Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen vele maradnék. Ugyanúgy, mint bármilyen betegség esetén. Gyereket pedig lehet örökbe fogadni.
2013. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom megmagyarázni miért fontos. Biztos földhözragadt vagyok. De nekem számít. Egyébként örökbe is fogadnék, de amellett egy sajatot is szeretnek. Persze egyformán szeretnem őket. Nem tennék különbséget.
2013. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen igen.
2013. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
65%
Most ezt mondod, aztán majd későbbmásképp gondolkodsz! Tényleg nagyon fiatalok vagytok, szerintem ezzel ne foglalkozzatak, még annyi minden történhet! És igen is vannak csodák!!!!! :)
2013. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a feleségemnek nem lehet gyermek...én mégis velemaradok...35.f.
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
44%

Hát először is az örökbefogadott gyerek nem ugyanaz, mint a saját (fogalmad nincs milyen gént visz!) akármennyire is körültekintő vagy.

Viszont én nem feltétlenül hinnék az orvosoknak... 12 éve megismertem egy srácot (azóta a férjem) mondta, mikor a védekezésről beszéltünk mondta, hogy Ő meddő, több kivizsgáláson is volt, tehát nem szükséges védekezni (tehát hangsúlyozom papírja volt róla, hogy az előző kapcsolatában azért nem lett baba, mert nála van a hiba!) Mivel nekem volt saját gyermekem nem annyira zavart a téma, ám 4 hónapra rá az orvosok által meddőnek titulált férfitől terhes lettem! Tehát mérget nem vennék a dokik véleményére. Nehéz egyébként a kérdés, mivel nincs gyermeked, nem tudod mit veszítesz! Én megértem a szüleidet. Mivel nekem van gyermekem mostani fejjel tudom, hogy nem vállalnék olyan kapcsolatot amiből nem lenne saját gyermekem, hiszen élek-halok érte. A ti helyetekben természetgyógyászhoz fordulnék, nem hagynám annyiban a dolgot (orvosokkal nem kísérleteznék). Pl. a Büki füvesember. Veszteni valótok nincs, csak nyerhettek vele.

2013. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
74%
Az örökbefogadott és a saját gyermek között ég és föld a külömbség, és nem úgy van hogy megyek örökbefogadok egyet, nagyon sokmindennek meg kell felelni, és még így is éveket kell rá várni! meggondolandó
2013. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
75%

Szép tőled,és sajnálom hogy ilyen emberekkel vagytok körülvéve aki még ilyenkor is rúg egyet a másikba!

Viszont egy esetről hallottam, amikor a nőt meddőnek mondták, és 30évesen babájuk lett.

Sok sikert!

2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, egyértelműen neked van igazad. A környezetet meg világosítsd fel, hogy - láthatólag szemben velük - te tudod, mit jelent az, hogy "vállalni jóban és rosszban", a gerinctelenségüket tartsák meg maguknak. Hidd el, le fognak pattanni rólatok...
2013. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
87%
Nekem speciel már van egy gyerekem az előző kapcsolatomból, tehát nem bánnám, abszolút hidegen hagy a gyerekvállalás témaköre.
2013. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!