Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá. Vagy te i beleszólhatsz anyádék szerelmi életébe?
2013. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs pénzünk utazgatni sajnos, nincs lakásunk sem, mivel "kárpótolnám"??? inkább keressen magának olyat, aki megajándékozhatja egy babával."


Mondjuk ezt a választ (32-es) nem igazán értem, szóval ha nincs meg az anyagi keret, akkor egy gyerekkel azt meg lehet oldani? Vagy arra már lesz pénz? Vagy maga a gyerek teremti elő?


A kérdéshez: Sokat számít, hogy valakinek mi a fontosabb: a gyerekvállalás, vagy a párja. A biztos jót, azt, akivel az életem tervezem, nem adnám fel azért, hogy valakinek szülhessek. (annál is inkább, mert nem tervezünk ilyesmit)

Aki csak eltinglitanglizik valakivel egy "párkapcsolatban" az ezt az ürügyet kihasználva rögtön menekülőre fogja, de normál esetben az ember százszor is meggondolja, kivel vállal gyereket. Ha ez az ember megvan, akkor egy ilyen csodát nem dob el egy másikért(gyerek). Mert szülni (sajnos) lehet bárkinek, de az igazi társunkat megtalálni ritka kincs.

2013. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel egyenlőre nem kell foglalkoznotok. Ha komolyabbra fordul, akkor meglátod majd, hogy kibírja-e ezt a kapcsolatotok!
2013. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Akinek " gyerek nélkül nem élet az élet" azt sajnálom, hogy egyéb más célja, boldogsága sincs.

Maradnék, persze:-) Mint az előttem szóló írta, gyereket akárki csinálhat, de belőle csak egy van.

Ez a "sok sikert, ne adjátok fel" meg szerintem nem témába illő. Sehol nem siránkozott a kérdező gyerek után.

2013. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Egyébként már kiheverte,sokat kellett nyüstölni,hogy nem a világ vége.:)

Meg még ki tudja mi lesz,vannak csodák,ahogy sokan is írták.

:))

2013. máj. 13. 21:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!