Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

A petesejtjeivel van gubanc!Vele szeretném leélni az életem, és valahogy nem érint az ügy olyan mélyen,hogy nem lehet saját gyerekem...Bár ahogy említettétek lehetnek csodák!

:))))

2013. márc. 23. 17:35
 32/65 anonim ***** válasza:
69%
én vagyok a nő. mi 6. éve vagyunk együtt. Ha a férjemről kiderülne, hogy nem lehet gyereke, vele maradnék. Ha rólam derülne ki, akkor nem akarnám, hogy velem maradjon. Én is szeretnék gyereket, de ő sokkal-sokkal jobban, nem tudnám megbocsátani magamnak, hogy nem adhatom meg neki azt, amire a legjobban vágyik. Beszélgettünk már erről, ő azt mondja, hogy velem maradna, de én nem akarnám. Most lesz 34 éves, még lenne ideje keresni valakit. MIből állna az élete? dolgoznánk és itthon lennénk. Nincs pénzünk utazgatni sajnos, nincs lakásunk sem, mivel "kárpótolnám"??? inkább keressen magának olyat, aki megajándékozhatja egy babával.
2013. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
88%

Anyámnak papírja volt arról, hogy meddő. A menzesze is hol volt, hol nem, észre se vette, hogy terhes a 3. hónapig.


Egy barátnőmnek szintén papírja volt róla, már két gyereke van.


Egy általam nagyrabecsült nőgyógyász ismerőst kérdeztem erről. Ő mondta, hogy meddőnek 100%-osan csak azt lehet nyilvánítani, akinek kivették a méhét. Addig csak a "nehezen esik teherbe" a helytálló diagnózis.

2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen vele maradnék.Hisz nem azért vagyok együtt vele,h gyereket csináljon nekem,hanem azért mert őt szeretem.Amúgy,lehet,h én nem is akarok gyereket,de még nem tudom.
2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
86%
Vele maradnék, és örökbe fogadnánk valakit, ha ő is akarná. Nagyon szeretem a férjemet, és tudom, hogy nincs másik ember, akire ennyire számíthatnék, mint rá. Ha meg nem akarja más gyerekét nevelni, akkor mást találunk ki. Vannak terveink, amikre szánhatunk éppen elegendő időt, energiát, pénzt.
2013. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, ha a páromról kiderülne biztosan vele maradnék. Amúgy meg ezt még én sem venném 100 százalékosra. Sok olyan esetet lehetett már hallani, hogy azt mondták egy nőnek, hogy nem lehet soha gyereke, aztán kiderült, hogy tévedtek.
2013. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2013. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
6%
attól függ
2013. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2013. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez még nem olyan kapcsolat, ami biztos, hogy egy életre szól.22 évesek vagytok, nagyon fiatalok.

Az, hogy azt mondta az orvos, hogy nem lehet gyerek még messze nem jelent semmit, nekem is ezt mondta, mégis ott szuszog az ágyában és nagyon nem számítottam rá.

Millió dolog miatt szétmehettek még, ezért ne szakíts vele, élvezzétek az együttélést minden gond nélkül.

2013. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!