Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
88%

HA a kapcsolatunk alatt derülne ki, akkor semmiképpen nem szakítanék.

Nekem lehet "nélküle" is gyerekem, spermadonorral, így adoptálni sem kellene.


Ha előtte derülne ki számomra, amikor nem vagyok szerelmes, akkor nem feltétlenül "kezdtem volna" ilyen férfival, de aztán nem tudhatom, mert szerencsére nem volt ilyen, mert ha haláli jófej, és nagyon tetszik vonzódok hozzá, akkor nem lenne akadálya a kapcsolatunknak.

2013. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
92%

Vele igen.ugyanis nem egy tenyészbikát keresek ,hanem egy párt akivel boldogan élhetek ,és megfelelünk egymásnak mindenféle szempontból. Gyereket lehet örökbefogadni. A génes baromságban nem hiszek (eüs vagyok) ,vagy talán hallottál már olyanról,hogy "bűnöző gén" ,vagy "rossz gyerek gén" vagy bármi hasonlóról ?Nem ,mert nincs ilyen. Amire a hajlam örökölhető ,vagy az alapvető személyiségtipusa valakinek ,ami véletlenszerű nagyjából (legalábbis nem tudni egyelőre mi határozza meg ,vagy mik azt az alapot amivel születünk) ,de ezekt a saját gyerekednél sem választhatod.


És egy nemlétező emberért,gyerekért elhagyni valakit akit állítólag szeret az illető,hát ,érdekes. Számomra legalább is.

2013. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
92%
Még szép.
2013. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
79%

Na ezért nem kell fűnek fának kiteregeti az intim dolgaitokat... (mert ennek eredményeként mindenki bele fog szólni)


Lehetőségeitek:

-örökbefogadás

-béranya


Meg amit előttem is írtak: lehet a doki nézett el valamit, vagy lehet még lelkileg nem áll készen ezért "meddő", vagy lehet az orvostudomány előáll addig valamivel...


Nézd! Ha úgy gondolod, hogy megtaláltad életed párját, csak azért ne szakíts vele, mert nem lehet gyereke. Gondolj bele, hány olyan pár van, akiknek van gyerekük és mégis ölik-tépik egymást?!

2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
27%
Én nem maradnék vele,de fordított esetben sem.Nem fosztanám meg,sem magam sem őt attól saját gyerekem,gyereke legyen.Az örökbe fogadott gyerek nem az én vérem,a spermadonoros gyerek meg nem az övé.idegennek meg minek szüljek?nem attól akarnék.Gyereknélkül meg nem élet az élet.
2013. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
74%

jajj nem néztem, hogy te vagy a férfi, emrt azt a kérdésben nem irtad, válaszolni pedig előszőr csak a kérdés alapján szoktam.

Ebbe nem tudok belegondolni, mert én nő vagyok. Remélem csak emiatt nem szakítanának velem, nagyon fájna.


múlkor mesélte az egyik barátnőm, hogy neki van egy barátnője (akit én nem ismerek), hogy meddőnek nyílvánították, aztán született gyereke természetes úton, a másiknak pedig akit műhibával meddővé tettek (mindkét petevezetékét átvágták) lett természetes úton gyereke, senki nem érti hogy talált be neki a méhébe a megtermékenyített pete)

tehát vannak csodák..


A másik, hogy petesejt donorral lehet közös gyereketek?

Tehát mi miatt mondják, hogy meddő?

A méhe alkalmatlan, vagy petesejtjei nincsenek, vagy a petevezetékek záródtak el?

2013. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
21 es vagyok amúgy
2013. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
83%
Javítsatok ki, ha tévedek, de minden tudomásom szerint Magyarországon a béranyaság nem engedélyezett, mivel azé a gyerek, aki megszüli, nem azé, akié a petesejt.
2013. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
88%
Ha minden másban tökéletes a számomra, egyértelműen igen! Egy az, hogy az orvosok sem tökéletesek, hibázhatnak, lehet, hogy pár év múlva már a gyerekvállalás, gyereknevelés topikban fogsz kérdezni, mert összejött a baba:) Alternatív orvoslási módszerek is vannak, ezt is meg lehet próbálni. Pluszban ugye a mesterséges megtermékenyítés is van. És igen, az örökbefogadás is lehetőség. Szülőkkel meg ne foglalkozz, nem ők vannak ebben a helyzetben, ne akarjanak helyetted dönteni, már felnőttél, ha tetszik nekik, ha nem:)
2013. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi a gond a barátnődnél, miért nem lehet gyereke?
2013. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!