Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
86%

Vele maradnék. És azért a biztonság kedvéért gumit húznék.

Hivatalosan anyukám is meddő, aztán valahogy mégis összejött neki három gyerek... én pont úgy, hogy felszabadultak, nem kell védekezni juhé, egy éven belül terhes volt :)

2013. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%

Petesejtdonorral, lehet gyereketek...

Neked minden szempontbol sajat, a parodnak genallomany szempontjabol nem, de megis o szulne meg, ez valahol "sajatabb", mint az adoptalas...

2013. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
86%

Én biztosan vele maradnék (én vagyok a nő). De el tudom fogadni, ha valaki úgy érzi, hogy saját gyerek(ek) nélkül nem lenne teljes az élete. 22 évesen még nagyon fiatalok vagytok. Az orvostudomány nagyon sokat tud fejlődni pár év alatt is. Nekem is papírom van róla, hogy meddő vagyok, és valóban az is vagyok, de mégis van 3 gyerekem (lombikbabák). Ismerek olyan párokat, akik eleve nem is akartak sosem gyereket, mégis teljes életet élnek.

Családtag adományozhat petesejtet, így is lehet babátok (pl. mostanában "hírességek" közül Rippel F. feleségének is így lett, külföldön még több példa van rá. Béranyaság Mo-on hivatalosan nincs.) És ahogy írták mások, lehet örökbe fogadni is.

2013. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen, maradnék.

Ha a közelmúltban derült ki, akkor meg pláne, támogatásra van szüksége!

2013. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
83%

Végre egy igazi férfi :)

Nekem sem lehet gyerekem, a férjem mégis velem maradt, mert engem szeret, nem a szaporító szerveimet. Pedig ő már a kapcsolatunk elején megmondta, hogy nagy családot akar. Aztán kiderült, hogy meddő vagyok. Erre közölte, hogy semmi gond, majd lesz babánk máshogy. Lett is, már két éves az örökbefogadott gyerkőcünk, és ennél sajátabb már nem is lehetne. Imádják egymást az apjával :)

2013. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok és még annyit tennék hozzá, hogy igenis, az örökbefogadott gyerek is saját! Akinek nincs örökbefogadott gyereke, ne állítsa ennek ellenkezőjét, mert fogalma sincs róla.

Hihetetlen, hogy a fiunk mennyire hasonlít ránk, a családra:

-fehér bőrű és szőke, mint én

-rosszcsont, mint az apja volt

-nem érdeklik a könyvek, mint hugomat

-édesszáju, mint én

-mindig megjegyzik idegenek, hogy tiszta nagypapa

Stb, stb

Ahogy azt egy egészségügyi dolgozó itt leírta, én sem hiszek a génekben. Ő a mi fiunk és kész :)

2013. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

Én vele maradnék.


De akkor még az se biztos, hogy tényleg nem lehet neki, csak mjuk hogy sokkal nehezebben?


Vagy 100%, h egyáltalán nem?


Végülis mindegy, én maradnék a párommal.


23 N

2013. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
46%

Körülöttem hány ilyen házaspár van..

Nem is tudott a nő teherbe esni semmilyen úton, jött a lombik program, az is több idő után sikerült.

Megszülettek a babák azt utána 1 év telt el azt megszületett a 2. baba is.



Soha ne adjátok fel!! :) Mindig van remény és én is vele maradnék

2013. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon szerettem a páromat és ő volt a gyerekem is, úgy éreztem elég a kutya, mi hárman család vagyunk, nem kell gyerek,nem kellene akkor sem, ha beteg lenne, nem számítana. Ezt diktálja a szerelem. De a szerelem mulandó, a párok változnak. A férjem 15 év önző karrierista lett, engem lenézett mert nem tudtam eleget keresni, megváltozott minden.


Szerintem nem éri meg ekkora áldozatot hozni. 22 évesen olyan áldozatot hozol, aminek az árát 60 évesen fogod meginni, amikor elhalnak a szüleid, barátaid akár, az összes osztálytársadnak, barátnődnek kerek családja lesz, mindenki a gyerekéről unokájáról beszél, te pedig magányos beszáradt nő leszel.


A párodis lehet később beteg (bár már most beteg, nem képes gyereknemzésre), elbutulhat, megcsúnyúlhat, le is bénulhat, lehet munkanélküli, elszegényedhet.


Minimum a mesterséges megtermékenyítést tarsolyban tartanám más férfi ivarsejtjével, de hatalmas tortúra, telenyomnak hormonnal, tiszta őrül lesz tőle egy nő.



Saját tapasztalat. Korán megözvegyültem, ha nem lett volna gyerekem kifutottam volna az időből és egy új kapcsolatba már nem tudtam volna szülni.

Üres lenne az életem a párom halála után gyerek nélkül.

Gondolja jövőre is, bár fiatalon ez nagyon nehéz. Minden változhat és nem pont jó irányba, készülj fel rá, hallgass az idősebbre.

2013. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó vagyok, bocs, most látom hogy elvileg te férfi vagy.

Hát ez sem sokat változtat a véleményemen.

A testvér gyereke nem pótolja a saját gyereket.

2013. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!