Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzőség lenne a...

Tényleg önzőség lenne a férjemmel eltölteni kettesben egy hosszú hétvégét (csütörtöktől vasárnapig) csak kettesben, messze a gyerekünktől?

Figyelt kérdés

2 éves a pici, a nagyszülők vigyáznának rá addig, mi pedig elutaznánk kicsit külföldre.

Viszont a környezetemben sokan ezt önzőségnek titulálják és szerintük a gyereket is vinni kellene és hogy úgysem lesz el a nagymamával..

Ti hány évesen utaztatok el nélküle bárhová? Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?


2013. márc. 25. 21:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/171 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg, akármit mondtok, a kérdező akkor is elmegy pihenni kettesben. Jól teszi. Nehogy már noname anyucik véleménye legyen a mérvadó, akik itt vicsorítanak a kérdezőre, mikor a saját családja se bánja a dolgot.
2013. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/171 anonim ***** válasza:
87%

A szex témát azt hiszem én hoztam bele a témába azzal a kijelentéssel, hogy igenis is jó az, hogy nem kell szeretkezés után rögtön öltözködni, mert mi van ha jön a gyerek, hogy pisilni szeretne, rosszat álmodott akármi. Ez tényleg csak egy apróság, de pont az ilyenektől olyan jó egy kicsit megszabadulni néha. És ezer ilyen dolog van.

Azt már kicsavarták, hogy a d.gás fontosabb. Azért annyira fos kapcsolatunk még nincs, hogy csak akkor vagyunk együtt ha elmegyünk kb. negyedévente kettesben egy hétvégére

2013. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/171 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem az. Sajnálom, nem akarlak megbántani ezzel, de nekem ez a véleményem.

A másik meg: tedd a szívedre a kezed és úgy válaszolj! Tudnál 4 napig önfeledten szórakozni és pihenni úgy, hogy nem tudod a gyerekeddel éppen mi van/nincs ott veletek?

Mert én nem és szerintem sokan nem még rajtam kívül!

2013. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/171 anonim ***** válasza:
94%

Úristen mennyi irigy anyuka van itt, akik nem mernek ilyen lépést tenni az életben! Kedves kérdező, ne foglalkozz a fröcsögőkkel, a gyereked szeret a mamánál lenni nem? Nem érzi kényszernek, nem sírdogál utánad, akkor igenis ott hagyhatod nála! Mi is voltunk mamánál kicsiként, és lám élek, 23 éves vagyok és nem haltam bele, mégcsak lelkisérült sem lettem.

Nem tudom mit nem fogtok fel azon, hogy szeretnének ketten elmenni. Miért ekkora bűn ez? Jobb lenne ha egymáshoz sem érnének a házasságukban, elmennének egymás mellet, és csak a gyereknek élnének? Azért mert valaki szül még nem azt jelenti hogy meg kell hülyülnie, és nem csinálhat semmit az égvilágon csak a gyereke seggébe lehet egész nap! Szánalmas némelyik válaszadó, aki ezt önzőségnek titulálja, és biztos vagyok benne hogy a többsége egy bazi sz*r házasságban él, vagy elvált személy, de hogy nincs semmi szexuális kapcsolata a férjével az is biztos.

Elnézést az offért, de nagyon felidegesítettem magam. Szóval kedves kérdező, ne érezd magad rosszul emiatt, nyugodtan kapcsolódjatok ki,és örülj hogy neked jó a házasságod a férjeddel. 23/L

2013. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/171 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ne tudná mivan a gyerekkel?? Nem egy idegenre bízza hanem a nagymamára!!! CSALÁDTAG! és létezik telefon.
2013. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/171 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én speciel tudnék néhány napot kettesben tölteni a párommal, kézen fogva andalogni, és nem a gyerek után szaladgálni, gyertyafénynél vacsorázni, és nem a kicsit etetni, meg törölni a maszatokat róla, csinos ruhákat felvenni, és nem "játszós" ruhát, este pedig úgy összebújni, hogy nem a csöppség szuszogását hallgatom, mikor ébred meg, kipihenni magam, ahelyett, hogy felkelek hozzá éjszaka.


Igen, én tudnék.

2013. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/171 anonim ***** válasza:
75%

Na, azt hiszem, én kiszállok. Itt nemsokára vér fog folyni...:)

Jó éjt!

2013. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/171 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésre válaszolva: nem, ez egyáltalán NEM önzőség!

Az más téma hogy én 2 évesen még nem hagynám 4 napra a nagyszüleivel de ez meg ugye egyéni szociális probléma. :-)

Nem vagy önző kérdező! Ha el tudod engedni magad, akkor menj csak el és érezd jól magad, az irigyekkel pedig ne foglalkozz!

2013. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/171 anonim ***** válasza:
94%
Én pedig szerencsére tudok is :) Teljesen nyugodtan, tiszta lelkiismerettel, én már csak ilyen sz.r anya vagyok. Tudod miért? mert tudom, hogy nem ettől lesz hülye, drogos a gyerekem. Teljesen más dolgokban látom az anyaság felelősségét, azokat igyekszem úgy csinálni, hogy a tőlem telhető legjobban megoldjam. Tudod hiába ül valaki otthon 10 évig mellette, ha elkezd ordítani amiért kiborította a kakaót, vagy akármi. Nyilván egy gyereknek fontos, hogy mellette legyen az anyja, de nem kell állandóan. Nem megyek el hónapokra, csak pár napra pár havonta.
2013. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/171 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten örülnék, ha pár napig ismét "szerelmes tinik" lehetnénk a férjemmel, és nem arról szólnának a napjaim, hogy a háztartást vezetem, és belefulladok a kakás pelenkákba...
2013. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!