Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzőség lenne a...

Tényleg önzőség lenne a férjemmel eltölteni kettesben egy hosszú hétvégét (csütörtöktől vasárnapig) csak kettesben, messze a gyerekünktől?

Figyelt kérdés

2 éves a pici, a nagyszülők vigyáznának rá addig, mi pedig elutaznánk kicsit külföldre.

Viszont a környezetemben sokan ezt önzőségnek titulálják és szerintük a gyereket is vinni kellene és hogy úgysem lesz el a nagymamával..

Ti hány évesen utaztatok el nélküle bárhová? Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?


2013. márc. 25. 21:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/171 anonim ***** válasza:
92%

De bakker, NEM EGYEDÜL hagyják a gyereket hanem a nagyszülők vigyáznak rá!!!

Ha valóban 4 napra bezárnának egy 2 éves kisgyereket egyedül egy lakásba akkor megérteném a felháborodásotokat, de így? Emberek.. Gondolkozzatok már!

Azért ti is kapva kapnátok egy ilyen alkalmon, nem?

2013. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/171 anonim ***** válasza:
0%
62-es: én írtam az 58-as választ is. Mi egy hajóban evezünk, valamit félreértettél. Vagy én. :) De a lényeg, hogy egyetértünk.
2013. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/171 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem állítja azt, hogy gyerekkel nem lehet pihenni, de néha igenis ki kell szakadni a monoton hétköznapokból még akkor is, ha gyerekünk van. Egyáltalán nem önzőség a nagymamánál hagyni. Az sokkal nagyobb önzőség, hogy ha az ember lemond a gyerek kedvéért mindenről és a gyereknek egy fáradt, életunt anya mellett kell felnőnie, nem pedig egy kipihent életvidám anya mellett.

Ne hallgass ezekre a begyepesedett nőkre, inkább érezzétek jól magatokat!

Jó utat! :)

2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/171 anonim ***** válasza:
5%

Látom most már a válaszaim is töröltetve lettek, úgy látszik nem tudjátok elviselni más igazát és normálisan érvelni sem tudtok, rákattintani a jelentés gombra valóban egyszerűbb! ;) Bár nem értem a primitív "idióta vagy b+" szintű válaszok hogy mentek át a moderátor listáján, de nem is nagyon érdekel.


Mindemellett még mindig tartom a véleményem, hogy a gyereket is el lehetne vinni és igenis úgy is ki lehetne kapcsolódni!


Na jó éjszakát mindenkinek!

2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/171 anonim ***** válasza:
89%

Jesszus, nem egyedül hagyja, hanem a nagyszülőkkel!!!

Azért kíváncsi lennék erre a sok"példás anyukára", hogy milyen életet élnek...vagy nem is, lehet jobb ha nem tudom :)))

Kérdező, még egyszer, jó pihit nektek!

Nekem mára ebből elég volt:)))

2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/171 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, nálad a pont! :)


De most komolyan: Mi a fenéért veszekedtek? Mindenki úgy csinálja a dolgát, ahogy akarja. Kérdező elmegy pihenni, mert így szeretné. Nekünk ez nem befolyásolja az életünket.

Én is elmennék. Ki tudja, mikor lesz még ilyen alkalom. Nem alkot a kérdező azzal új korszakot, hogy elviszi a nagyszülőkhöz a gyereküket, sokan csinálják ezt.

Szerintem egyáltalán nem baj a relax. Ha nagyobb lesz a gyerek, biztos elviszik őt is magukkal. De most hadd pihenjenek egyedül, ti meg nyugodjatok le, főleg "Kövületék".

2013. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/171 anonim ***** válasza:
3%

Igen önzőség és pont.

Látod, pszichológus vélemény is alátámasztja! De menj csak, néhány kiadós szex biztosan többet jelent számodra mint a gyereked lelki világa.

Jó szórakozást!

2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/171 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként igen a gyerekkel is lehet pihenni, töltődni, ágyba fetrengeni, játszani egész nap akár otthon hétvégén. Együtt, anya-apa-gyerekek. Nem arról van szó, hogy nem jó.

De bár mindkét gyerekemet imádom, szeretem azokat az időket, mikor csak az egyikkel vagyok egy picikét. Beszélgetünk, összebújunk, csak az ő igényeit figyelem. Máskor a másikét. Kettővel is nagyon jó, de ezek olyan "nyugisabb" percek, órák. Az én lelkemnek is, a férjem lelkének is jól esik ugyanúgy az övéknek is.

A férjjel kettesben töltött idő ugyanilyen.

Nem őt választom minden esetben az együtt helyett. Csak nem látom értelmét megvonni ezeket magunktól. Ugyanúgy ahogy olyan jó a lányommal sétálgatni kettesben, beülni egy sütire, "csajos" beszélgetésre. Vagy a fiammal bolondozni, játszani úgy hogy nem dumál bele a lányom.

2013. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/171 anonim ***** válasza:
14%

68

Nekem erős szövegértési problémáid vannak.

2013. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/171 anonim ***** válasza:
7%

Szia, szerintem is picit az! Engem 6 éves koromban hagytak egyedül anyuék de tisztán emlékszem rá hogy mennyire rossz volt, órákig sírtam mikor elmentek és utána minden nap reggel és este is pityeregtem. 5 napra mentek el, de 5 évnek tűnt.


Én pontosan ezért még nem hagytam egyedül 1 napnál hosszabb időre a fiam, pedig 4,5 éves már.


Szerintem jól gondold át!

2013. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!