Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a férjemet, rossz...

Megütöttem a férjemet, rossz ember vagyok? Elhagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, Isten a tanúm, hogy nagyon, de néha úgy kihoz a sodromból, hogy megpofozom. Mindig a munkája miatt, nagyon kihasználják a munkatársai, a párom pedig a jobb pénz lehetősége miatt mindent megcsinál. Néha hazudik is, nyilván mert fél, hogy újfent csak kiakadok... Tudom, hogy szeret, de a halálba kerget a tutyimutyisága. gyűlölöm magam, azért, amiért bántom őt néha, de nekem is úgy fáj. Persze ez nem magyarázat. Utálom magam. Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség... Nem tudom, hogy hogy kellene levezetnem a feszültségemet. Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, de közben végtelenül dühös vagyok és utálom magam. A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. Több kollégája is elvált, én ezt nem akarom. Mi a fenét csináljak? Tiszta szívemből szeretem, és utálom magam amiért ilyen önző vagyok, hogy szeretném, ha néha velem is együtt lenne pár órát. Tudom, hogy az igénye neki is meglenne, de simán behódol a főnököknek. Áh, mindegy, mindjárt megnyugszom.
2013. ápr. 12. 15:33
1 2 3 4 5
 31/46 Bence_ ***** válasza:

28-as. Ez nemtől független.

Rég rossz ha egy kapcsolatban a veréssel érvel valaki.

2013. ápr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
79%

Hát jól megérdemelnéd, hogy kapj egy visszapofont tőle, mikor így viselkedsz. Te nem tiszteled a férjed! Szerinted mi a szeretet, te nem szereted a férjed, ha nem tiszteled, ez nem szeretet!


Mint nő, talán nem kéne eleve beleütnöd az orrod a férjed munkájába, hanem kedvesen várni haza étellel, nyugalommal, tisztasággal, békességgel, és értékelned azt, hogy minden nap értetek küzd.


A férjed helyében már réges régen elváltam volna! Egy nő igenis tisztelje a férjét, nem lehet így viselkedni!


A szakember felkeresése is jó ötlet, ha tényleg szeretnél megváltozni, de szerintem egy jó nagy pofon is helyre tenne.

2013. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
37%
Ezért kér lenne egy egyébként jó házasságot tönkretenni. Régebben én is kaptam néhányat a feleségemtől, de nem csináltam ügyet belőle és a házasságunk sem romlott meg tőle. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy így van jól, de ezért elhagyni - ha egyébként szeretitek egymást - nagy butaság lenne.
2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
75%

Ha egyébként szeretik egymást, de a problémáikat csak így tudják megoldani, akkor talán házasodni volt kár.

Sokan szeretik egymást, mégis kevés kapcsolat működik jól.

A szerelem önmagában semmit nem ér, ha csak megbántjuk-megsajnáljuk egymást. Jobb helyeken ez nem így működik.

2013. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Ha még valaki visszaolvassa: Elmentünk szakemberhez, én külön is járok pszichológushoz. Megtaláltam a stressz levezetésére a legalkalmasabb dolgot, autóba szállok és felmegyek a hegyekbe. A munkahely is megoldódni látszik, mindenféle házit kapunk, hogy jobb legyen a házasságunk. Valószínűleg onnan az agresszió, hogy engem is ütött, rugdosott anyám. Ma már erről nyíltan merek beszélni, ezt a férjemnek se beszéltem el eddig. A dolgok rendeződni látszanak, veszekedésünk volt azóta, pofon nem.
2013. máj. 29. 09:05
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, Kérdező! Minden jót!
2013. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez óriási, hogy végre egy pár, akik hajlandóak együtt dolgozni a problémán, nem pedig szétmenni! Gratulálok nektek, és sok boldogságot!
2013. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
4%

Családon belüli erőszak? :D Hogy miket nem írnak itt... Amikor egy gyenge nő megpofoz egy férfit? Mégis miféle erőszak, amikor ő nyilván jóval erősebb, mint te?


Amikor nagyon nyugodt vagy, szerintem beszélj vele erről. Sétáljatok esetleg. De tudjon meg mindent, amit ide leírtál, amit érzel, gondolsz.

2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd őt!
2013. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Szuper! Csak így tovább! :)

Majd számolj be néha!

2013. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!