Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a férjemet, rossz...

Megütöttem a férjemet, rossz ember vagyok? Elhagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, Isten a tanúm, hogy nagyon, de néha úgy kihoz a sodromból, hogy megpofozom. Mindig a munkája miatt, nagyon kihasználják a munkatársai, a párom pedig a jobb pénz lehetősége miatt mindent megcsinál. Néha hazudik is, nyilván mert fél, hogy újfent csak kiakadok... Tudom, hogy szeret, de a halálba kerget a tutyimutyisága. gyűlölöm magam, azért, amiért bántom őt néha, de nekem is úgy fáj. Persze ez nem magyarázat. Utálom magam. Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség... Nem tudom, hogy hogy kellene levezetnem a feszültségemet. Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, de közben végtelenül dühös vagyok és utálom magam. A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. Több kollégája is elvált, én ezt nem akarom. Mi a fenét csináljak? Tiszta szívemből szeretem, és utálom magam amiért ilyen önző vagyok, hogy szeretném, ha néha velem is együtt lenne pár órát. Tudom, hogy az igénye neki is meglenne, de simán behódol a főnököknek. Áh, mindegy, mindjárt megnyugszom.
2013. ápr. 12. 15:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár,ha a hapsi ennyire tutyimutyi,akkor pont azért választotta a kérdezőt,mert erre van szüksége.Szereti,ha más dönt helyette,de ez így nem jó persze egyiküknek sem.Egy embernek meg kell tudni védenie a saját határait és nem tűrni sem a főnökétől,sem a feleségétől,sem senkitől.
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes, ha a nőt verik, mindenki mondja, hogy megérdemli, hisz hagyja, az ő hibája... itt meg véditek rögtön a pasit. Eddig senki nem mondta, hogy "csak azt lehet verni, aki hagyja".
2013. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra van itt szükség.

1: egy jó hosszú, NYUGODT beszélgetésre közted és a férjed között. Mondd el neki mindazt, amit ide leírtál, de nagyon figyelj oda magadra, ne lovald bele magad, ne emeld fel a hangod, a kezedet pedig végképp ne! Hallgassátok meg egymást, mondja el a férjed is a saját álláspontját. Aztán keressetek együtt megoldást.

2: Keress valami hobbit, elfoglaltságot, ahol le tudod vezetni az energiáidat. Lehetőleg valami sportot, táncot. Sokkal nyugodtabb az ember, ha fizikailag kifárad.

2013. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Kérdező! keress fel pszichológust!
2013. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

12-es!


Számomra pl. egyik sem elfogadott. Első pofon után pakoltam volna a kérdező férje helyében.

Ha a férj tette volna fel a kérdést, ugyanezt mondtam volna neki is. De mivel itt a feleség kérdez, így neki csak annyit tudok mondani, h keressen fel egy szakembert!

2013. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
83%

"Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, ..."


Atyaég, na itt a baj.Milyen férfi az aki ilyen esetben néz szomorúan és a nő sajnálni kényszerül??????Egy FÉRFI ezt nem hagyná.Nem azt mondom, h vissza kellene adnia, de....ez nagyon gáz, tényleg egy töketlen pasi lehet.


Értem, hogy nem tudsz férfiként ránézni, hisz szerintem ez a viselkedés minden, csak nem férfias....mivel téged ez idegesít és ahogy mondo pont ez a tulajdonsága váltja ki belőled a verekedést...nos neked nem ő kell.Ha meg akarod változtatni, ha dührohamot kapsz tőle akkor nem ő kell neked.


Miért nem olyan férfit keresel akire fel tudsz nézni?

Akit férfiként tudsz tisztelni?

Aki nem csak néz a szomorú szemeivel ha egy nő többször is megüti és em hódol be mindenkinek?Mert neked ez kell....


A tipikus szöveg, h szereted....te nem őt szereted, hisz nem felel meg neked.

Szimplán kapcsolatfüggőség alakult ki nálad vagy nem találsz jobbat....Te a szerelembe vagy szerelmes, ez a kapcsolat meg megszokás, amibe begolyózol, mert nem a megfelelő pasi van melletted.

Keress olyat, akit nem kell megváltoztatnod!

Vagy az túl sok lelki nyűggel járna?Inkább csinálod a hülyeséged, még jobban megalázod a pasid (aki ne feledjük, hagyja ezt is) és várod a csodát?


Nem kell itt megváltoznia senkinek.Mindkettőtöknek meg kell keresnie a hozzá illő társat, akit elfogad és aki elfogadja őt olyannak, amilyen, nem akarja megváltoztatni.


Persze ez fájdalommal jár, ami nem is múlik el egy nap alatt, dolgozni kell érte, de szerintem ez lenne nektek a megoldás.

2013. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nagyon magamra emlékeztettél...Ugyanis sajnos én is voltam ilyen egy pár alkalommal. Bár én nem azért ütöttem meg a férjem mert tutyimutyi volt vagy bármi ilyesmi, hanem sértegetett, veszekedtünk, balhé volt és olyan dolgokat vágott a fejemhez mintha nem is házaspárok lennénk, hanem ősi ellenségek. Pont ugyanazt éreztem akkor mint Te, hogy feltudnék robbanni és tehetetlenségemben ütöttem őt.


Ez mindössze háromszor fordult elő. A második eset után azt mondta ha még egyszer akár csak egy ujjal is hozzáérek elhagy. Megvolt a harmadik nagy balhé azt mondta pakoljak össze és tűnjek el. Egész nap vitatkoztunk én sírtam, zokogtam, hogy ne hagyjon el engem. De Ő továbbra is elakart hagyni. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem teszek ilyet, hogy soha többet nem fogom bántani mert ezzel egy utolsó retkes c**gány szintjére süllyedek le és nem csak ez a lényeg, hanem, hogy senkivel nincs jogom ezt tenni pláne nem a férjemmel akit szeretek!!!


Azóta sosem fordult elő ilyesmi, mindig uralkodok magamon vagy ha érzem, hogy kezd elborulni az agyam ha van egy veszekedésünk inkább felöltözöm és elmegyek otthonról. De ilyet NEM lehet megtenni senkivel sem. Ráadásul egy férfinak szerintem borzasztó nagy szégyen ha az asszony "veri" otthon...


Azért meg pláne ne bántsd mert a munkahelyén egy bábuként viselkedik, sajnos nagyon sok ember kényszerül bele ebbe. Semmi rosszat nem tett a férjed, nem bántott, nem sértett meg és Te mégis megütöd Őt? Ez borzasztó. :( Ez a szerencsétlen ember valószínűleg retteg Tőled, ezért hazudozik Neked. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó ember ha még ezek után Veled van és a munkahelyén is fejet hajt minden előtt...Ne várd el, hogy eljöjjön a munkahelyéről. Ha jól keres semmi közöd hozzá hol dolgozik meg a pénzéért ha csak nincs tényleg jó indokod. (pl.: hajt rá egy másik nő) Hiába a felesége vagy ebbe nincs beleszólásod.


Szerintem a férjed jobban járna ha elhagynád. Ő ezt egy traumaként éli meg, pláne, hogy a munkahelyén is cseszegetik totális csődnek érezheti magát...Az én Párom mindig kiáll magáért tehát amikor velünk voltak ezek a dolgok Ő nem hagyta magát, Őt ez lelkileg annyira nem szedte szét de a férjedet biztosan... Ne bántsd Őt tovább. Ha Te nem tudod tisztelni azért amilyen hagyd, hogy mástól megkapja ezt!

2013. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%
Te mit csinálnál, ha a munkahelyeden szívatnának és ugye vissza se szólhatsz, sosem lehet igazad, nem védheted meg az igazadat mert akkor mehetsz, úgyis 500-an vannak a helyedre. Hazamész tiszta stresszesen elmeséled hogy a munkahelyeden már megint szívatott a hülye főnök a férjed meg lekeverne jó pár pofont mert nem tetszik neki hogy nem tudod megvédeni magad. Ugye hogy fel lennél háborodva és rögtön kidobnád? Akkor mégis hogy jössz ahhoz, hogy mással ezt megtedd?
2013. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
90%
Bezzeg ha reflexből visszaütne egyszer, te sírva rohannál a rendőrségre. Nők...
2013. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja és most sajnálod amit tettél. Igen persze ez már csak így szokott lenni, 2 pofon közben nagyon tudják az ilyen emberek sajnálni a másikat és amit tettek. Egészen addig, amíg újból fel nem idegesít és megint felpofozod. És hidd el egy idő után nem csak ez fog idegesíteni mert téged a jelleme idegesít. Nem megoldás a másik munkahely, akkor mást fogsz találni rajta, amibe beleköthetsz.
2013. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!