Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a férjemet, rossz...

Megütöttem a férjemet, rossz ember vagyok? Elhagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, Isten a tanúm, hogy nagyon, de néha úgy kihoz a sodromból, hogy megpofozom. Mindig a munkája miatt, nagyon kihasználják a munkatársai, a párom pedig a jobb pénz lehetősége miatt mindent megcsinál. Néha hazudik is, nyilván mert fél, hogy újfent csak kiakadok... Tudom, hogy szeret, de a halálba kerget a tutyimutyisága. gyűlölöm magam, azért, amiért bántom őt néha, de nekem is úgy fáj. Persze ez nem magyarázat. Utálom magam. Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség... Nem tudom, hogy hogy kellene levezetnem a feszültségemet. Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, de közben végtelenül dühös vagyok és utálom magam. A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. Több kollégája is elvált, én ezt nem akarom. Mi a fenét csináljak? Tiszta szívemből szeretem, és utálom magam amiért ilyen önző vagyok, hogy szeretném, ha néha velem is együtt lenne pár órát. Tudom, hogy az igénye neki is meglenne, de simán behódol a főnököknek. Áh, mindegy, mindjárt megnyugszom.
2013. ápr. 12. 15:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:

1.: beszélgetés

2.: hobbi ( JÓGA;) )

2013. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Tudod ne noparti vagyok ezer szazalekig mert eltem bantalmazottkent kapcsolatban. De a ferjed helyebe ugy b...talak volna szajba hogy a fal adja a masikat.

le nem fekudnek veled az o helyebe tobbet , es zaros hataridon belul keresnek magamnak egy szeretot. Azert utheted meg mert nem ut vissza. Ha olyan ferjed lenne mint az en exem volt akkor eltorte volna a kezedet tobb darabra az elso alkalommal. Hiszti hp vagy.

2016. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Hogy került ide ez a 2 éves problem? Azóta már biztos kibékültek, vagy szétpofozták a házasságukat. De remélem az első.
2016. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Thispain ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez egy ilyen zsák a foltját kapcsolat. Te vagy az aggódó anya, aki mindenért magát hibáztatja, és minden lépését körmondatokban síránkozva bánja meg, a férjed meg konkrétan a gyereked, akit nem tanítottak meg arra, hogy hogyan érvényesítse az érdekeit, hogyan mondjon nemet, és amikor lecseszik, örül, hogy egyáltalán törődik vele valaki.


Ha szeretnél valódi megoldást, beszéljetek egy pszichológussal.

2021. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Válás már megvolt?
2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Párduc-1 válasza:

38: „Amikor egy gyenge nő megpofoz egy férfit? Mégis miféle erőszak, amikor ő nyilván jóval erősebb, mint te?”

Ha megpofozza, akkor lényegtelen, hogy milyen gyenge. Egy gyenge is meg tudja pofozni. És mit számít, hogy ki az erősebb, ha nem támad vissza? Vagy esetleg azt gondolod, hogy ha a férfi erősebb, akkor nem is zavarja, hogy mepofozzák? Azt állítod, hogy teljesen rendben van egy erősebbel szemben erőszakosnak lenni? Nem csak az számít, hogy ki az erősebb. Vagy képzettebb harcos. Én tanultam harcművészetet, de rendkívül kínosan érintene, ha puszta védekezésen kívül bármi mást kellene tenni, vagyis visszatámadni és ezzel sérülést okozni. Tehát teljesen rendben van engem megtámadni, mert feltehetően meg tudom védeni magamat?

2023. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!