Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a férjemet, rossz...

Megütöttem a férjemet, rossz ember vagyok? Elhagyjam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, Isten a tanúm, hogy nagyon, de néha úgy kihoz a sodromból, hogy megpofozom. Mindig a munkája miatt, nagyon kihasználják a munkatársai, a párom pedig a jobb pénz lehetősége miatt mindent megcsinál. Néha hazudik is, nyilván mert fél, hogy újfent csak kiakadok... Tudom, hogy szeret, de a halálba kerget a tutyimutyisága. gyűlölöm magam, azért, amiért bántom őt néha, de nekem is úgy fáj. Persze ez nem magyarázat. Utálom magam. Mindig megfogadom, hogy többet nem csapom arcon, de aztán egy újabb hülyeség... Nem tudom, hogy hogy kellene levezetnem a feszültségemet. Ilyenkor csak néz rám azokkal a szomorú szemeivel, én meg megsajnálom, de közben végtelenül dühös vagyok és utálom magam. A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. Több kollégája is elvált, én ezt nem akarom. Mi a fenét csináljak? Tiszta szívemből szeretem, és utálom magam amiért ilyen önző vagyok, hogy szeretném, ha néha velem is együtt lenne pár órát. Tudom, hogy az igénye neki is meglenne, de simán behódol a főnököknek. Áh, mindegy, mindjárt megnyugszom.
2013. ápr. 12. 15:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

veszelyes dolog ez Volt egy ismerosom aki ugy megverte a ferjet aztan a lepcson lokte le hogy ferje korhazba kerult.

Ot meg szepen elvittek a rendorok sulyso testi sertesert.

Az volt a szerencseje gyereket vart igy a psy nem talalta beszamithatonak a ferje pedig nem jelentette fel a korhaz hivta ki a rendoroket.

terhesssen idegbeteg lett es agressiv de velemenyem szerint volt oka ra rajtakapta a ferjet egy masik novel.A masik not is megpufolte.

Azt hiszem valahol megertem

De kerdezo azt tanacsolom fogadd el a ferjed donteseit hiszen o felnott ember tudja mit csinal.

Tiszteld azert mert nem ut vissza nagy birka lelek kell ahoz. Azt hiszem az en ferjem mar reg akkorat adott volna ha felemelem ra a kezem hogy megjegyeztem volna.

Ajanlom neked a ,,hazzasagra keszulunk cimo kezikonyvet amiben jo otletek vannak ra hogy kell banni a ferjel ha tehetetlennek erzed magad.

A harag kikerulese onuralom es akarat kerdese egy valasztas.

2013. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
89%

"A világon nem kívánok semmit, mint hogy ott eljöjjön a munkahelyéről, mert a kapcsolatunk fog rámenni. "


Csak így tovább! Ha nem lesz munkája , se fizetése, lesz miért belerúgnod is.

Bár, ha egész nap otthon ül majd, tán megvilágosodik, és egyik este visszaüt végre.

2013. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemelnél egy jò nagy csicskalàngost! Mégis, hogy gondolod, hogy bàntod a férjed? Nem olvastam végig a sztoridat, mert a felênêl felfordult a gyomrom, de ez durva. Semmi jogod ehhez! Ne hidd azt, hogy neked szabad, neki nem! Fordított helyzetben mit tennél? Nem kívànom, hogy tapasztald meg, csak gondolj bele, hogy esne?
2013. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
95%

számomra annál megalázóbb nincs, mintha arcon csapnak. Ennél még az is jobb lenne ha rávernél a karjára, de így borzalmasan megalázó módon viselkedsz vele.

Én is elég heves vérmérsékletű vagyok, de embert nem bántanék. Max még kiskoromban néha a tesóimmal odacsaptunk, de az ember ezt kiskorában megtanulja h ez nem normális viselkedési forma, arra valók a testvérek h megtanuljuk h kell bánni másokkal(szerintem). Egyébként ismerem azt az értzést is, h utálod magad a viselkedésedért, de nem tudsz változtatni hirtelen annyira el van brulva az agyad. Rettenetesen nehéz dolog ez. Szerintem lépésről lépésre kell válotoznod. Első körben azt várd el magadtól h soha többé nem pofozod meg. HA erre támad kedved fordíts hátat, menj ki a konyhába vmi. Én egy időben ilyenkor mindig bedobtam egy százast egy persely malacba. Ez segített abban h megtörje a hisztit, és utána már lenyugodtam. Keress magadnak vmi kis dolgot amivel az ilyen helyzetben kicsit időt tudsz adni magadnak mikor elöntenek az érzelmek

2013. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
96%
Nőként azt gondolom, hogy megérdemelnéd, hogy egy pofon kíséretében rakja eléd a válási papírokat. Persze egyúttal a feljelentést is bántalmazásért/családon belüli erőszekért/stb.
2013. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Bence_ ***** válasza:
97%

Bántod mert végtelen a türelme?

Szerinted téged az első pofon után melyik pasi nem vert volna tarkón egy péklapáttal?

Becsüld meg, hogy ennyire jámbor!

Tiszteld a türelméért!

2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
80%
A férjed rendőr?
2013. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
28%
Álszent r0hadékok vagytok mind. Ha a nő ver, ő a hibás, ha őt verik, akkor is ő a hibás.
2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
96%
utolsó: szerinted ugyan azok az emberek írnak minden kérdéshez? hogy lehet ennyire sötét valaki?
2013. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Szerinted nincs átfedés? Minden kérdéshez mások írnak?
2013. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!