Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim válasza:
90%
nem olvastam el az összes választ, de szerintem dobd ki! gondolj bele, ha tényleg beadta a válópert, akkor is kell egy ilyen férfi?4 éve van felesége, és megcsalja.valószinű elunta a feleségét, vagy a kötöttséget ezt csak ö tudja.DE!!szerintem ezt ugyanugy veled is eljátszhatja, hogy megcsal, attól függetlenül, hogy a későbbiekben össze házasodtok vagy nem...
2009. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
76%

Nem muszaj szakitanod, de ezek utan Te mindig csak szereto maradsz. Mert nem fog elvalni, nem akar. Azt gondolod at, hogy neked megfelel-e ez a statusz. Ha nem, akkor szakitanod kell, a sajat erdekedben. De ne kenyszeritsd tobb hazugsagba, hogy maaaajd elintezodik a valoper, meg jaaj a bekitotargyalas meg blabla, mindig ki fog talalni valamit. Tisztazd vele, hogy akkor harmadik leszel, de mindenrol tudni akarsz ezekutan. Ha azert nem er ra a hetvegen, mert elutazik a csaladjaval, akkor azt mondja, es ne kamuzzon. Ennyit nyersz a dologgal.

(szemelyes velemenyem, hogy dobbants, tedd tul magad rajta!)

2009. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Van férfi aki "passzióból" csalja a feleségét, és eszébe se jut beadni a válópert, még akkor sem, ha neked ezt mondja. Persze a feleség a házisárkány, meg ellaposodott a kapcsolat...ja, azért nem vált el már jóideje.Lehet, hogy te vagy a 20valahanyadik szeretője. Gondolom a haverok tudtak a házasságáról, csak falaznak neki. Gusztustalan. Én úgy dobnám ki, mint macskát...

2009. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Van saját lakása, voltam nála többször is. Semmi nem utalt arra, hogy ott lakna 1 feleség. A barátai is meglepődtek, mikor tegnap felhívtam őket, hogy mi történt.
2009. szept. 25. 10:24
 15/63 anonim ***** válasza:
89%

le lehet pontozni!

ébredj fel! 4éve van felesége, veled fél éve van együtt egyikőtök sem tudott a másikról és még a barátai sem tudták, hogy nős és mellette szeretőt tart? Milyen hazug ember lehet senkinek sem mond igazat? És még ezek után elhiszed neki, hogy beadta a válási papírokat? Gondolod majd ha egyszer feleségül vesz veled nem teszi majd meg ugyan ezt? És hogy fogsz akkor reggelente felkelni: Vajon megcsal vagy nem??? Ne haragudj de ez nevetséges, még azon agyalsz, hogy vele maradj-e? Inkább most hagyd ott, 5-10 év múlva sokkal nagyobb lesz a fájdalmad ott hagy majd a gyerekekkel gondolod, hogy akkor jobb lesz?

2009. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
89%
Látod? Még őt mentegeted, hogy van saját lakása ,meg nem úgy nézett ki a dolog, hogy lenne felesége.. xal rajtad van a rózsaszín ködfátyol...na, majd ha leesik, akkor olvasgasd át újra ezeket a válaszokat!
2009. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy látom, hogy mindenáron támogatást vársz. Szóval, maradj vele, költözz össze vele, szülj neki gyerekeet, szeresd a barátait, és áldozd be az életedet érte. Mert megérdemli. Talpig becsületes ez a te embered.
2009. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
86%
A barátai talán fizetett statiszták voltak? Szerinted hány nő van még az életében rajtad, és a feleségén kívül? ÉBRESZTŐ!!!!!
2009. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
87%

Ez a pasi az a kategória, akivel nem szabad kezdeni, mert nincs meg a jó kapcsolathoz elengedhetetlen szintű erkölcsi színvonal. Nincs alap, amire építeni lehet. Ez tény.

Sajnos belefutottál, mert átvert, meg a mai jó szokás,miszerint hamarabb bújunk ágyba valakivel, mint megismernénk.

Együttérzek veled, nagyon nehéz lapátra tenni azt, akihez tested-lelked húz, de ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2009. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
91%

Azért megnézném, ki az az ember aki lepontozza azokat, akik észhez akarják téríteni a kérdezőt...

Nem értem, miért véded ezt a "férfit"? Veled is meg fogja ezt tenni, az tuti. Angoléknál van egy olyan mondás, hogy "Once a cheater, always a cheater" ami kb annyit tesz hogy "Aki egyszer megcsal valakit, megteszi mással is."

2009. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!