Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem akarod nem hagyod el. De sose feledd, hogy másodrangú vagy, szerető. A szép szavaknak fel lehet ülni, de ha észnél vagy nem veszed komolyan. Te is tekints úgy rá mint egy kikapcsolódásra, egy jó szórakozásra, de komoly jövőt ne tervezz.


Két okból se. Egy. Amit a feleségével megcsinált veled is megteszi.

Azt mondja gyerek miatt nyaggatják, és ez kifogás. Nem érdekli a gyerek. Nem csodálkoznék ha a feleséágétől is a gyerek miatt megy el, vagy menekül a közeléből. szóval a szép szavaknak nem felülni csak élvezkedj rajta. Használd ki az alkalmat. De ha nem bírod a szeretői státuszt lépj ki az egészből.

2009. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
94%

Az a lakás a közös lakás mellett van, oda viszi fel a szeretőket. Én nem bírnék ilyen pasival maradni. Alapból átveréssel indította a kapcsolatot. A jövőben is ott fog átverni, ahol tud. Soha nem fog elválni a feleségétől, és melletted is szeretőt fog tartani.

Én is jártam ugyanígy, mint te, azzal a különbséggel, h randizgatáson kívül semmi nem történt, mert gyanús volt valami. Aztán fél év után derült ki, h családos, van 2 gyereke és 5 évvel idősebb, mint aminek kiadta magát. Utána azzal áltatott, h utálja a feleségét, el fog válni, stb. Sose hittem neki :) Már évek óta nem beszéltünk. Nemrég írt egy sms-t, h megszületett a 3. gyerekük.

2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Igazatok van, mind végig átvert. Felhívtam a feleségét, kitálaltam neki. Kiderült, itt laknak 2 buszmegállóval arrébb.

Azt mondta, nem is gyanakodott, még akkor sem mikor heti 1 éjszakát nem aludt otthon. Ha a férfi nem adta be a válópert, a felesége garantáltan megteszi. Mondtam neki, hogy sajnálom, de mindkettőnket átvert.

Én is kiadom az útját, és a felesége is. Nagyon fáj, de ezt kell tennem!

2009. szept. 25. 11:33
 24/63 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, aki téged már átvert ilyen fontos dologban, az többször is simán, szemrebbenés nélkül meg fogja tenni. Egyértelmű lapát, és a feleségnek tálalj ki. Neked kellene olyan férfi, aki érted elhagyja a feleségét, akit a házassága alatt csalt? Mert szerintem ezek után ezt veled is simán megtenné...találsz te jobbat is. Nekem is nagyon tetszett egy férfi, akiről nem tudtam, hogy nős, ráadásul egy harmadik nő gyereket várt tőle. Mindez véletlen derült ki. Nem jártunk, de szerelmes voltam belé. Amint szembesültem vele, hogy milyen, nem érdekelt többé. Az ilyen természetű férfiak sosem változnak vagy ha mégis, az is ritka és nem érik meg a fáradtságot.
2009. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
A felesége is nagyon megdöbbent, mikor elmondtam neki. Részleteket nem akart hallani. Egyébként terhes a felesége, 9 hetes, de a férj még nem tudja. Azt mondta elveteti a babát. :(
2009. szept. 25. 11:51
 26/63 anonim ***** válasza:
94%
jól tetted, amit tettél, bár a neheze még ezután jön. Ne beszélj vele, ne hallgasd meg a magyarázkodását, stb. Töröld az életedből!!
2009. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Azért az a minimum, hogy beolvasok neki.
2009. szept. 25. 12:04
 28/63 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon remélem,hogy ilyen határozott maradsz és kiadod az útját. Mindent elmond róla,hogy miközben csalja a feleségét gyereket vállal. Én legjobban ebben az egészben a babát sajnálom,meg az anyukát,aki lehet,hogy ez miatt nem tartja meg. Persze téged is,hogy pont ilyen embert fogtál ki.
2009. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, a kapcsolatotok egy hazugságra épült, ami most kibukott és nem tudhatod, hány hazugság van még, amit csak nem is sejtesz. Ha el is válik, akkor mit gondolsz, meddig marad veled, meddig lesz hű hozzád? Ha a feleségét eddig csalta veled (és még ki tudja kivel melletted), téged is csalni fog.

Legjobb lenne, ha elbeszélgetnél a feleségével. Vagy ha nem is beszélsz vele (elég gázos lenne, aláírom) akkor egy névtelen levelet küldhetnél neki. Nem a pasi iránti bosszúból, hanem, hogy tudja, ki is a férje valójában.

2009. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Már mindent tud a felesége.
2009. szept. 25. 13:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!