Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Jól tetted , hogy elhagytad. Remélem nem baj, de tanúlság képpen leírnám az én storymat. Én is szerető voltam 2 évig. Először a feleségével ismerkedtem meg. (Nem tudtam, hogy az ő feelsége)Aki elmondta, hogy már nemigazán szereti a férjét, a közös cég, pénz, megszokás miatt van vele. Később megismertem ezt a férfit, gyűrűt természetesen nem hordott. Már az elején oda voltam érte, majd találkozgattunk párszor. (nyaralójukban aludtam, volt egy telefonja amin csak én hivtam)Egyszer elmondta, hogy az a nő az ő felesége. Véget akartam vetni az egésznek de nem sikerült(A felesége nagyon szimpatikus volt)A 2 év alatt ő belémszeretet ,én is belé. A feleségét megutáltam, ő is engem. Versenyeztünk ezért a férfiért, néha velem volt többet, néha elment a feleségével "kötelező " programokra. Elakarta hagyni a feleségét de túl gyáva volt.(igaz köztünk nagy volt a korkülönbség). A végén már csak sírtam amiért nem választ köztünk. Nagyon hülye vége lett a kapcsolatunknak. A "páromnak" eltört a lába és több hétig fekvő gipsze volt(ez volt az utolső lökés nekem) Én nem tudtam meglátogatni mivel a feleségével lakott és ekkor jöttem rá, hogy mit csinálok..? Vesztegetem az időmet. Ők együtt maradtak, nem tudom miért. Azt hiszem "beteg" emberek(valahol én se vagyok normális)A feleség együttmaradt a férjével úgy , hogy nem szeretik egymást, a férfi pedig, úgy , hogy engem szeretett.(gyerekük nem volt csak a pénz maitt voltak együtt, meg valami miatt amit én sosem értettem meg.... Elvesztegettem 2 évet, azóta is szeretem, nincs kapcsolatom, sajnos egy "roncs" lettem.. 25/L
2009. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarlak bántani, de akkor most közvetetten felelős vagy annak a babának a haláláért, hiszen eddig megszülte volna, most pedig hogy megtudta milyen a férje, már a megölése mellett döntött. Milyen apróságon múlik az ember élete...
2009. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
69%

Tiszta szánalmas, hogy akik az igazat irják meg, le lettek pontozva! Na mi van, nem tetszik az őszinteség??? Mi azok vagyunk, a szeretőd pedig nem!

(első voltam) L/22

2009. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
69%
Vagyis 2.
2009. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
74%

"Nem akarlak bántani, de akkor most közvetetten felelős vagy annak a babának a haláláért"

Nehogy komolyan vedd! Az nem a te döntésed, felnőtt nő, tudja mit tesz!

Te jól döntöttél!

És gratulálok, hogy volt erőd, bátorságod végig csinálni!

2009. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Senkit sem pontoztam le.


Valahol úgy érzem, jobb a babának is, hogy nem született meg. Az anyja úgysem tudná eltartani (ezért veteti el), és az mégse jó neki, ha úgy nő fel, hogy nélkülöznie kell.

2009. szept. 25. 16:08
 37/63 anonim ***** válasza:
28%

Már megbocsáss, de ki vagy te hogy eldöntsd, mi lenne jó annak a kisembernek? Előre látod, hogyan fog alakulni az élete? Érdekes, anyám hármunkat nevelt fel szegénységben(de szeretetben), mégis ember lett belőlünk.

Most hatalmasat estél a szememben mint ember, még ha ez semmit nem is jelent neked. A kisember élete így is a lelkeden szárad, mert te bosszút akartál állni a férfin. Remélem ezt soha nem felejted el, remélem megérte neked és sikerült a bosszúd.

2009. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
68%
Igen hagyd el mert nem érdemel meg téged egy ilyen szánalmas ember! Lukra játszik higgy nekem!
2009. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Nem én döntöttem a gyerek életéről. Én elmondtam a feleségének, mi történt az elmúlt fél évben. Ő döntött úgy, hogy elveteti a gyereket. Nekem ebbe beleszólásom nincs, nem is volt és nem is lesz.

Nem értem, mit gondolsz magadról, hogy letámadsz.

2009. szept. 25. 16:37
 40/63 anonim ***** válasza:
79%
Jól döntöttél és egyáltalán nem vagy felelős a gyerek haláláért! Az anya dönt a sorsáról, és aki még felelőssé tehető, az az apa, aki mindenkit átvert. Ti szerencsétlenek! És mindez egy sz*métláda férfi miatt!
2009. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!