Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Keresett a férfi, nem vettem fel a telefont. A feleségét is hívogatja, ő sem beszél vele.

Írtam neki sms-t, hogy "megismerkedtem a feleségével, igazán szép a lakásuk."

Most mindenért megfizet. Kíváncsi vagyok, mit szól majd, ha megtudja hogy apa lehetett volna.

2009. szept. 25. 18:01
 42/63 anonim ***** válasza:
27%
Látom még büszke is vagy magadra, hogy megakadályoztad a gyerek életét. Undorító egy "ember" lehetsz.
2009. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
78%
Ne hallgass azokra akik kikiálltottak gyerekgyilkosnak, mert NEM vagy az!!! És kitartás, nem kell a hapsival foglalkozni, ennyi volt, ne ragozd tovább.
2009. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne az? Eddig azzal védekezett hogy a nő úgyis elvetette volna a pénzszűke miatt, de most elszólta magát azzal, hogy "apa lehetett volna". A gyerek megmaradt volna, ha nem avatkozik bele mások dolgába. Hiába nyugtatjátok vagy ő saját magát, a tény attól még tény marad. És aki ezek után is jól érzi magát, annak nincs lelke. Nocsak, mik derülnek ki azokról akiket "áldozatnak" gondoltunk...
2009. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

"Miért ne lenne az? Eddig azzal védekezett hogy a nő úgyis elvetette volna a pénzszűke miatt, de most elszólta magát azzal, hogy "apa lehetett volna". A gyerek megmaradt volna, ha nem avatkozik bele mások dolgába. Hiába nyugtatjátok vagy ő saját magát, a tény attól még tény marad. És aki ezek után is jól érzi magát, annak nincs lelke. Nocsak, mik derülnek ki azokról akiket "áldozatnak" gondoltunk..."


Teljesen félreértettél. A feleség mondta, hogy elválik a férjétől, és egyedül nem tudná felnevelni a gyereket, ezért elveteti.

Ha a férje nem csalja meg (velem), akkor lehetett volna apa. Mivel velem megcsalta, lehetséges, hogy mással is. Nagyon ügyes vagy, hogy bűnbakot keresel, de nem én vagyok az! Nem én tettem tönkre a házasságukat, hanem a férfi. Ha ő nem csalja meg a feleségét, most boldog lehetne, hogy a felesége gyereket vár. Én azt tettem, amit én is elvárnék ilyen helyzetben: elmondtam a feleségének, mi történt az elmúlt fél évben. Joga van tudni, hogy a férje megcsalta. Nem? És ha akkor derül ki, mikor már megszületett volna a gyerek? Az jobb lett volna? Még egyszer hangsúlyozom, nem én döntöttem a gyerek sorsáról,hanem a feleség. Sajnálom, hogy nem vagy képes megérteni. Emiatt pedig nincs bűntudatom, hiszen én kiléptem ebből a kapcsolatból, amint megtudtam, hogy csak szerető vagyok. Szerintem te is ezt tetted volna!

Vagy végignézted volna, ahogy a nő boldogan hordja a szíve alatta gyermeket, aztán kiderül a férje hűtlensége? Előbb vagy utóbb sajnos minden kiderül. Ha nem velem, akkor mással csalta volna meg. De neked nem fogok magyarázkodni, hisz nem ismerlek.

Légy büszke magadra, hogy így ismeretlenül elítélsz. Szép példát mutatsz a gyerekednek/gyerekeidnek!

2009. szept. 25. 19:41
 46/63 anonim ***** válasza:
67%
Még ha csak utólag derült is ki, úgy gondolom példamutatásról egy szerető ne oktasson ki mást. A gyerek témát már ott lekellett volna zárnod, hogy a felesége állapotos PONT. semmi közöd hozzá hogy apa lehetett volna meg hogy tartja el az az ő dolguk egyáltalán nem a tiéd. így szerintem ezt nem is kell tovább ragozni. és mégis hogyan bukott le, hogy van felesége?mert ez eddig még nem derült ki...amúgy meg el nem hiszem hogy ha valaki 4!!! éve házas arról a haverjai nem tudnak...na ezt ne...
2009. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás ha elhagyod és elmondod a feleségének. Az ilyen nem férfi. Jobb is h rájöttél.
2009. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem te tehetsz a feleség döntéséről. Jól tetted, hogy elmondtad, mert így okoztál kevesebb fájdalmat a nőnek. Képzeld el, ha ez évekkel később derült volna ki, akkor mennyivel rosszabb lett volna a feleségnek és a már megszületett gyermeknek. Nem vagyok abortusz párti, de ez nem a te döntésed volt, hanem a feleségé. Te nem vagy ezért felelős.
2009. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
41%
Most engem győzködsz ezzel a hosszú szöveggel, vagy magadat? Mindegy, az ilyenek mindig be tudják mesélni maguknak, hogy semmiről sem tehetnek, de legbelül mindig tudni fogod, hogy a dolog azzal kezdődött, hogy kitálaltál a feleségnek. Mondjuk amilyen lelketlen vagy, téged úgysem érdekel, csak neked legyen jó. Hányok tőled.
2009. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, semmi közöm hozzá. De a feleségét sajnálom.


07:42!

Én nem akarlak meggyőzni, én tudom hogy helyesen cselekedtem. Az a te problémád, hogy máshogy látod a helyzetet.

Ez a "hányok tőled" szöveg nagyon tini-szájra vall! Nem érdekel, ha elítélsz. Te nem voltál még sem az én helyemben, sem a felesége helyében, de nem is kívánom, hogy legyél. Soha ne tudd meg, milyen érzés, ha arról az emberről, akivel le akarod élni az életed, kiderült, hogy egy hűtlen és hazug ember. (A felesége akarta leélni vele az életét!) Azért kíváncsi lennék, te mit tettél volna a helyemben. Egy hazugságra épülő házasságba szülje meg a gyereket? Gratulálok a gondolkodásmódodhoz! Büszke lehetsz magadra! (Remélem érzed az iróniát!)

2009. szept. 26. 08:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!