Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
46%
Közvetve igenis felelős vagy az "angyalcsinálásért", mivel mégha az konkrétan a feleség döntése is volt. befolyásoltad őt a döntésében. én a helyedben (a saját lelkiismeretem megnyugtatása érdekében) találkozóra hívnám a nőt és megpróbálnám lebeszélni az abortuszról. igaz, nem vagyunk egyformák, ha téged nem zavar a tudat, hogy te is hozzájárultál egy ilyen döntéshez, akkor lelked rajta... én biztos emészteném magam.
2009. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd már a francba a feleséget is, meg a férjet is! Lehet, hogy a feleség ugyanakkor nagy hantás, mint a férje, és egyáltalán nem is terhes. Komolyan, nézzatek már magatokba? Nem vettétek volna észre, ha a férjetek már fél éve félrekavar? Ugyanakkor neked is észrekellett volna venni, hogy nem stimmel valami a pasid körül. Mindegy, megtörtént, így történt. Mindenesetre, ha engem felhívna a pasim szeretője, tuti, hogy nem ő lenne az első, akivel közlöm, hogy hopp, épp terhes vagyok.

Ja! és ne beszéljünk már gyerekgyilkosságról egy állítólagos kilenc hetes terhesség esetében.

Éld a saját életed! Lehet, hogy kibékülnek, és élnek tovább úgy, ahogy eddig. De ehhez neked már semmi közöd.

2009. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá, de nem fogok beleavatkozni az életükbe. Nem beszélek le senkit az abortuszról. Felnőtt nő, egyedül is el tudja dönteni.
2009. szept. 26. 11:53
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Jol látom letértünk az eredeti témáról. Ez már az embrió élete téma? Közvetve beleszólt... csak azért mert megtudta, hogy terhes a nő... HA nem tudja akkor is közvetve beleszol. :) És? Inkább jobb egy éhező gyerek mint egy halott magzat? Na akkor ki a kegyetlen?


Ehh ilyen hülyeséget. Sokoknak azért jár a szájuk mert már nem tudnak okosak lenni. Könnyebb a más szennyesébe túrkálni.

Mindenki a saját életének kovácsa. Ha tanácsot kapsz és követed az a te felelőséged és nem a tanácsadóé. A tanács egy tényállás valakinek a véleménye. Ha valakit ez befolyásol az már az ő felelősége.

2009. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Mindenki a maga élete kovácsa én csak ezt tudom mondani!
2009. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem kaptunk választ hogy honnan tudtad meg hogy felesége van, ha még a haverjai sem tudták...
2009. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

Figyelj, te helyesen cselekedtél, ezt kellett tenned.

Elvetetni egy magzatot, ha nincs lehetőség eltartani, bűn, mikor hosszú sorokban várnak a gyermektelen párok arra, hogy örökbe fogadhassanak. Egy barát házaspár is négy éve várta, hogy legyen nekik gyerek, már majdnem kifutottak az időből, végre kaptak egy kisfiút, akit elmulasztott elvetetni egy 16 éves leányanya. Jó élete lesz a kis srácnak, ahogy az örökbefogadott lányuknak is az van, aki 5. gyerek volt egy éhező családban, és örökbe adták. Miért van az, hogy csak a megölés jut az anya eszébe, ha anyagi problémák vannak??

Vagy a feleség úgy akar bosszút állni, hogy nesze neked, apa lehettél volna, ha nem csalsz meg, de így nem szülöm meg a gyerekedet?!

2009. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Úgy bukott le, hogy a felesége írt neki egy szerelmes sms-t, és úgy írta alá, hogy "életed párja". És épp az autóban ültünk, ott olvasta el előttem, és hát beleolvastam. Utólag nem is bánom.

Nem tudom, a feleségnek mik voltak a szándékai. Lehet, hogy csak hazugság, hogy terhes. Nem tudom.

A barátairól meg kiderült, hogy a neten ismerte meg őket, és hazudott nekik folyamatosan.

2009. szept. 28. 06:43
 59/63 anonim ***** válasza:

Hogy tudtad emg a feleség számát?


Ijesztő, ahogy egyesek rád próbálják tolni az abortusz borzalmát. Tényleg nem tartozik rád. AA legjobbat tetted, hoyg a nőt felhívtad, a pasit kidobtad. A többi az ő dolguk.

2009. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi történt Veled azóta?
2009. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!