Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy "pihenni", h...

Elmennétek úgy "pihenni", h az nektek dupla meló, vagy őszintén elmondanátok a férjeteknek h e miatt nem akartok menni?

Figyelt kérdés

a férjem meglepinek lefoglalt egy szállást a hétvégére. de nem ketten mennénk hanem a 7 hónapos kisfiunkkal. nem is ő a gond inkább a férjem. őszintén szólva vele kettesben sem mennék most. inkább egyedül vagy csak a gyerekekkel. mert h van 3. a 2 nagy mamázna. ami a gondom,h tudom mi lenne a napirend: reggel 7kor ugye felkelünk. etetés,pelneka stb. a férjem idegesen ott toporogna a fejünk felett h mikor megyünk már enni mert ő éhenhal. lemegyünk enni. azután ugrana h akkor menjünk sétálni mert h ő egész anp ül az irodában és mozgáshiánya van. ezután uzsonna a picinek. ő megint csak hisztizne h be van zárva a szobába. nemsokára alvásidő. egy szobában 3-an ,vagyis egy valakinek babáznia kéne. ha ő,akkor én elmehetek pl szaunázni de tudom h akkor megint menne a hiszti h neki ott kell szobrozni. ha meg ő megy el,akkor én mondjuk alhatok egyet de mégiscsak ott a pici. délután ugyanez pepitában,ráadásul este 7kor a kicsi már alszik akkor meg azért menne a hiszti h ő most be van zárva. mondjuk mehet amerre akar,de akkor ez a hétvége neki kikapcsolódás nem nekem. ne értsetek félre szeretem a családomat de nagyon ki vagyok merülve és a férjem olyan mintha a 4. gyerekem lenne. szivemn szerint megmondanám neki h nem akarok menni


a gyerekeket is itthagyjuk ugye 2 napra,amikor megjövünk teljesen ki lesznek,mert szeretnek mamázni,de hiányolni fognak minket,és nyűgösek lesznek.


baromi nehéz mert nem akarok senkit megbántani de úgy érzem a férjem igazából magának csinált kikapcsolódós hétvégét nem nekem


2013. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

2 napról van szó. A gyakorlott nagymamákra egészen nyugodtan ráhagyhatod a 7 hónapos gyereked is, lefejt anyatejjel. A másik két gyerek elég nagy ahhoz, hogy két napot kibírjanak nélkületek.


Igaza van az egyik hozzászólónak, hogy a tipikus hibákat követed el. Ez csak egyre rosszabb lesz, ha már most úgy érzed, hogy inkább a gyerekekkel vagy egyedül mennél el, mintsem a férjeddel.


Elhiszem, hogy ki vagy merülve. Tényleg adjátok át a gyerekeket a nagyszülőknek, és te egészen újjá fogsz születni a két nap alatt, gondold el, addig alszol, ameddig jólesik, pihensz, és talán a kapcsolatotok is javul a férjeddel.

2013. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom, viszitek a gyereket mégis.

Vegyétek igénybe a bébiszittert, ahányszor csak lehet.


A férjed ezek szerint változtatna, most már csak rajtad múlik. Remélem, sikerül megoldani a gondokat!


Egyébként ha csak rosszabb lesz, a végén ott állsz három gyerekkel egyedül. Na AKKOR fogsz majd kifáradni.

2013. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
55%

"Anyukához hozzánőtt a gyerek" szindróma....

"Egyedül mennék vagy a gyerekkel.." A férjed meg kiegészítő? Gyereket csinálni jó volt, házastársnak már nem kell? Legyen apa és hello? Szép...

2013. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
13%

7 hós babát nem lehet csak úgy nagyira hagyni, ahogy sokan írják. szeparációs szorongás stb. és ha éjjel nem alszik, a nagyi kimerült lesz 3 gyerekhez.

beszéljétek meg előre a menetrendet, úgy hogy te is sokat lehess egyedül szaunázni, stb

2013. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

"7 hós babát nem lehet csak úgy nagyira hagyni,"


Hát, ez megszokás- és gyerekfüggő, egy ismerősöm ilyen korú babája rendszeresen alszik a nagyinál, mert születésétől fogva sokat voltak ott, ugyanúgy megszokta a nagymamát, mint a szüleit, nagy baj sose volt még belőle.

2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
7 hónapos babát is lehet nagymamánál hagyni, valamikor úgyis el kell kezdeni azt, hogy szokjon hozzá más társaságához.
2013. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szerintem nem sok értelme van a nyaralásnak, hogy a kicsit is viszitek. Nem pihenés lesz belőle. De ahogy látom te nem is akarsz pihenni.


Szeparációs szorongás: teljesen normális dolog 8hó-2év között, nem kell rajta bepánikolni. A nagymama egész biztosan találkozott már ezzel, hiszen ő is nevelt fel gyereket, talán nem is egyet, így egész biztosan képes lesz kezelni 2 egész napig.

2013. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
70%
Nem fog változtatni az anyuka(direkt nem nőt írtam....). Neki megvan a 3 kis picur angyalkája, innentől kezdve a férje csak nyűg. Ő most már anyuka, neki ez az élete értelme, kit érdekel, hogy egyszer hozzáment vkihez. A férfi megcsinálta neki a kellőszámú kis tündérborsót. Innentől mehet a levesbe.
2013. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
62%

A 38-as hozzászóló gúnyosnak ható, de annál nagyobb igazságot tartalmazó hozzászólásán nagyon érdemes lenne elgondolkoznod, kedves kérdező.

Tudod, te nem csak ANYUKA vagy, hanem FELESÉG is. Azt pedig úgy látom, hanyagolod.

2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
nekem az a fura hogy olvasam olyan kérdést is, hogy önzőség-e otthagyni a 8 hós gyereket h elutazzanak, na őt meg mindenki lehurrogta, h minek szült ha otthon akarja hagyni...
2013. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!