Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy "pihenni", h...

Elmennétek úgy "pihenni", h az nektek dupla meló, vagy őszintén elmondanátok a férjeteknek h e miatt nem akartok menni?

Figyelt kérdés

a férjem meglepinek lefoglalt egy szállást a hétvégére. de nem ketten mennénk hanem a 7 hónapos kisfiunkkal. nem is ő a gond inkább a férjem. őszintén szólva vele kettesben sem mennék most. inkább egyedül vagy csak a gyerekekkel. mert h van 3. a 2 nagy mamázna. ami a gondom,h tudom mi lenne a napirend: reggel 7kor ugye felkelünk. etetés,pelneka stb. a férjem idegesen ott toporogna a fejünk felett h mikor megyünk már enni mert ő éhenhal. lemegyünk enni. azután ugrana h akkor menjünk sétálni mert h ő egész anp ül az irodában és mozgáshiánya van. ezután uzsonna a picinek. ő megint csak hisztizne h be van zárva a szobába. nemsokára alvásidő. egy szobában 3-an ,vagyis egy valakinek babáznia kéne. ha ő,akkor én elmehetek pl szaunázni de tudom h akkor megint menne a hiszti h neki ott kell szobrozni. ha meg ő megy el,akkor én mondjuk alhatok egyet de mégiscsak ott a pici. délután ugyanez pepitában,ráadásul este 7kor a kicsi már alszik akkor meg azért menne a hiszti h ő most be van zárva. mondjuk mehet amerre akar,de akkor ez a hétvége neki kikapcsolódás nem nekem. ne értsetek félre szeretem a családomat de nagyon ki vagyok merülve és a férjem olyan mintha a 4. gyerekem lenne. szivemn szerint megmondanám neki h nem akarok menni


a gyerekeket is itthagyjuk ugye 2 napra,amikor megjövünk teljesen ki lesznek,mert szeretnek mamázni,de hiányolni fognak minket,és nyűgösek lesznek.


baromi nehéz mert nem akarok senkit megbántani de úgy érzem a férjem igazából magának csinált kikapcsolódós hétvégét nem nekem


2013. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
És honnan gondolod, hogy ugyanezek az emberek szóltak hozzá ahhoz a témához?
2013. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

40-es: hát erre nem lehet mást mondani, mint hogy magyar mentalitás. Alapjáraton még 2-3 éves gyerekeknél is hozzá szokták vágni a kérdezőhöz, hogy milyen szülő az, aki egy teljes hétvégét a gyerekei nélkül akar nyaralni, netán a férjével kettesben romantikázni.


Én is meglepődtem, hogy itt ennyien szorgalmazták a 8 hós gyerek másra bízását, üdítő volt olvasni. Szerintem 1-2 nap a szülők nélkül a gyereknek sem ártalmas, sőt, a szocializációja szempontjából fontos, hogy néha-néha hozzászokjon, hogy a szülők nincsenek mindig ott. Ha belegondolsz fél éves kortól már bölcsibe adható a gyerek, és valahogy azt is túlélik, sőt sokan szeretik is :)

2013. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Na milyen volt végül ? Ugye rendbe jöttetek azóta?
2021. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!