Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy "pihenni", h...

Elmennétek úgy "pihenni", h az nektek dupla meló, vagy őszintén elmondanátok a férjeteknek h e miatt nem akartok menni?

Figyelt kérdés

a férjem meglepinek lefoglalt egy szállást a hétvégére. de nem ketten mennénk hanem a 7 hónapos kisfiunkkal. nem is ő a gond inkább a férjem. őszintén szólva vele kettesben sem mennék most. inkább egyedül vagy csak a gyerekekkel. mert h van 3. a 2 nagy mamázna. ami a gondom,h tudom mi lenne a napirend: reggel 7kor ugye felkelünk. etetés,pelneka stb. a férjem idegesen ott toporogna a fejünk felett h mikor megyünk már enni mert ő éhenhal. lemegyünk enni. azután ugrana h akkor menjünk sétálni mert h ő egész anp ül az irodában és mozgáshiánya van. ezután uzsonna a picinek. ő megint csak hisztizne h be van zárva a szobába. nemsokára alvásidő. egy szobában 3-an ,vagyis egy valakinek babáznia kéne. ha ő,akkor én elmehetek pl szaunázni de tudom h akkor megint menne a hiszti h neki ott kell szobrozni. ha meg ő megy el,akkor én mondjuk alhatok egyet de mégiscsak ott a pici. délután ugyanez pepitában,ráadásul este 7kor a kicsi már alszik akkor meg azért menne a hiszti h ő most be van zárva. mondjuk mehet amerre akar,de akkor ez a hétvége neki kikapcsolódás nem nekem. ne értsetek félre szeretem a családomat de nagyon ki vagyok merülve és a férjem olyan mintha a 4. gyerekem lenne. szivemn szerint megmondanám neki h nem akarok menni


a gyerekeket is itthagyjuk ugye 2 napra,amikor megjövünk teljesen ki lesznek,mert szeretnek mamázni,de hiányolni fognak minket,és nyűgösek lesznek.


baromi nehéz mert nem akarok senkit megbántani de úgy érzem a férjem igazából magának csinált kikapcsolódós hétvégét nem nekem


2013. máj. 14. 10:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%

De én még mindig nem értem, hogy miért nem lehet a mamákra bízni a kicsiket??

Anyatejet le lehet fejni, és lehet cumisüvegből is etetni. Anyás.. Minden pici baba anyás ebben a korban. Sír egy kicsit, majd alszik..

Nem akarok vészmadár lenni, de te most éppen a szokásos hibákat véted ami később komoly gondokat okozhat a házasságban. Egyszerűen csak a gyerekekért élsz, és nem is akarsz igazán kikapcsolódni.

Tudod mindig mondják: Aki változást akar azt tesz is érte, aki nem akar változást az csak kifogásokat gyárt.


Meg lehetne ezt is oldani, nem hetekre csak 2 napra mennétek el.

2013. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

tudom h a szándék megvan benne és értékelem is de közben meg ismerem. ah valami nem úgy van ahogy elképzelte,robban. ha nem akkor fekszik le a gyerek amikor ő úgy gondolja, ha korábban kel, ha sir,ha én aludnék még vagy nem akarok elmenni de ő igen stb. én ettől félek,ezt nem akarom,újabb ürügy arra h ő mindent megpróbál nekem meg semmi sem jó..:(


azt mondta nem mondja le,jó lesz,higgyek neki.. hát jó pár éve próbálok hinni a változásban,talán majd most..:( próbálok pozitiv maradni majd meglátjuk..

2013. máj. 14. 10:46
 13/43 anonim ***** válasza:
68%

Ebből a sztoriból az jön le hogy neked nyűg a házasság és a gyerekek. De nyilván nem így van, csak meg vagy keseredve, kimerültél. Segítséget kellene találnod ahhoz hogy egyedül is el tudj menni, barátnőkkel.

A pozitív hozzá állás nem tudom mennyire fog összejönni, mert már most sem vagy feldobva az ötlettől.

2013. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

pont h nem csak a gyerekeknek élek,de egy 7hóst akkor sem hagyok itthon. foglalkozom a férjemmel is,a baj az h én vagyok az utolsó a sorban. magammal kéne végre törődnöm.


kb úgy van h: persze kicsim aludj még.. de hol a zokni? mit adjak rájuk? mit egyenek? mikor kelsz már fel nem birok velük? stb... jelenleg úgy érzem kiszipolyoztak,és h ebben a 2 napban is rabszolga leszek. lehet h csak a fáradtságtól. lehet h pont most lesz jobb minden. próbálok hinni neki.


de ha valóban jót akart volna NEKEM akkor azt mondja-végre-: szivem utazz el 2 napra csinálj amit jólesik én elleszek a gyerekekkel. de ilyen sosincs és nem is lesz :(

2013. máj. 14. 10:50
 15/43 anonim ***** válasza:
73%

Add le a gyereket es kettesben menjetek

Tudod miert mukodik a hazassagunk 24 eve?

mert mindig szakitottunk idot egymasra akkor is amikor kicsik picik voltak Ha maskent nem adtuk oket mamahoz es kettesben voltunk hetvegen otthon.

Egy 7 honaposnak nem kell az anyatej nem lessz semmi baja ebben a korban az anyatej mar csak erzelmi ertekkel jar. A hazassagod viszont veszelyben van ha csak a gyerekek szamitanak.

Tessek a ferjeddel foglalkozni elvegre 2 naprol van szo.

2013. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az jön le, hogy te egyszerűen nem akarsz a férjeddel lenni. Ebben a házasságban szerintem nem az a valódi kérdés vagy probléma, hogy neked most épp van-e kedved elutazni, hanem az, hogy nem tudjátok magatokat együtt jól érezni.


Ha a férjed csak magának akarna kikapcsolódós hétvégét, akkor behazudna egy konferenciát vagy vidéki melót és lelépne.


Ha a 3 gyerekkel inkább elmennél nyaralni, de a férjeddel kettesben sem, az már nagyon súlyos. Én úgy érzem, neked ő már nem a párod, csak szükséges kellék a családba ("apa kell a gyereknek"). Nincs hozzá türelmed, nem szeretettel/szerelemmel fordulsz felé, legszívesebben kiktatnád az életedből.


Hogy ő milyen, az más kéréds, de rólad számomra ez derült ki. Annak ellenére, hogy látszólag nincs komoly baj, megcsalás, árulás, késdobálás, nem egy harmonikus párkapcsolat képe rajzolódott ki itt... Menthető, de pillanatnyilag szerintem elég komoly baj van vele.

2013. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

Fáradt vagy és rá vagy görcsölve a problémákra. Légy egy kicsit lazább és próbáld a jó oldalát nézni. Most elgondolkodtam, hogy nálunk hogyan volt. Nekünk is 3 gyerekünk van kis korkülönbséggel, volt, hogy jött velünk mind a 3, és volt olyan is, hogy csak a pici...

Nálunk jól működött, hogy vittünk bébi őrt, amikor a pici aludt fent a szobában mi tudtunk együtt kávézni, szaunázni, úszni, de vittünk pihenőszéket is, azt levittük a fürdő részbe is, amíg mi fürödtünk vagy szaunáztunk ő abban elnézegetett, persze kellett rá figyelni, meg mi is felváltva mentünk távolabb tőle, de jó kikapcsolódás volt. Mondjuk én szeretek olvasni, nem volt baj, hogy ott van a pici is. Amennyire kellett annyira igazodtunk hozzá és ment minden szépen. Ha bevállalná a nagymama azért 2 napra a legkisebbet is otthagynám nála...

2013. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

szomorú h neked ebből ez jön dehát nem ismered,nem tudhatod h milyen. gondolom most majd olyan válaszokat is kapok majd h otthon meresztem a seggem, szegény férjem gürizik,még nyaralni is vinne erre én itt nyavajgok.. pedig mi sem áll távolabb a dologtól mint ez


nekem ő nem nyűg,szeretem,de valóban vannak problémáink. én is azt szeretném ha jó lenne minden ,nem akarom kiiktatni. csak félek mert tudom milyen és nem szeretném ha zengene a szálloda mert ő aludt volna még de a gyerek meg felébredt vagy ilyesmi. ami itthon is mindennapos.


de mint irtam igyekszem hinni neki ahogy minden veszekedés után h majd most jobb lesz. és azért mert SZERETEM! ha nem igy lenne már leléptem volna.

2013. máj. 14. 11:00
 19/43 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen egyetértek azzal, amit #17 írt.


Mi az, hogy szívesebben mennél egyedül vagy csak a gyerekekkel? Szereted még a férjedet? Az az igazság, hogy ebből az egészből úgy tűnik, hogy nem, és tényleg csak a kifogásokat keresed.


Mi lenne ha leadnátok a piciket a mamának, és te meg megpróbálnád élvezni a kettesben eltöltött időt?


Ha így folytatod, akkor teljesen tönkre fog menni a házasságotok.


Elhiszem, hogy végre egyedül akarnál lenni, de ő most nem így tett. Majd legközelebb próbálkozhatsz azzal, hogy el szeretnél menni egyedül 2 napra wellnesshétvégére. Most viszont ez van. A férjed kettesben szeretne veled lenni. Élj a lehetőséggel!

2013. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
sokat voltunk-vagyunk kettesben. gyerekek minden hétvégén 1 napot mamáznak. pici meg ugye pici,este 7kor elalszik,külön szobában van,van időnk egymásra. ott viszont mind3-an egy szobában tudom h robbanni fog mert nem megy neki az alkalmazkodás. lehet h a fáradtságtól nem tudok most igazán örülni. az meg h inkább mennék a gyerekekkel most.. mert ők nem bántanak,nem orditanak velem stb
2013. máj. 14. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!