Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
84%

Hát mi lenne?:)

Összevesztetek, azóta meg vagy kibékültetek vagy nem:) Ennyi:)

2013. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki sajna,nem bírtam már hallgatni ahogy a 3 éves gyereknek nyomja a süket csúnya trágár szöveget csak egy picit löktem rajta,ő meg kék zöld-re fogta a kezem...
2013. máj. 19. 21:42
 13/63 anonim ***** válasza:
20%

Szép embert találtál magadnak hallod-e, egy igazi gyöngyszem.

Magyarul: nem jól választottál, mellényúltál, de nagyon, biztos úgy erezted, hogy más jobb nincs. Hat akkor inkabb egyedul kellett volna.

Kerdes, hogy mennyi idöre van szükseged , hogy ezt belasd h ez az ember nem ok , 1 hét, 1 hónap, 1 év, de ezt meg 10 evig is lehet huzni

2013. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
85%
Most lökdösted, vagy egyet löktél rajta, mert nem mindegy. Egyébként meg mit lökdösődsz? Intettél volna be, hogy ezt majd megbeszélitek, de nem a gyerek előtt.
2013. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
46%
Miért brusztolod az ittas embert? Békülj ki vele és kölcsönösen bocsássatok meg egymásnak. Nem kisgyerek vagy már, hanem feleség és anya. Neked kell több eszednek lenni-főleg nyáron, amikor egy pasi pillanatok alatt fejre áll az alkoholtól.
2013. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
44%
Ha pedig ittas a pasi, a gyereket lefekteted, akkor nem cseszteti.
2013. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
59%
látom magam előtt az egészet. a főhősnő tetovált szemöldökű, leharcolt 30-as szoli-"szépség", párja ostoba gyúrós tahó. igazi kisebbségi stílusban "beszélgetnek". csak a szegény gyereket sajnálom
2013. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
44%

Lelki terror:DD ember tudod, mi az?

Így jártál, ha részeg az ember minek kötsz bele?

2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
60%
téglalap, rád is rád férne egy kis kultúra
2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
49%

2. vagyok. Te vagy a hülye már bocs. Azon vagy kiakadva hogy káromkodott a gyerek előtt, erre elkezded lökdösni?! Mit vártál egy részeg embertől? Ha szépen csendben maradsz, elvonulsz a gyerekkel, ez nem történt volna meg.


Egyébként tett valamit a bográcsoláson vagy csak leitta magát és beült a sarokba? Mert ez sem mindegy. Ha volt okod veszekedni vele, akkor sem ittas állapotban kéne.

2013. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!