Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, elárulok neked valamit. Az én szüleim ugyanezt csinálták mint Ti. Azzal a különbséggel, hogy az apám minden nap! merev részegre itta magát, anyám pedig minden nap rekedésig üvöltözte magát miatta. Az lett az eredménye, hogy anyám üvöltése és hisztije miatt (ami vhol jogos volt) apám még többet ivott ( ami vhol szintén jogos volt), és számtalan alkalommal nekem és az akkor 11 éves öcsémnek kellett szétszednünk őket, mert fojtogatták, ütötték, rúgták, csípték egymást. Ha nem akarod, hogy igyon, akkor nem lökdösni kell, mert ez az én anyámnál sem volt jó taktika. Hanem megállod, hogy nem szólsz semmit,és másnap reggel kulturáltan elmagyarázod neki, hogy még ilyen és csúnya következményei lesznek. De nem ütöd, nem piszkálod, nem hergeled, mert a részeg ember, ha arra hajlamos, megtáltosodva akkora pofont le tud keverni, hogy nem térsz magadhoz egy jóideig tőle. Ha nem tudjátok verekedés nélkül megbeszélni a gondjaitokat, akkor el lehet válni, de a gyereknek később nagyon sokat fog ártani, hogy a szülei a szeme láttára püfölik egymást, mint két hülye. Egyébként pedig megérdemlitek egymást. 22/N
2013. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:

Igen,van egy véleményem,miért is ne lenne?!Szerintem ebben a történetben nem hibáztam úgy gondolom.Igen,nem kellett volna meglöknöm de sajnos olyan szinten elvette a súlykot hogy ész érvekkel nem tudtam mit csinálni.

Ez volt a kb.4. alkalmom hogy részegre itta magát,nem az első,pár hónapon belül a 4.

Amikor úgy döntött ezeken az alkalmakon h iszik több dolgot nem vett figyelembe:

-az egész család előtt bemutatta hogy milyen ember,egy olyan kis kerti sütögetésen ahol beszélgetünk együtt a családdal leitta magát és részegen támolygott és össze-vissza beszélt-ááá nem volt nagyon megalázó hogy IQ-ja nulla.

-ilyenkor a gyerekét hanyagolja,nem is tudna vele foglalkozni hisz nincs magánál,a gyerek meg igényelné mert alig látja apát.

-anya persze mindig maradjon józan,mert neki figyelnie kell a gyerekre,elaltatni,enni adni játszani vele aztán hazamenni vasalni elpakolni stb.ezek után pedig elmenni dolgozni pont ugyanúgy ahogy apa is elmegy dolgozni de közben szegényt sajnáljuk már mert más szegénykém részegre itta magát biztos valaki kényszerítette,ugye?

Szánom azokat a nőket akik egy alkesz ember melett kénytelenek élni és mindenre bólogatnak majd azt lesik épp mennyit ivott a férjük szabad-e szólni?!

Miért is én mennék el otthonról????Álljon már meg a menet,jó hogy a gyerekemet emelem ki a környezetéből és viszem máshova hogy részeg apukát ne zavarjuk akinek egyébként az lenne a dolga h segít otthon ahogy anya is midnent megtesz.

2013. máj. 20. 14:33
 53/63 A kérdező kommentje:

Úgy érzem sokan elvannak tévedve azzal kapcsolatban hogy kinek mi a szerepe egy házzaságban.

Megérdemlitek egymást meg hasonlól,jönnek a találgatások hogy na vajon mikor csinálták fel a nőt és elvetette magát,stb.és közben senki nem tud rólam semmit ezen a pár soron kívűl.Nem szabad messzemenő következtetéseket levonni.


Egyébként apuka bánja a tettét,tudja hogy ő hibázott.

2013. máj. 20. 14:35
 54/63 A kérdező kommentje:
Azok az emberek pedig akik ráérnek arra sőt inditattást éreznek arra hogy trágár privát üzeneteket küldjenek egy ismeretlen valakinek,na azoknak az embereknek van nagyon nagy probléma otthon!!!!
2013. máj. 20. 14:37
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

zánom azokat a nőket akik egy alkesz ember melett kénytelenek élni és mindenre bólogatnak majd azt lesik épp mennyit ivott a férjük szabad-e szólni?!


Normális nő nem áll le veszekedni részeg emberrel,megvárja mig kijózanodik.Az tök mindegy hogy évente 1szer vagy minden másnap részeg,Részeg emberrel felesleges vitázni.

2013. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
59%

Miért is én mennék el otthonról????Álljon már meg a menet,jó hogy a gyerekemet emelem ki a környezetéből és viszem máshova hogy részeg apukát ne zavarjuk akinek egyébként az lenne a dolga h segít otthon ahogy anya is midnent megtesz.


Ja hogy neked fontosabb hogy neked van igazad,az más.nekem az lenne a fontos hogy a gyerekem ne lássa azt hogy anya és apa cibálja egymást,ha ehhez el kell mennem otthonról akkor elmegyek.

2013. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, tudom, hogy nehéz egy olyan emberrel együtt élni, aki agresszív, ha iszik, de pont ezért nem szabad elveszítened a józan eszedet, mert ilyenkor nem tudhatod, hogy ködös aggyal mire lehet képes. Ha ez nem az első eset, és tényleg nem bírod elviselni, akkor beszéld meg vele higgadtan, hogy neked ez fáj és megalázó, ahogy viselkedik részegen, ha pedig nem ért a szép szóból, akkor váljatok el, mert meg fogja keseríteni a mindennapjaitokat a dac és a harag. 22/N
2013. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:
77%

Tipikus uralkodó típus vagy aki mindig minden körülmények között kicirkuszolja az igazát.

Fordított esetben ha a férjed kezdte volna a lökdösést és te lököd el úgy, hogy lesúrolja a 7. hámréteget akkor is itt hepciáskodtál volna az igazodért.

Már nem csak az alkoholizálás a problémád hanem, hogy te végzel több házi munkát meg csak te neveled a gyereket...

Kiírtad a problémád amire véleményt vártál és kaptál is de ezek nagy része neked nem tetszett és ezért becsméreled a hozzá szólókat. Kicsit gondolkozz el...

Ha ennyire utálod mért nem válsz el?!

Összeveszel majd rohansz a géphez, hogy lehordhasd és bizonygasd az igazad.

Ha meg nem válsz el akkor tűrd el.

2013. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
79%

" Itta le magát és vált agresszívra. "


Ezeket Te mégis honnan veszed? Írt ilyet valaki? A kérdező össze vissza beszél, hogy neki legyen igaza, de ezt még egyik hozzászólásában sem említette, hogy a férje a család előtt agresszív műsort csinált volna. Állítólag beszélni sem bírt, akkor Te miről magyarázol?

2013. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire unod minek vagy még vele?! De jó a gyereknek hogy úgy nő föl, hogy az idióta szülei gyilkolják egymást..
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!