Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
13%

Hékás, a tetovált sz.öldökűek nevében kikérem magamnak!:DD

Kerdező, ne háborodj fel, nincs igazad.

2013. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
30%

Magadnak köszönheted, ami történt!

Értelmes nő akkor sem kezd vitatkozni a részeg férjével, akkor sem, ha ő kezdi a vitát. Ilyenkor rá kell hagyni, és amikor kijózanodik, akkor mondani el a véleményedet.

Ne csodálkozz, ha szánalmasnak nevezted, akkor nem hagyta szó nélkül. Ha megszorította a karod, akkor az azért kék-zöld, mert egy férfi szorítása erős. Gondolom, ezután is mondtad a magadét, és azért "szólt" be neked. Te is a gyerek előtt veszekedtél vele.

Azt viszont nem értem, hogy a lábadból hogyan hiányozhat egy bőrdarab?

Tanulj az esetből, és részeg emberrel soha ne vitázz!

2013. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
27%

Úgy latom a frusztralt proletar ferfiak megvalaszoltak neked, teli duhvvel ami érthetö , hiszen penz most kevesnek van es nincs penz nincs csaj, nos ...

En feljelentenem, a rendörsegen es lefotóznam magam.

Az hogy reszeg volt nem enyhitö körulmeny, hogy egy kisgyerek mellett felelötlenul leissza magat, miféle példa az ilyen szulö?

Elhagynám. Ha meg függsz töle anyagilag akkor öszinte reszvetem

2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
59%
Látom, lepontozod azokat, akik nem zokogva borulnak a válladra...igaz ami igaz, tényleg elég elcseszett lények lettek a mai nőkből, tiszt.a kivételnek! Elég gyikra feljönni:)
2013. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a tettlegességet te kezdted! Az meg hogy ennek hevében ő is túlzásba ment... megesik. Te sem vagy kevésbé hibás. Nyilván nem állt szándékában úgy visszavágni, hogy megsérülj.

Minthogy te is meglökhetted volna úgy, hogy nekiessen valaminek, amiből komolyabb baj lehetett volna. Ha a férfitől elvárjuk, hogy ne emeljen kezet a nőre, ez fordítva is él.

2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:

Részeg emberrel ne vitatkozz???meg kussolj és várd meg míg kijózanodik????

MILYEN VILÁGBAN ÉLTEK KI??????

Igen én is hibás vagyok nem is állítottam mást.

De ne haragudjatok,még pátyolgatnom kellett volna mert szegény részeg???????????Minek iszik???????

2013. máj. 19. 22:06
 27/63 A kérdező kommentje:
egyébként nem tetovált a szemöldököm(nem mintha az nem lenne szép)és a férjem sem kigyúrt...:)
2013. máj. 19. 22:08
 28/63 anonim ***** válasza:
26%

Hat azok irjak h kussolj es türj, akik hasonló diszhimek mint a párod , tele dühvel.

Persze hogy ez nem ok, te is érzed nem?

2013. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kellett volna pátyolgatnod, de ha egyszeri alkalom volt, hogy lerészegedett, te igazán maradhattál volna józan, ha már ő nem volt az. Az én férjem is nagyon berúgott egyszer (mondjuk nem nehéz, mivel nem iszik), és mondhatom, ronda látvány volt, a hajam is égnek állt tőle, de inkább mondtam neki, hogy menjen pihenni, mert laposakat pislog. Agresszív támadásra ne várj szende meghunyászkodást meg bocsánatkérést, pláne, ha ő olyan, hogy a pia nem kezes báránnyá teszi. 14-es voltam
2013. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Otthon van 3 ember,anya gyerek és az apa aki úgy döntött hogy a családi bulin iszik(anya is megtehette volna de NEM mert felelősséggel tartozik magáért és a gyermekéért)Apának nem tettszik hogy anya szerint szánalmas amit csinál(részeg az egész család előtt,dőlöngél,alig bír beszélni ha megszólal az is katasztrófa már ha érteni valamit)és akkor ezek után még a gyerek is hallgatja a trágár dumát és kuss van az anyának???Mi vaaaan????nem értem hogy most mi van,ha a válaszadók többsége férfi akkor kezdem elhinni h minden pasi egyforma ha meg nők akkor szánalmas az elképzelésük a normális kapcsolatról...

Köszönöm annak az 1 válaszólónak aki érti miről írok...

2013. máj. 19. 22:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!