Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
92%

Apám nem iszik túl sűrűn, egyszer gyerekkoromban sikerült túlinnia magát. 4-5 éves lehettem, apám hazajött üveges szemekkel és botorkálva, majd bebotladozott a WC-be, ahol kidobta a vacsorát. Én aggódva néztem, hogy miért hányt.

Anyám mondta, hogy "jajj, apa sok nyúlpörköltet evett és beteg lett tőle". Utána besegítette apámat az ágyba, aki felborult és elaludt.


Tényleg nem volt szép látvány, de anyám felmérte, hogy nem alkoholista, egyszer elnézte a mennyiséget. Másnap a jelenlétem nélkül megbeszélték, bár apámnak már a bitang macskajaj is elég volt, belátta magától, hogy túllőtt a célon. Ha anyám ott és akkor elkezdi csesztetni, szerintem egy értelmetlen vitánál több nem kerekedett volna ki.


Így mindenki jól járt, én megnyugodtam, hogy elcsapta a hasát és nincs komoly baja (ugye ő nem igazán tudott/mert akkor kommunikálni velem, ezért kellett anyámnak menteni a helyzetet), apám kialudta magát, anyám meg felmérte, hogy egy baki belefér.


Részeg emberrel nem vitatkozunk, mert vérmérséklettől függően az alábbi kimenete lehet:

- üveges szemmel, agyműködés nélkül bámul és fel sem fogja, hogy beszélnek hozzá

- elalszik a vita közben

- agresszívvé és támadóvá válik

- szenvedélyesen vitatkozni kezd, de minden logikát nélkülözve (ez az a típus, akinek szófosása lesz, ha iszik)


Ezért parttalan részeggel vitázni. Békén kell hagyni, másnap, kijózanodva már van értelme beszélni vele.

2013. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
60%

3 éves a gyerek,4 éve vagytok házasok...akkor vagy házasságkor fogant, vagy már előtte és a gyerek miatt házasodtatok össze túl korán?



Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, ha nem megy,akkor jobb külön

2013. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen mindegy, mikor fogant a gyerek, semmi köze a témához. Ha hangos részeg kiviszem az udvarra és kizárom. Aztán műsorozzon ott reggelig. Ha reggel kijózanodott, megbeszéljük, hogy mikor pakol és húz el a francba.
2013. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
83%

"Ha hangos részeg kiviszem az udvarra és kizárom. Aztán műsorozzon ott reggelig. Ha reggel kijózanodott, megbeszéljük, hogy mikor pakol és húz el a francba."


De kemény valaki:))))


Olyan jókat szoktam szórakozni az ilyeneken:))

2013. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
15%
Szánalmas válaszok. Ezért tartanak ott a kapcsolatok, ahol. Legközelebb már akkor is hibás leszel kérdező, ha lélegzel. A válaszadók szerint, ha kapsz majd a lélegzésért egy pofont, az majd belefér. Szánalmas. Amúgy, kedveseim a szidalmazás, amit a férj csinált, kimeríti a lelki bántalmazást.
2013. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
85%

"Szánalmas válaszok."

Egyetértek:)


"Ezért tartanak ott a kapcsolatok, ahol."

Azért még véletlenül sem tarthatnak ott, ahol mert vajmi kevés tolerancia van az emberekben? Berúgott a férj? Huuu, ez aztán hatalmas tragédia!



"Amúgy, kedveseim a szidalmazás, amit a férj csinált, kimeríti a lelki bántalmazást."

Eközben természetesen a kedves feleség nyugodt, konszolidált hangnemben fordult a férjéhez! Nyilvánvaló!:)


Tehát összegezve a férj lelkileg és fizikailag is bántalmazza szegény áldoztat feleségét! Ez a sablon szöveg ugye?:)

2013. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
45, Te miről beszélsz?
2013. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
34%
Itt nem arról van szó, hogy a férj elment a haverjaival bulizni, majd részegen jött haza. Arról van szó, hogy egy családi kerti partin a családja szeme láttára itta magát agresszívra. Csinálta a műsort. Az alkohol nem mentség arra, hogy úgy beszéljen a feleségével, a gyermeke anyjával, mint egy lotyóval, hát még, hogy megszorongassa.
2013. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim válasza:
81%

Én csak azt nem értem, hogy mit vársz a férjedtől és a válaszadóktól?!

Ha azt írják, hogy te vagy a hibás akkor háborogsz ha meg azt, hogy a férjed akkor bólogatsz mint a jó puli kutya.

Ezért kár volt kiírni a kérdést mert csak azzal a válasszal értesz egyet ami a véleményeddel egyezik meg.

Válj el és keress egy másik férfit és ha abba a kapcsolatban is hibázik a férfi akkor megint csak elválsz és kezded előröl. Majd az 5.-nél rájössz, hogy nincs tökéletes ember. Mindenki hibázik.

Most azt várod, hogy kérjen tőled bocsánatot de te nem fogod belátni előtte, hogy hibáztál mert akkor azt megaláztatásnak éreznéd.


Ő a hibás ezért válj el. (ezt vártad én megadtam neked)

2013. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kérdező, jobban járna, ha a válaszadók többsége olyan lenne, aki már azért átélt ilyet.

Egyébként azóta milyen a kapcsolatotok? Megbeszéltétek?

2013. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!