Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
35%

Milyen jól tudjak az orszag fiai es lanyai h részeg emberrel nem vitatkozunk, biztos kapott mar maflást aki igy tudja ezt.

Aki üt részegen, ha provokaljak, az nem férj, apa es társanyag, most mar azt is tudják ugye?

Vasfüggöny lehullt

2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Na, felgyújtottátok már végre egymást? :D Vagy a gyerek gyújtott fel titeket? :D
2020. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ezért nem kell pusztán a terhesség miatt házasodni,apu alig látja a gyereket iszik,verekedtek előtte már. Szép magyar család..
2020. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!