Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, olyat mondott ami miatt elkezdtem lökdösni erre ő megszorította a karom ami kék-zöld lett és úgy ellökött hogy a lábamból hiányzik egy kis bőrdarab. Most akkor én vagyok ezért a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya dolgot mondott,bárki nekiment volna,csak 1et löktem rakta...
2013. máj. 19. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem válaszoltam, de meglepett a "milyen világban éltek ti" kérdésed. Én olyanban, ahol a férjem nem iszik, nem veszekszik és nem bánt. Te? Szerintem itt komoly gondok vannak, nem csak alkohol, de kommunikációs szinten is.
2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
72%

És itt kapok választ a szinte mindig feltett kérdésemre.


Mindig mondjátok, hogy a nő tudja, hogy mikor kell befogni, különben kap. A férfinak nem kell tudnia, mikor kell befogni? Nem, mert ő visszaüt.

2013. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell befogni és senki nem "kap". Egy normális kapcsolatban ez alap. Aki kapott vagy adott, mérje fel, mennyire normális az, amiben él. Nekem ez a véleményem. Az első agresszív megnyilvánulásnál pakolok és lépek. Lehet bármi az oka, és bármilyen a körülmény. Mert van, aki kikéri magának és soha nem kap. És vannak, akik meg kushadnak és meghúzzák magukat, meggondolják mikor mit mondhatnak, aztán meg félve kérdezik, hogy vajon jó napja van-e a másiknak. Ők ezt az életet választották. Én soha!
2013. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
59%
Megerdemlitek egymast.
2013. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy férfi bántalmaz egy nőt, az visszataszító, akárki is kezdte el. De azért te se vagy 100, nem kellett volna ilyen alpárinak lenni.
2013. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, ha rendszeresen iszik, tudod mi jön, ha nem, időben beszélek vele, talán elég a piából, még nem részeg. Minden féle erőszakot elitélek, épp ezért egy részeggel nem állok le vitatkozni. Majd józanul kivesézzük a dolgot, ha meg mindennapos, mi a kérdés?
2013. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
88%
Mit kellett volna tűrnöd? Lefeküdtetek volna aludni a sütögetés után és kész. Te szóltál be neki először, Ő részeg volt és visszaszólt. Ezt nem nevezném lelki terrornak. Most lökdösni kezdted, vagy egyszer meglökted? Mert minden hozzászólásodban mást írsz, összevissza beszélsz.
2013. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamiben egyetértek, részeg embert békén kell hagyni, menjen feküdjön le, stb...De mi van akkor, ha valaki ilyenkor nem csendes bolond, hanem nagypofájú, játssza az agyát? Mert itt ahogy értem, a férjed nem volt el csöndben, hanem műsorozott rendesen...Könnyű mondani hogy részeggel ne vitatkozz, én sem tenném, de ha a részeg kezdi a szövegelést, akkor mit lehet tenni? bólogatni mint egy kistkutya és mondani, igen édesem, úgy van ahogy mondod???
2013. máj. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

Ha én kerültem volna ebbe a szituációba akkor megfogom a gyereket és otthagyom.Elmentünk volna sétálni vagy valamerre.Nem volt jó ötlet részeggel leállni és vitatkozni.

A gyerek ebből annyit szűrt csak le,anya nekiment apának apa meg ellőkte.Lényegtelen ki mit mondott,ennek nem szabadott volna megtörténnie.

2013. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
81%
Itt a legtöbb válaszoló biztos, hogy nem volt még ilyen helyzetben, ami természetesen egy jó dolog, de így érdemtelen a válaszuk. "Én ezt tettem volna, én azt tettem volna.." Na persze. Azért megnézném őket ebben a helyzetben. Kussolni, és elmenni onnan? Na ez a legrosszabb, amit az ember tehet. Mit lát a gyerek? Semmi tartás nincs az anyjában, az apuka úgy beszél vele, ahogy akar. Ha bántanak mit tegyünk? Hajtsunk fejet, kullogjunk el. Okos enged, mi? Csak, hogy utána az okos őrlődik magában, hogy mégis csak fel kellett volna pofoznia azt a bunkót. Persze ezt már nem meri bevallani senkinek. A szamár meg azt hiszi, hogy a tetteinek nincs következménye. Ja hogy szegény, részeg volt? Minek issza le magát valaki szánalmasra, a saját gyermeke előtt? A saját családja előtt? Akik között neki kéne lennie a példamutatónak, a családapának, a felelősségteljesnek! Neeem, inkább iszik, mint a gödény, az asszony majd elszenved a gyerekkel! A legundorítóbb, amikor a részeg azt hiszi magáról, hogy jófej, és fesztiválozik mindenki előtt. Ki bírná megállni, hogy figyelmeztesse? Miért is kéne megállni? Senki nem érzi jól magát egy ilyen emberrel!
2013. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!