Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 éves nő milyen eséllyel...

34 éves nő milyen eséllyel talált párt?

Figyelt kérdés

Sosem volt komoly kapcsolatom, a szüleimmel élek, elég csúnya vagyok. Nehezen ismerkedem, elég csípős a nyelvem, nem tehetek róla, de nagyon nehezen felelnek meg nekem az emberek.

Szeretnék gyereket, szerintetek találhatok még olyan párra, aki nekem is megfelelő?


2013. máj. 26. 18:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 anonim ***** válasza:
84%

"Én ilyen vagyok. Erre irányul a kérdésem, lehet ilyen típusnak párt találnia?"


Ha egy kicsit sem akarsz megváltozni, akkor nagyon minimális az esélye annak, h találj párt, annak meg még inkább, h meg is maradjon melletted többek között a csípős nyelved miatt, amiatt, h túlságosan kritikus vagy másokkal szemben és valószínűleg minimális nőiesség van benned, ha szerinted már egy laza smink is libaság...

2013. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/120 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem. Mert nem teszel érte. Azt mondod akarsz párt, de ellene teszel.
2013. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
75%
Biztos lehet, csak szerintem, ha családot akarsz, most készülődsz kifelé az országból, ott elhelyezkedni, találni- addig 50 éves leszel esetleg. A csípős nyelv komoly akadály, szelídülj meg kicsinyég.. annyi baj van a világban, bánat,szomorúság, senkinek nem hiányzik, hogy még otthon is csípős nyelv várja, ami a csendes béke szigete lehetne.
2013. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, az életben is nagyon sokan rosszindulatúak velem, de szerintem csak irígykednek, mert még bármit megtehetek, mások meg már belecsömörlöttek az álságos házasságukba.
2013. máj. 26. 19:08
 15/120 anonim ***** válasza:
88%
olyan nagyon nincs miért irigykedni rád. gyereket akarsz, de nincs, aki tőled szeretne, házasságot, komoly kapcsolatot akarsz, de még sosem volt benne részed. te se így akarsz élni, mert ha így akarnál, nem is írtad volna ki a kérdést. kevesen cserélnének veled, hidd el... abban igazad van, h vannak boldog szinglik, de ők elhagyták a gyerekszobájukat és nem úgy élnek, mint te...
2013. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/120 A kérdező kommentje:
Na, persze.
2013. máj. 26. 19:14
 17/120 anonim ***** válasza:
82%
Te csak szeretnéd, ha irigykednének rád! Mire? felnőtt fejjel a szüleiddel élsz, csúnya vagy, magányos és nagyon konzervatív. Mi a végzettséged, vagy hol dolgozol, hogy ennyire öregasszonyosan gondolkodsz?
2013. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/120 anonim ***** válasza:
85%

Igen, lehet hogy még bármit megtehetsz....Bár kétlem.de legyen igazad.


Én viszont nem szeretnék a helyedben lenni.És ha a saját életemre gondolok, meg a tiedre, akkor nem kérdés, melyik a jobb.Nekem.

2 évvel vagyok idősebb Nálad, a fiam 18 éves.Boldog házasságban élek, szülőktől függetlenül, és bizony van, hogy erősen sminkelem magam, ha úgy van kedvem :)És Magyarországot is szeretem.


Te valami miatt nagyon besavanyodtál, ebből kimászni nem lesz egyszerű.

2013. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 anonim ***** válasza:
70%

Az elet egy tukor. Azt kapod az emberektol, amit te adsz nekik. Nem azert rosszindulatuak veled, mert irigyek rad.

Valoszinubb, h stilusbeli problemak vannak.

Ha nem jo igy neked, miert nem probalsz megvaltozni kicsit? Hidd el, ha ramosolyogsz a vilagra, a vilag visszamosolyog rad!

Itt is a legtobb valaszadonak durvan reagaltal, pedig az igazi trollok (meg) meg sem jelentek...

2013. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/120 A kérdező kommentje:

Diplomás vagyok, ha erre voltál kíváncsi.

Nem válaszoltám durván, egyáltalán senkinek.

Én a tengerpartra vágyom, hogy ott éljek, egy olyan nációjú férfivel, akire mindig is vágytam (spanyol) Már megtanultam kicsit spanyolul is.

Az a baj, hogy eddig csak kihasznált az a másik spanyol is. Miért ilyenek?

Van kapcsolatom itthon is, ő havonta hív és jön.

2013. máj. 26. 19:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!