Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szerethetem a cicámat...

Már nem szerethetem a cicámat mert van egy gyerekem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy 1 éves kislányom és egy 2 éves cicám. A cica világ életében szobacica volt, folyamatosan féregtelenítve, oltva... Mióta a kislányom megszületett, mindenki azzal piszkál, hogy tegyem ki a macskát, meg ne foglalkozzak vele annyit. Jórészt akkor játszom vele mikor a lányom alszik, ragaszkodó cica, igényli, hogy törődjek vele. Párom és a szüleim is azzal idegesítenek, hogy jobban szeretem a macskát mint a gyerekemet, holott ez nem igaz. Külföldön lakom, semmi segítségem, párom későn ér haza és persze mikor itt van, megkérem, hogy foglalkozzon egy kicsit a gyerekkel, és első utam a macskához vezet. Ebből is óriási balhék vannak. Mindenki féltékenykedik, elvárják, hogy dobjam ki az utcára. Ez a veszekedés minden napos, párom azért drukkol, hogy mielőbb meghaljon a cica. Ő arra büszke, hogy annyira nem érdekli a kutyája mint mielőtt megszületett a baba. Normális ez a viselkedés? Másnál is előfordul? Nézzek át a macskán mert van egy gyerek?
2009. okt. 7. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
46%
A kidobás és a felelős gazdi keresése között,azért van némi különbség.
2009. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

15:27-nek

Ez az első hozzászolásod a vitában, amiben nem dorongolsz le senkit. Tulajdonképpen azzal váltottad ki itt a legnagyobb ellenállást magaddal szemben, hogy a saját megoldásodat tartottad az egyedül üdvözítőnek és ezt mások számára bántóan, sértően nyilvánítottad ki. Pedig a jó megoldáshoz vezető útból sok van. És ha valaki máshogy, más módon rendezi el a dolgait, ill. mást tanácsol, mint te, attól még nem biztos, hogy rosszul teszi! Csak máshogy:) Nem vagyunk egyformák (sőt, mit ne mondjak, még az állatok között is különbözőek az "egyéniségek").

2009. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Nem létezik, hogy megváljak a cicától. Nagyon ragaszkodik hozzám és senki mást nem fogad el. Egyszer kénytelen voltam odaadni valakinek 2 hétre mert külföldön lakom és hazamentem, a macska totál depressziós lett. Remegett végig amíg nem velem volt. Tehát ezt a verziót kilőném.

A kutya meg már 10 éves, vele is kitolás lenne csak úgy lepasszolni. Igaz nekem kényelmesebb lenne, de átérzem az ő helyzetét is.

Köszi mindenkinek!

2009. okt. 20. 10:19
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Szia! mi van veletek? megvan kutya macska? baba jól van?
2009. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Szia


Mindenki jol van :) Ugy latom beletorodott a kedves parom, hogy a macskat nem dobom csak ugy ki. Latja, hogy az esti jatekok nem mennek a baba rovasara, mivel o olyankor mar alszik.

2009. dec. 7. 15:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!