Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért nem engedik...

Egyes szülők miért nem engedik a gyereküket a barátjuknál aludni, ha tudják, hogy már úgysem szűzek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
29%

Hol éltek ti ?

Én tizenéves korosztály között mozgok, de nyugodt lehetsz, 15 évesen teljesen aktív szexuális életet él a 90 % .. ez van.

2009. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert ezt sokan csinálják, nem biztos, hogy ez a kívánatos. Márpedig akkor a szülő minimum annyit azért tehet, hogy próbálkozik a saját eszközeivel megakadályozni.
2009. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
89%
23:08 - elég baj, hogy ez így van... (pedig én nem számítok még középkorúnak sem 24 évesen...)
2009. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert van sok 15 éves, akikkel nem törődnek a szülei, még a többiek szülei megpróbálhatják normálisan nevelni a lányaikat!


Azért, mert sok tini cigizik és alkoholizál, még nem feltétlenül kell megengedni mindegyiknek, hogy szabadon cigizzen, igyon, "mert a többiek is csinálják"...


Egyáltalán nem normális dolog, ha valaki 15-16 évesen szexel, cigizik, iszik vagy drogozik!

2009. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem arról van szó, hogy szüzek-e vagy sem. 16 évesen a tini vágyakozzon csak arra, ami majd egyszer felnőtt korában természetes lesz. Nem vagytok még felnőttek, és ezt úgysem értitek megm csak akkor, ha majd saját gyerekeitek lesznek.

Sablon duma, tudom, de ez van...

2009. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim válasza:
30%

hát szerintem is egy baromság. most ha a fiú/lány szeretkezni akar a párjával,megteszi,semmit nem ér a tiltás..meg ez a tiltás is..nálunk is ittaludhat barátom simán,mégsem érzem magam kiégettnek vagy elhasználtnak,ahogy egyesek fogalmaztak.

előbb-utóbb úgyis megengedik,hogy ottaludj,beszélj a meggyőzhetőbb szülővel;):D

2009. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
84%
A legnagyobb baj az hogy eggyaltalan 16 evesen ez a kerdes folmerul bened....Benetek.Ezert van a sok vallas es elhamarkodott osszevissza koltozes. Aszt hiszitek egy parszor jo volt vele az agyba es rogton belehabarodtok az elso jot-mentbe .Amikor jonnek a hetkoznapok akkor vilagosodik ki hogy egy tevedes volt az egesz.Neked jutot a legnagyobb szelhamos Csak akkor mar lehet keso. Ezert vigyazznak rad enyire jo szuleid...Nehibaztasd oket emiatt.
2009. okt. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
35%

Hugom 16 barátja 20. Egyik hétvégén ő alszik itt a másik hétvégén hugom alszik a barátjánál. És nagyon boldogok.

Amelyik szülő ezt a boldogságot sajnálja a gyerekétől az...

2009. okt. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan, én is azt gondolom, mint egyik előttem szóló. "Mert ha 16 évesem ott alszik a lány, meglenne róla a vélemény". Így igaz. És, hogy mindegyik kefél ennyi idősen elég szomorú, és igen is a szülők hibája, mert nem törődnek a gyerekeikkel. Csak nőnek mint a gaz, és egymástól látják a sok hülyeséget, amire azt hiszik az a jó. Sajnos kevés a normális fiatal, és a többség azt hiszi ők a hülyék! De az is igaz, hogy erre majd később jönnek rá, csak nehogy késő legyen! És a szüzességre sem ártana vigyázni, de hát ma már ez sem divat!
2009. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
62%

Én is 16 éves voltam, mikor a barátom itt aludt. Apunak nem tetszett, anyu viszont megengedte. Most a 2. kapcsolatom van, természetes már, hogy minden este itt alszik. Ha 1 órával később jön, anyuék már kérdezik, hogy összevesztünk? Azonnal kérjek bocsánatot..és jöjjön csak fel, és aludjunk együtt. Most leszek 19. Én azt sem értem, hogy egy 18-20 éves lánynak miért nem engedik. Sok ilyet ismerek.

De szerintem ez szülő függő. Ismerősöm, aki lassan 20 évesen nem alhat együtt a barátjával, max havonta 2x, titkolózik az anyja előtt. Mi 5 hónapja együtt alszunk, hétköznap is, mikor suli van. Ugyan úgy megyek suliba, a barátom dolgozni. Nem titkolózok anyuék előtt, mert ők is engedékenyek. Ettől még nem válik belőlem rossz felnőtt. Nem leszek sem k., sem pedofil sem semmi más, ami rossz. Egyszerűen csak boldog a tinédzser-korom. :)

18L

2009. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!