Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért nem engedik...

Egyes szülők miért nem engedik a gyereküket a barátjuknál aludni, ha tudják, hogy már úgysem szűzek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
90%

Én 17 éves vagyok... Engedik h ott aludjak barátomnál(ritkán alszunk együtt).. Engednék a tetkót, nem kell.. Engednék a piercinget, de nekem valahogy az se fontos.. (lehet h csak jelenleg nem, nem tudhatom) Engednék h cigizzek, mert anyám is bagózik, beszéltem már vele erről/persze ettől még normális, imádnivaló, kedves szülő:) apukám is detto/

DE ÉN a cigi szagától is rosszul vagyok.. bulizni se járok.. 20 hónapja barátom van.. jól megvagyunk.. alig tiltanak valamit, de én olyan típus vagyok, hogy általában csak az érdekel, amitől elzárnak.. ezt tudják jól.. így nem lenne értelme, ha tiltanák..így meg teljesen egészséges, normális, bulizás nélküli életet élek.. nekem ennyi kell, így érzem jól magam... mindenki más.. mindenki szülei mások..

2009. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
37%

Őszintén megmondva itt a szavazók többsége hülye.

Nyilván azok vannak ráállva a szavazgatásra akinek nincs más élete és aztsetudja mi az a kapcsolat meg szeretet és boldogság. Csak leszavazza a más boldogságát irigységből.

Ennyit értek szavazók.

2009. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, sok szülőnél az a probléma, hogy nem csak generációs különbség van, hanem hogy óriásit fordult a világ, gyakorlatilag kifordult a sarkából, és az erkölcs, amiben még ők nevelkedtek, most valahol a béka feneke alatt foglal helyet, erről szólnak a tinimagazinok, a reklámok, a tévé, a rádió, a bulvár ezt ontja, és ők meg nem tudják hova tenni, mert az ő fiatalkorukban mindez tabu volt. Nem tudják megtalálni azt a pontot, ami az ő fiatalkoruk világával és az ehhez képest óriásit fordult mai világgal összhangba hozható. Én ezt látom leginkább problémának.

Félnek, bizalmatlanok, nem a gyerekükben nem bíznak, hanem inkább a világban és a környezetben, ami körbeveszi a gyereküket, félnek, hogy a gyereküket is megfertőzi ez a fertő, ami van.

Nem vagyok öreg, 25 leszek, nekem is volt komoly párkapcsolatom, boldogságban, minden, ami hozzá tartozik, de van, amit a mostani világban már az én gyomrom se vesz be. És néhány ismerősömet megfertőzte, és jobb lenne nem tudni róluk azt, amit már tudok, csak ahhoz nem a fülem hallatára kellett volna csinálniuk, amit csináltak. És bár még nincs gyerekem, és majd szeretném úgy nevelni, hogy tudja, hol a határ, és ne kelljen félteni, de azért néha megrémít, ha belegondolok, hogy milyen világba fogok gyereket szülni, ha nem változik. Én jól akarom nevelni és törekedni fogok rá, de vajon más szülő is megteszi-e majd ugyanezt?

2009. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
67%
Belefáradtam ebbe az oldalba. meg az emberekbe. Lepontozzátok azt is hogy a hugom boldog a barátjával. Szánalmas irigyek vagytok.
2009. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
45%

A szüleid féltik sajátmagukat hogy egyedül maradnak.

Előre szólok hogy soha nem fogják jó szemmel nézni a kapcsolataidat. Ha őrájuk figyelsz és nekik akarsz megfelelő vejet találni akkor nem leszel boldog.

2009. okt. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
75%
06:34 - Talán mert ez nem válasz a kérdésre?
2009. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
80%

Mert sok szülő begyepesedet és még az őskórban él. Szerencsére az én anyám nem ilyen. Az én mostmár férjem 16 éves koromtól itt alszik nálunk. Már együtt is lakunk.

Soha nem próblémáztak rajta. Ha normálisan felvilágosítják a gyereket biztos nem lesz semmi baj. Egyébként meg bárhól teherbe lehet esni nem muszáj ahoz egymásnál aludni. Nem hinném hogy jó ötlet tiltani az ilyet, az lesz a vége hogy minden sarkon szexelő fiatalok lesznek.

2009. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy ezeket a váaszokat olvasom kezdem azt hinni vissza mentünk az időben kb 50 évet. Ahol tilos volt lagzi előtt a szex. A mai világba a tinik szexelnek. Szülői engedéjjel vagy anélkül. A tiltás már nem sokat ér. Ez van! Én is 16 voltam mikor először szexeltem. S nem lettem k..rva attól.
2009. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
89%
Sok itt a sznob szülő úgy veszem észre. Azért vannak a legtöbb normális válaszok lepontozva. Attól nem lesz senki ribi mert nem örizgeti a szüzeségét addig mint öreganyánk idejében.
2009. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én anyám 20 éves koromba megtiltaná hogy a pasimmal aludjak kiröhögném. Ez valami vicc. Őskór kettő.
2009. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!