Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem a "szerelmem"...

Megismertem a "szerelmem" múltját és nem tudom mit tegyek. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Azt tudtam,hog 18 évesen jött össze az exbarátjával,ő volt az első barátja,szóval nem hittem,hogy bármi olyat tud mondani,ami meglepne.

Hát tévedtem.Azt állítja a barátja kedvéért tette.Megkérte,hogy vegyenek be mégegy srácot maguk mellé.Azt mondta vagy egy évig kérlelte a srác,aztán belement.Aztán újra kérte,megint elég sok ideig ódzkodott,de belement.Utána meg már könnyen "beadta a derekát".volt,hogy állandó volt a 3. fél,volt,hogy csak egy- egy alkalmas.8 évig voltak együtt és másfél év után kezdték ezt,szóval megfordult ott néhány srác,nem mondta el ponotsan,de azt mondja 50 srác biztos volt.

Én ezt nem bírom feldolgozni,teljesen másnak ismertem meg és másnak gondoltam.

Mikor megismerkedtünk azt monta szeretné letisztázni a múltat,de én nem akrtam,hogy az exekről beszélgessünk,mielőtt még mi megismernénk egyáltalán egymást.Hiba volt.

4 hónapja tart a kapcsolat,együtt élünk,nekem dolgozik és nem bírok hozzáérni.

Tudom,hogy el akarta mondani és én nem hallgattam meg,úgyhogy lehet ez így igazságtalanságnak tűnik,de talán neki kellett volna határozottabbnak lenni és ragaszkodni ahhoz,hogy ezt elmondja,mert ez nem kis dolog,amit időközben megtudhat az ember.

Én úgy érzem ezt nem fogom tudni feldolgozni és szakítunk.3 napja tudom.

Szemét vagyok ezért?

Ti mit tennétek,vagy éreznétek vajon ebben a helyzetben?


2009. okt. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
ez kemény :D
2016. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!