Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem a "szerelmem"...

Megismertem a "szerelmem" múltját és nem tudom mit tegyek. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Azt tudtam,hog 18 évesen jött össze az exbarátjával,ő volt az első barátja,szóval nem hittem,hogy bármi olyat tud mondani,ami meglepne.

Hát tévedtem.Azt állítja a barátja kedvéért tette.Megkérte,hogy vegyenek be mégegy srácot maguk mellé.Azt mondta vagy egy évig kérlelte a srác,aztán belement.Aztán újra kérte,megint elég sok ideig ódzkodott,de belement.Utána meg már könnyen "beadta a derekát".volt,hogy állandó volt a 3. fél,volt,hogy csak egy- egy alkalmas.8 évig voltak együtt és másfél év után kezdték ezt,szóval megfordult ott néhány srác,nem mondta el ponotsan,de azt mondja 50 srác biztos volt.

Én ezt nem bírom feldolgozni,teljesen másnak ismertem meg és másnak gondoltam.

Mikor megismerkedtünk azt monta szeretné letisztázni a múltat,de én nem akrtam,hogy az exekről beszélgessünk,mielőtt még mi megismernénk egyáltalán egymást.Hiba volt.

4 hónapja tart a kapcsolat,együtt élünk,nekem dolgozik és nem bírok hozzáérni.

Tudom,hogy el akarta mondani és én nem hallgattam meg,úgyhogy lehet ez így igazságtalanságnak tűnik,de talán neki kellett volna határozottabbnak lenni és ragaszkodni ahhoz,hogy ezt elmondja,mert ez nem kis dolog,amit időközben megtudhat az ember.

Én úgy érzem ezt nem fogom tudni feldolgozni és szakítunk.3 napja tudom.

Szemét vagyok ezért?

Ti mit tennétek,vagy éreznétek vajon ebben a helyzetben?


2009. okt. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
82%
Na és aztán kit érdekel hogy a múltban mit csinált? Az a lényeg hogy most milyen. Ha igazán szereted nem foglalkozol ezzel.
2009. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
54%
Ja!Csak mostmár attól tartson a kérdező hogy még hányan fogják elkapni a derekát???Vagy kifogja még őt felismerni?Uristen ez durva dolog.Szerinted kérdező ez az igazság amit elmondot??Mert csak ugy nem sugnak a másik fülébe valamit.Lehet hogy mást is csinált??Jajj de nehéz a dolgod.Én tuti biztos nem tudnám feldolgozni mert ezt azért mondta el neked mert az az incidens dolog megtörtént a Tescoba.34/n.
2009. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
49%

A barátnőd minden zokszó nélkül belement ebbe a dologba.Senki nem kényszerítette.Szerintem,ha nincs gusztusod így a csajhoz,küldd el.

Az oké,hogy elmondta,de így valamennyire az ő lelke megkönnyebbült,neked meg átadta ezt a szörnyű terhet.

Úgyhogy a csaj,nemcsak r*banc,hanem önző is.

2009. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
75%
12.44.Tökéletesen igazad van.!!Most rajtad van a nehéz érzelmi része.Mármint a kérdezőn.
2009. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%
Jogosan haragszol rá és vagy csalódott. Ha az lebeg a szemed előtt hogy a barátnőd más sráccal van (a múltból, tudom hogy a pasik vizuális típusok), ha a szemébe nézel és ezt látod, akkor hagyd el. Amikor még csak ismerkedtünk a mostani barátommal, nem vallott be egy pár dolgot (kavart 2 csajjal akiket a mai napig meg bírnék egy kanál vízben is...áhh hagyjuk), és később, véletlenül derült ki, én is csalódott nagyon voltam. előttem is sokáig az volt hogy elégítette ki a ribit.... Szerintem beszéld meg vele és lépj túl rajta!
2009. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
69%

18 éves volt! Szerelmes volt! Én inkább az exére haragudnék, hogy ilyenbe bele kellett vinni egy 18 éves lányt!

Mind csináltunk hülyeségeket, te talán csak eggyel jártál, miközben pl. gyáva voltál, vagy lusta, vagy könyörtelen..ki tudja? Valami hibát csak mind teszünk, mielőtt benőne a fejünk lágya.

Az ő hibája az volt, hogy nagyon alárendelte magát a szerelmének. Ha annak az lett volna a mániája, hoyg naponta vasalt inget akar, akkor lehet, hogy a leányzó mániákus vaslónővé válik. Ez nem az ő értékrendjét mutatja, hanem hogy nagyon befolyásolható volt még 18 évesen. Attól lehet 26 éves korra egy határozott nő.

2009. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
84%

Tartsatok szünetet. Sokkot kaptál! Lehet, hogy te meg egy kicsit merev vagy, és nagyon hiszel a saját törvényeidben! Nme véletlenül hoz elénk asors ilyeneket!

Írd le eg ylapra, mit tanít neked ez a helyzet! Ilyeneket: elfogadó vagyok? Meg tudok bocsájtani? Mi a fontosabb nekem a z ember vagy a törvény...stb.

Ne ezeket, csak példának írtam, hanem ami eszedbe jut. Azon elmélkedjél el, a lánnyal ne találkozz! Küldd el fizetett szabira, mondván hogy gondolkodnod kell! Ennyit megérdemel, te meg kibirod.

Mondd, hogy addig ne találkozzatok, ne beszéljetek. É s hogy nagyon szereted, de az értékrendedet sokk érte, és majd meglátjátok mi lesz még te sem tudod, ne hívjon, gondolkodsz.


Aztán magadon gondolkodj, mert itt az a kérdés. Ő nem változtathat megtörtént dolgokon. A kérdés az hoyg a te értékrendedben mi az a mi mozdíthatatlan, mi nem és mi a dolgok rangsora? Majd kialakul minden. S a végén érezni fogod, hogy ő kell neked, vagy inkább ragaszkodsz az elképzeléseidhez, s ebbe ő nem fér bele. S akkor keresd meg őt, és mondd ezt el neki. De ha majd úgy döntessz, hogy vele maradnál, akkor nem szabad többet a múltat felemlegetni, hacsak nem gyógyító módon.

2009. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
79%
Jajj nehogy már azt mondjuk, hogy a lány ártatlan, nem ment volna bele ennyiszer ilyenbe ha nem élvezte volna.
2009. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
71%

Ti nok ezt nem ertitek...mi ferfiak vizualisabbak vagyunk,mint ti. mi igenis belegondoluk,h `uramatyam 3 ferfival szexelt` es aki erkolcsos lanyt keres,annak ez egy hatalmas sokk! De az meg csak hagyjan, de ha kiderul,h lepattant,igenytelen palik kufircoltak, akkor meg rosszabb.

Vannak olyan pasik,akik nem a konnyuveru nokre buknak (hiaba csak a multjuk).

Ne legyetek mar ilyen romantikusak... mi lesz,ha a fiu szuleinek a fulebe jut?

Pontozhattok akar 0%-osra is, de ha valakinek ez egy torest okoz a kapcsolatban,akkor is inkabb maradjon vele.

Bezzeg a szerelem mentes hazassagban levo felesegeknek azt irjatok,h menjenek es keressek meg a nagy o-t...

Szerintem kerdezo talalsz meg olyan rendes, csinos lanyt akinek a multja miatt nem kell szegyenkezned es nem kell arra koncentralnod,h meg veletlenul se kepzeld el idegen pasival, koztuk a tescossal.

2009. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
79%

De sok erkölcscsősz van itt!

Mindenki szent? A szex meg undorító halálos bűn?

Bezzeg, ha fiú volna, nem ítélnétek így el!


Kedves Kérdező! Nagyon-nagyon nehéz lehetett annak a lánynak mindezt bevallani neked. Mégsem mondom azt, hogy maradj vele, hiszen ha nem tudod ezt feldolgozni, sosem lehetnétek együtt boldogok.

Egy életetek van. A lány biztos megtalálja az igazit, akinek a szemében nem megbocsájthatatlan bűn, amit elkövetett. (szerintem sem az) És te is megtalálod a neked megfelelőt.


Arra azért kíváncsi lennék, te hány nővel feküdtél le?

Ha a fiúk egymás után jöttek volna, akkor rendben lenne a dolog?

Nagyon szerelmes lehetett anno a barátnőd, ha megtette azt, amire a párja vágyott. Lehet, hogy neki is tetszett. De amilyen prűd, vaskalapos világban élünk, az ember még a vágyait sem vállalhatja.

Amúgy lehet, hogy félt.


Mindenesetre jobb lesz nektek külön. Sztem benned mindig ott lenne a tüske, szégyellnéd őt, hogy mikor bukkan elő megint valaki, aki ilyen szégyenletes dolgokat tud róla...


Bár ő nem az, de a prostik is emberek. Sok a gyerekét tartja így el.

2009. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!