Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem a "szerelmem"...

Megismertem a "szerelmem" múltját és nem tudom mit tegyek. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Azt tudtam,hog 18 évesen jött össze az exbarátjával,ő volt az első barátja,szóval nem hittem,hogy bármi olyat tud mondani,ami meglepne.

Hát tévedtem.Azt állítja a barátja kedvéért tette.Megkérte,hogy vegyenek be mégegy srácot maguk mellé.Azt mondta vagy egy évig kérlelte a srác,aztán belement.Aztán újra kérte,megint elég sok ideig ódzkodott,de belement.Utána meg már könnyen "beadta a derekát".volt,hogy állandó volt a 3. fél,volt,hogy csak egy- egy alkalmas.8 évig voltak együtt és másfél év után kezdték ezt,szóval megfordult ott néhány srác,nem mondta el ponotsan,de azt mondja 50 srác biztos volt.

Én ezt nem bírom feldolgozni,teljesen másnak ismertem meg és másnak gondoltam.

Mikor megismerkedtünk azt monta szeretné letisztázni a múltat,de én nem akrtam,hogy az exekről beszélgessünk,mielőtt még mi megismernénk egyáltalán egymást.Hiba volt.

4 hónapja tart a kapcsolat,együtt élünk,nekem dolgozik és nem bírok hozzáérni.

Tudom,hogy el akarta mondani és én nem hallgattam meg,úgyhogy lehet ez így igazságtalanságnak tűnik,de talán neki kellett volna határozottabbnak lenni és ragaszkodni ahhoz,hogy ezt elmondja,mert ez nem kis dolog,amit időközben megtudhat az ember.

Én úgy érzem ezt nem fogom tudni feldolgozni és szakítunk.3 napja tudom.

Szemét vagyok ezért?

Ti mit tennétek,vagy éreznétek vajon ebben a helyzetben?


2009. okt. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
55%

Lehet ezt a dolgot szépíteni,hogy jaj ez a szeeegééény lány,ő csak szerelmes volt,csak jót akart stb.

A kérdezőnek ez mégsem fér bele az értékrendjébe.Ennyi.

Szerintem ő már tudja a választ csak megkérdezett másokat is.

2009. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg a kérdező szeret struccpolitikázni, hogy inkább ne beszélgessen a múltjáról az aktuális barátnőjével, minthogy bármi kiderüljön. Ez a lány olyan, amilyennek te megismerted és amilyennek szereted. Teljesen nyíltan és őszintén eléd állt és elmondta ezt neked, hogy ha esetleg nem tetszik ez neked, akkor tudj választani, hogy ezek után is kell-e még ő neked, vagy nem. Ez korrekt. A múltjához semmi közöd nincsen.

Tudod vannak olyan nők, akik nagyon édesek, aranyosak, és úgymond tiszta a múltjuk, csak mikor te kiteszed a lábad melózni, ő félredug. Te meg közben azthiszed jajj de boldog vagy.

Szerintem ez a lány korrekt. Lehet hogy 3 nap még nem volt elég feldogozni a szexuális múltját, de adj időt magadnak. Ő legalább korrekt. neki ilyenek voltak a szexuális szokásai? naés? nem állt ki a sarokra, nem lett köztörvényes bünőző, vagy ez lezüllött alak: ha mindig rendesen odafigyelt a védekezésre, vagy esetleg elmentek mindketten egy HIV szűrésre a(ami amúgy is ajánlott), mi bajotok lehet?

Az ő múltja, nem pedig a tied.

Jól gondold meg, lehet találsz kevesebb pasis múltú nőt, de az meg veled ki tudja milyen lesz. Ő legalább öszinte és ad neked lehetőséget választani, és nem 2 gyerek meg házasság után áll eléd.

2009. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
36%
Kedves válaszolók mindegyikőtök szűz volt mikor összejött a mostani társával. Az dobjará az első követ! Ugye ismerős a közmondás.
2009. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
64%
nem szuz es tobb mint 50szexparteres ember kozott nagy a kulonbseg, en se birnek hozzanyulni ezek utan. ennyi
2009. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

Egyes gyengeelméjű emberek kedvéért: itt nem csak arról van szó, hogy a szex halálos bűn, hanem arról is, hogy:

1. Senki sem kényszerítette rá!

2. A Tesco-s incidens után kiderült, hogy igénytelek pasik dugták (kitudja hány), ami a legrosszabb....

2009. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
36%
Nem arról van szó, hogy nagyon szuper, amit ez a lány tett, egyáltalán nem helyes, de megtörtént, és már régen volt, nem most, és szerintem már ezerszer megbánta. Miért kéne egy életen át büntetni azért, amit már ő is elismert, hogy nem tette helyesen? Fiatal volt és hülye, de beismerte, és ami a legfőbb, nem a mostani párja mellett tett ilyent, hanem amikor még hagyta, hogy elborítsa a rózsaszín köd, azóta okosabb lett.
2009. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
66%

istenem de hülye emberek vannak de tényleg. Ti tényleg elhiszitek, hogy azért gruppenezett több mint 50 emberrel mert annyira szerelmes volt? 1-2 alkalommal még belefér, hogy a párja miatt ment bele, de utána mint ahogy a kérdező is írta, nem igazán kellett már erőltetni, azért csinálta mert élvezte. ennyi.

Napról napra elkeseredem ahogy látom, hogy mennyire hülye emberek vannak az országban, de tényleg....

2009. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki követett el az életbe hibákat valaki ilyet valaki olyat, senki se tökéletes. De mindenkinek jár az a bizonyos második esély. Az a lány nem mondtam hogy helyesen cselekedet de biztosan megbánta ráadásul már régen is történt. Ezért nem szabad a múlttal foglalkozni, teljesen fölösleges, hisz azt már úgyse lehet megváltoztatni!
2009. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
79%
volt neki esélye. több mint 50(!) esélye, hogy nemet mondjon.
2009. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Azt írjátok fiatal volt 18 évesen csöppent bele,de ez eltartott a szakításukig.Vagyis egészen fél évvel ezelöttig.26 éves,lassan 27!

Ez számomra nem olyan távoli múlt!

Nézhetjük úgyis,hogy a megismerkedésünk előtt 1 hónappal ért véget.

2009. nov. 2. 17:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!