Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
74%
Néma gyereknek....
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
Na jó meglepem egy virággal vagy egy cipővel az oké de azért egy 100 ezres telefon már nem normális elvárás.
2013. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

Menjen és keressen magának napi 8 órás munkát.


A minimálbért megkeresi a nő,de a férfinak (főzés,ruházkodás),vannak nagy igényei + lakáskölcsön,közösen van fizetve

2013. aug. 30. 13:27
 24/68 anonim ***** válasza:
76%
Még jó, hogy közös lakást közösen fizetik vagy azt is a férfinak kellene?
2013. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
51%
Most házasok? Vagy együtt élnek legalább? Ha igen, akkor minden pénz közös és akkora nő is vehet magának. Ha meg együtt élnek, de a pénz nem közös, azt megette a fene!
2013. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Néma gyereknek....


Mennyire megy az olvasás,mint írtam,a nő tudta nélkül ment bele a vásárlásba,meg a régi telefonja beszámításba

Megkérdezte pl szülinapomra mit szeretnék,említettem,hogy örülnék egy új telefonnak,és én is beszámítattnám a régit,ezzel segítve,hogy valamennyi pénzt megspóroljon,telefon helyett kaptam egy 6 ezer forint értékű könyvesbolt utalványt + egy tányérkészletet....

2013. aug. 30. 13:30
 27/68 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy közös lakást közösen fizetik vagy azt is a férfinak kellene?


A lakás a férfi nevén van,ő a tulajdonos,a nő még csak haszonélvező sem.....

Nem házasok,együtt élnek

2013. aug. 30. 13:32
 28/68 anonim ***** válasza:
81%

Na utoljára: le kell ülni megbeszélni. Drágám, én ennyit keresek, szeretnék havi 15-öt félrerakni telefonra, azért csak x-et tudok a kajába rakni. Ebbe nem fér bele a hús hússal, ha azt akarsz enni, szívesen megfőzöm, de kérlek adj rá pénzt.


Komolyan ilyen nehéz felnőtt emberként beszélgetni azzal, akivel valamilyen szinten összekötötte az életét??

2013. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

ma 13:32


Megvolt,beszélgettem vele erről!


"oké,rendben,igazad van!"

De nem változott semmi,én ugyanannyi pénzt teszek a közösbe,mint ő,de neki még marad erre-arra,és azt magára költi,mikor ezt szóvá teszem "Nem a közösből van,nyugodj meg!"

2013. aug. 30. 13:34
 30/68 anonim ***** válasza:
84%

A kassza meg nem közös?

Okos pasi :D

2013. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!