Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk is ez van, még szerencse, hogy nekem nincs igényem a drága kütyükre. Ha lecseréli a mobilját, neked adja legalább?

Hadd vegye magának, ha már annyit dolgozik, ami nekem kell, arra telik saját magamtól is.

2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

Igazából mint már leírtam,nem arról van szó,hogy vásárolgasson nekem ezt azt,hanem hogy érezzem,hogy velem is törődik,és nem csak magával,önző mód


például szól hogy "holnap veszek egy új telefont drágám,a régit nem szeretnéd?"

Vagy akkor kifizetném neki,csak kevesebbért,egy jelképes összeggel....


ezt említettem neki,azt mondta,egy nő nem tud egy okostelefon úgy kihasználni,nekem úgyis csak fényképezésre,és sms-ezésre,hívásra kéne kéne

arra szerinte meg jó a 3 éves telefon is...

2013. aug. 30. 14:14
 53/68 anonim ***** válasza:
83%
Hm. Ez elég gusztustalan megnyilvánulás volt a részéről. Nem szeretem, mikor párkapcsolatban az ember úgy beszél a párjáról, hogy te nem akarhatsz/tudhatsz valamit, mert a férfiak/nők azt nem tudják. Elvégre ismer, nem? Akkor mit számítanak a nők?
2013. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
45%
Zavarni nem zavarna, hiszen ő keresi saját magának. Ha pedig vásárolgatna, na az zavarna, mefrt kitartottként érezném magam, azt meg nem viselem.
2013. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Ha vkinek ebből az egészből az jött le,hogy én kitartott szeretnék lenni,és elhalmoztatni magam mindenféle ajándékkal,azt sajnálom,ezek szerint nem értelmezte megfelelően az egész helyzetet.....csak elvárnám,hogy ha én pl fizetem (eddig fizettem) a lakáskölcsönének a felét,mivel én úgy gondolom,hogy egy pár vagyunk,akkor ő is legyen rám tekintettel.....de a válaszokból ítélve velem van a gond,nekem vannak nagy elvárásaim,hisz a 100 ezres telefonra hajtok.....
2013. aug. 30. 14:28
 56/68 anonim ***** válasza:
84%
Ne fizesd a kölcsönt, vegyél belőle telefont.
2013. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se fizesd a kölcsönt. Vagy ha igen akkor egy szerződésben rögzítsétek, hogy részarányosan a tied a lakás. Másrészt, beszélj vele, hogy ha extra kívánsága van, azt fizesse ki (királyrák meg ilyesmi). Illetve nyugodtan elmondhatod neki azt is, amit ide írtál. Lássa, hogy téged ez zavar. Ha nem beszélitek meg, akkor nem is tud magán változtatni.
2013. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:

Természetesen mondtam neki,beszéltem vele is.....

De ilyen nem törődöm stílusa lett,az elején nem volt ilyen


meghallgat,azt mondja igazam van,de nem változtat semmin...

2013. aug. 30. 15:17
 59/68 anonim ***** válasza:
Akkor változz te ne főzd meg az extra kaját meg ne fizesd a fele hitelét ez a része csak rajtad múlik.
2013. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem venném zokon, a telefon egy olyan dolog amit magamnak veszek, mert mocsok drága, nem várnám el, sőt eszembe sem jutna, hogy mással vetessek. Ha mondjuk boltban nincs elég pénzem, oké, vagy ha elfogy valami itthon, pàrom hozza szó nélkül. Fordítva szintén.
2013. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!