Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
82%

Én pár hónapja költöztem oda a páromhoz, másfél éve vagyunk együtt. Addig nem akartam odaköltözni, míg nem lett állásom, ugyanis nekem nagyon kellemetlen lett volna, hogy szinte semmit, vagy alig tudok beleadni akár a rezsibe, vagy a kajába. Szóba sem jöhetett nálam, hogy ő tartson el 1-2 hónapig. (Nem akartam "eltartottként" kezdeni a közös életünket.)

Míg nem éltünk együtt, előtte sem vártam el, hogy megajándékozzon csak úgy, hiába tudtam, hogy jól keres, bár akkor még fogalmam sem volt, hogy pontosan mennyit, nem éreztem úgy, hogy lenne hozzá bármi közöm is, sosem kérdeztem. Neki van félretett pénze, nekem nincs, mivel nemrég kezdtem csak el dolgozni. Közös kasszán vagyunk, ő 50, olykor 100 ezerrel többet keres mint én kb. Ha valamelyikőnknek szüksége van valamire, azt megbeszéljük, de nem akadok ki, ha csak úgy vesz magának ezt-azt, vagy "nem kéri ki a véleményem", hiszen az évek alatt félretett pénzéből, amihez nekem semmi közöm, miért is kéne engedélyt kérnie hogy költhessen belőle??! Miért is várnám el, hogy rám költsön x százezreket mert van neki?!

Ezt sosem értettem..ha nekem van szükségem valami olyanra ami nagyobb kiadás, azt mindig megbeszéljük, leülünk, hogy van-e rá keret, vagy várjuk meg a jövő hónapot. (De nem az ő félretett pénzéhez nyúlunk ebben az esetben.)

Tehát nem, nem elvárható szerintem, hogy a férfi csak úgy kiszórja a nőre pénzt, hiába keres jól. Magának meg azt vesz a saját fizetéséből amit akar. Ha a nőnek nem tetszik üljenek le, beszéljék meg..

2013. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

más 100 ezres telefonnal lepje meg


de olvass már vissza!

ki mondta neked,vagy hol említettem,hogy 100 ezres telefont akarok,a régi használt telefonjának is örültem volna,ha nem cseréltette volna be szó nélkül.....


Istenem...

2013. aug. 30. 13:42
 43/68 anonim ***** válasza:
90%

Azt elvárnám, hogy gondoljon rám, kisegítsen, meghívjon egy-két dologra. Nyilván nem arra gondolok, hogy azt is fizetnie kéne, ha az asszonyka hetente menne plázázni meg Hajas Szalonba.

Én ugyan nő vagyok, de most úgy állunk, ha meglesz a diplomám, én többt fogok keresni, mint a vőlegényem. Eszembe nem jutna, hogy ne vegyek meg neki egy telefont, ha az övé már használhatatlan.

2013. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

Jó az tényleg csúnya hogy "elvárni"

inkább úgy kérdezem akkor hogy "nagy elvárás lenne?"

2013. aug. 30. 13:43
 45/68 anonim ***** válasza:
95%

Itt nem a telefon a gond ebben a kapcsolatban, ezt nyilván te is látod.


Írd össze az állandó kiadásokat, mutasd meg neki és kérd el minden hónap elején a felét. Az ételre keveset számolj, ha ő drágább ételt akar enni, vegye meg. A maradék pénzt meg mindenki magára költi.

A hitel NEM közös kiadás, azt ne számold az állandó kiadások közé.

2013. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

ma 13:46


Végre egy nem kötekedős válasz!

Ezt fogom csinálni,én is gondoltam már rá......

A rezsit,az ételt közösen fizetjük,a lakás hitelt viszont nem fogom,mert nem közös a lakás.....benne élek,igen,de mint írtam a rezsit,a kaját,néhai plusz dolgokat én is fizetem....

2013. aug. 30. 13:48
 47/68 anonim ***** válasza:
86%
Jó hülye vagy, ha fizeted a felét :D Legalább irasd a nevedre! Te tényleg ilyen sötét vagy?
2013. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:

MIért okos? Mert belead egy keveset, a többiből meg magának vesz dolgokat :D


Te vagy hülye,egyszer ezt írod,egyszer azt.....

Nagyon hasznosak a válaszaid,annyira hogy inkább tartsd meg őket magadnak!

2013. aug. 30. 13:55
 49/68 anonim ***** válasza:
45%
Ferj es feleseg? Pl egy friss kapcsolatnal (pl fel ev) nem koltenek ennyit a baratnomre. Feleseg eseteben mas a helyzet...
2013. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
45%
Amikor megmutatta neked a telefont, akkor azt incselkedve tette, hogy bibi, nézd, nekem mim van?
2013. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!