Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk közös kasszán, de külön kasszán se, olyan fél úton való megoldások vannak. A lakást, számlákat Ő fizeti, a beváráslást, napi dolgokat én fizetem.

Ha kell valami akkor kinyitom a számat, hogy mikor tudunk menni, ha úgy gondolja, hogy van értelme megvenni (laptop, telefon, munkámhoz dolgok) akkor belepótol vagy kifizeti ha kisebb összeg. De ugyanez visszafelé is, ha valami nagyobb dolgot akar venni és látom értelmét akkor belepótolok vagy kifizetem.

Egyikőnk fizetése sem fix, ezért egy külön kártyára együtt takarékoskodunk, de az másra van kitalálva, ahhoz nem nyúlunk.

Lehet ezt értelmesen is, csak beszélni kell róla. Nálunk ez már évek óta nagyon jól működik.

2013. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ. Pl, hogy házasok vagyunk-e, együtt élünk-e. Mert akkor zavarna, ha minden közös dolgot felesbe állunk. Kaja, rezsi, lakbér, nekem nem marad egy filléremre se magamra, az nem korrekt. De ha már a kiadások fizetés arányban vannak megosztva, ezáltal marad pénz magamra, az nem zavarna.


Ha házasok lennénk mindenképp zavarna, mert akkor előbb-utóbb gyerek lenne, és inkább neki kéne lekötni az elszórt pénzt egyetemre, vagy életkezdési segítségként.

2013. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy vagyok vele,hogy az a pasi pénze,azt vesz magának amit akar! Ő dolgozott meg érte,had ő döntse el mire költi! Szóval engem nem zavarna
2013. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Ha èn lennèk a fèrfi helyèben èn megtennèm ès nem magamra szòrnám èrtelmetlenūl.
2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

ma 16:55


ja

de akkor fizesse is ő a saját kölcsönét,hisz ő vette a házat nem én......

2013. aug. 30. 18:43
 66/68 anonim ***** válasza:
6%

"de akkor fizesse is ő a saját kölcsönét,hisz ő vette a házat nem én......"


Akkor te meg fizetsz neki lakhatást?

2013. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Akkor te meg fizetsz neki lakhatást?


Te miről beszélsz?

Ha csak ilyen nem normálatlan,unintelligens választ tudsz produkálni,azt inkább tartsd meg magadnak!

Miért kéne lakhatás fizetnem neki?


Fizetem a rezsit,a kaját,és teszek a közös kasszába,ugyanannyit amennyit ő.....

2013. aug. 30. 19:12
 68/68 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfit, a családom egyik tagja. Szerintem ő észre se veszi magát, az érzelmi intelligenciája olyan mélyen csücsül, hogy nem tudatosítja, mennyire bántó a viselkedése. Ahogy én látom, ebben a helyzetben vagy megszokod, vagy lelépsz. Szeretnél egy telefont, akkor meg kell mondani, ha fél év múlva vesz újat magának, akkor átveszed tőle a régit, mert neked is sokkal jobban megérné és szeretnéd megtanulni használni az okos telefonokat, mert úgy látod, ki tudnád használni akár a munkád terén.( ide kitalálsz valamit- pl. időpontok kezelése, minták keresése, tervezése sokkal gyorsabban menne, olvasni rajta, netezni). Ha valamit nagyon szeretnél, meg kell mondani, ki kell állni magadért. Persze nem azt mondom, feleslegesen szórd a pénzt, meg még nem is vagytok házasok (elvileg nem köteleségge neked venni valamit, másrészt viszont neki nem nagy dolog, lehet semmibe se kerülne, de neked örömöt okozna), de azért hozzá kéne szoktatni, hogy nem egyedül van.
2014. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!