Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi többet keres, mint...

Ha a férfi többet keres, mint a nő, akkor elvárható, hogy költsön a párjára, hogy megvegyen neki olyan dolgokat, amire szüksége van?

Figyelt kérdés

A pasi kétszer annyit keres mint a nő,a nő kozmetikusként dolgozik otthon + pedikűr manikűr tanfolyamot végzett,ezzel keresi a pénzt.

A férfi ritkán szokott a nőre költeni,2-3 havonta egyszer járnak el szórakozni,viszont a férfi 100 ezres telefonokat vásárolgat magának,fél évente lecseréli a mobiltelefonját,azt viszont észre sem veszi,hogy például a nőnek 3 éves telefonja van.....

A kérdés az lenne,hogy titeket zavarna,ha a párotok többet költene jóval magára,mint rátok?


2013. aug. 30. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő úgy dönt, hogy NEM. Ennyi. Gondolom nem a pénzéért vagy vele.


Kozmetikusként nem kereshetsz rosszul, vegyél magadnak.

2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

ma 13:19


mert az jobb,hogy fel kell hozni,vagy utalni kell rá,magától nem veszi észre?

a nővel együtt van 4 éve,az anyjának mégis olyant telefont vett,ami szerintem nem egy 60 éves nőnek való.....

2013. aug. 30. 13:21
 13/68 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert van pénzem miért kellene elkölteni.

Aki megengedheti magának azt a luxust, hogy csak otthon egy kicsit dolgozgasson az ne sírjon, hogy kevés pénze van. Menjen és keressen magának napi 8 órás munkát.

2013. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
Szóval nem a felesége vagy. Akkor miért akarod az ő pénzét költeni? Mit érdekel anyjának mit vesz? Irigykedsz?
2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem vesz ilyet észre és nem ért az utalásból, a hisztinek meg jobb esetben nem enged.


Igen, egy olyan kapcsolatban ahol két felnőtt ember együtt van, a beszélgetés, kommunikáció a legjobb megoldás.

2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
43%
Le leszek pontozva, de szerintem elvárható. Nem azért, mert többet keres, hanem mert a párja és igenis lepjen meg olykor ezzel azzal. Nem kitartani kell valakit, félreértés ne essék. Az én párom pl. olyan, hogy ő is megvenné, ha tehetné, de az nem jut eszébe, hogy nekem is. Persze ha mondom, hogy kellene, akkor a válasz, hogy miért nem szóltál eddig? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha közös a kassza akkor mondd meg, hogy szeretnél egy telefont, mert ez nem jó. Ha nem közös, akkor nem szólhatsz neki, hogy jól jönne egy telefon.
2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, mennyire komoly a kapcsolat szerintem, nálunk, mióta együttélünk, közös a kassza, már házasok vagyunk.

Amikor még csak együtt jártunk, nem vártam el tőle, hogy költsön rám, max. ha szórakozni mentünk, ő többet költött, de akkor is beszálltam, én is visszahívtam 1-2 sörre, vagy én vettem a popcornt a moziban.

Ha 6x annyit keresne se szólnék bele, mire költi a saját pénzét, amíg nem olyan szoros a kapcsolatunk, hogy összeköltözzünk és közös jövőt tervezzünk.

2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne hogy BÁRKI vegyen telefont egy felnőtt, dolgozó embernek? Miért nem vesz magának?
2013. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:

Nem a pénzéért van együtt vele a nő,de az milyen már,hogy megveszi magának a telefont,előtted kibontja,mutogatja neked,és megkérdezi,hogy "Na,milyen?Tetszik neked?"


Az előző telefonja is elég jó fajta telefon volt,azt inkább beszámítatta,(fél áron kb) mint hogy megkérdezze,hogy kell e neked,te meg meg sem említhetted,mert a telefonvásárlást sem beszélte meg veled,egyszerűen belement a tudtod nélkül egy 100 ezres telefonvásárlásba......

De azzal pl nem foglalkozik,hogy mit főzöl neki,mennyiből,mert van hogy a munkahelyén ebédel.....

2013. aug. 30. 13:25
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élnek? Házasok? Közös kassza van?

Mert ha NEM, akkor miért akar ebbe beleszólni a nő???

2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!