Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:
Mivel egész éjjel nem aludtam, remélhetőleg ma korán elalszom. Legalább azt megvárhatná...:S De ő már fél6kor elmegy.
2009. nov. 7. 15:24
 12/84 anonim ***** válasza:
100%

olyan meg nincs hogy mire vannak tervezve....hülyeség. Akkor ők tenyészcsődörök, mi meg tenyészkancák vagyunk, aki mosd főz takarít, a pasi meg ( jóesetben )dolgozik és viszi haza a pénzt.

Azért 40 évesen az ember azt feltételezi nem beszélnek a nők ilyen hülyeséget, mint te. Nem az orra elött hányik, meg mi az hogy megundorodik... mi nem?, mikor odatesszük nekik a vödröt egy átmulatott éjszaka után, meg cserélgetjük? vagy kedves 40 éves nő, úgy gondolod mi erre lettünk tervezve? eléggé lealázod magad, ha így élsz, és nő társaidnak sem mutatsz példát.

Előző

2009. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
100%
mármint 15:21-es
2009. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel óta semmit nem ettem, ami bennem volt azt is kihánytam. Ezért vagyok gyenge. De nem kell egyből a kórházba rohannom, csak pihenésre van szükségem. 3 év alatt egyszer sem kértem tőle, hogy mondja le a programját miattam. A mai az első.
2009. nov. 7. 15:27
 15/84 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon kevesen teszik eléjük a vödröt egy átmulatott éjszaka után. Vagy csak én vagyok kőszívű? :))
2009. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
94%
Azért elmehetnél egy háziorvoshoz.
2009. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 A kérdező kommentje:
szombaton?!
2009. nov. 7. 15:33
 18/84 anonim ***** válasza:
83%

15:21 vagyok ismét, én odateszem azt a vödröt és ápolom is ha beteg, odarakom elé a teát, simizem az arcát, betakargatom. És nem hagyom magára.

Viszont ezt önzetlenül teszem, de baromira berágnék, ha én lennék ilyen helyzetben ő meg bulizgatna. Bulizgathat akármikor nincs megkötve, szabad az élete, de ha nekem ezt csinálná kivágnám. Ennyi együtt érzés kell egy emberbe.

Akik meg azt mondják nyafka vagy, meg önző, tudod általában az ilyeneknek megy tönkre a kapcsolatuk, meg írnak ki különböző kérdéseket, hogy miért viselkedik így meg úgy a párom, mert mindent rájuk hagynak, azt hiszik ettől lesz szabad, meg boldog...na persze.

Érezni kell a határokat, ez nem fér bele.

2009. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
73%

Attól szerintem nem leszel jobban ha ott ül meletted miközben hánysz. Pihenni meg egyedül is tudaz nem? a héztartás ráér,egy vizet felrakni forrni a teának meg összesen 10 másodpercet visz igénybe és még 1et lekapcoslni alatta a gázt..

Én nem akarlak megbántnai ,én cska azt tudom mondani h túlreagálod ezt. Hivd át valami barátnődet.

2009. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
100%
Hát én teljesen megértelek. A pasik ilyenek.... Sajnos :-( Én is voltam már ilyen szituba, kértem tőle maradjon velem, mert szarul vagyok, de ő elment a családjához. (Akkor épp nem haverozni) Bár nálunk nem havi 2x van haverozás... :-S És én is így voltam, unatkoztam nélküle, kicsit jobb kedvre deríthetett volna...
2009. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!