Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom. Ebben mutatkozik meg egy ember együttérzése, szeretete hogy otthon fogja -e a tálat amikor hányok? Ugyanmár. Soha nem kellene nekem ilyenkor senki Beteg vagyok, hányok ? Hagyjon engem békén mindenki. Egy rohadt 2-3 liter vizet felforraltok, abból van annyi tea, hogy elég legyen estére. Istenem. Abba nem gondolsz bele, hogy esetleg ő is beteg lehet? Pl. ebben a vírusos időszakban. Hadd menjen. Ha attól neked jobb lesz, hogy ott fogja a fejed, tartja a vödröt. Én azt mondom, ha akar menjen. Döntse el ő. Ennél nagyobb bajod ne legyen a betegséged alatt. Ezt szí vből kívánom. Miért kell ekkora ügyet csinálni belőle? az hogy ilyen állapotban lát? Egy párkapcsolatban ahol évek óta együtt vagytok nem csak kisminkelve látják az embert? Komolyan mondom. Voltunk már így mi is. Az én férjem betegen (ha náthás is) olyan mint egy gyerek. Istenem. Ez a férfiak beépítettt génje. Ha ezzel akarod magadhoz láncolni a mai estére, hogy rosszul vagy maradjon veled otthon, hajrá. Értelmetlen. Ha menni akar menjen.
2009. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
64%

"Ilyenkor szégyenlem,hogy nő vagyok.30 éves házasság után mondom ezt.Én sem ugráltam körül a beteg páromat,de tőle sem vártam ezt el."


nem irigylem a férjed...

2009. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
65%

remélem én nem ilyen idióta leszek negyven évesen sem harminc év házasság után.

Most lehet itt dobálóznia szavakkal meg a számokkal, de vagány hogy 30 év, csak nem írtad le milyen volt az a harminc év. le lehet az élni úgyis mint két idegen. Tolerancia? te mondjuk betegen otthon fekszel, férjed meg a sarki kocsmában umbujdázik, de toleráns vagy...

Persze csak az lehet beteg aki fekszik, egyéb esetben csak unatkozás.

Anyám, saját magatokat járatjátok le, mint nőket. Semmi elvárás...biztosan sok tisztelet kaptok otthon is.

Mindenki úgy él, ahogyan akar, azért mert te így éltél le 30 évet, ki tudja hogy, milyen alapon háborogsz, hogy más nem így akarja leélni? Te még abban a korban mentél férjhez, ahol a férfinak mindent, a nőnek semmit. Tudod azóta 2009 van, nagyot változott a világ, a nők végre kitörtek a rabszolga szerepből, nem kéne őket visszatenni, mert saját magadnak abban kényelmesebb.

30/N

2009. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne mehetne el? Úgyis gondolom beszéltek telefonon. Ha hallja a hangodon, vagy mondod hogy nagyon rosszul vagy. Na akkor majd hazamegy. Istenem.
2009. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
78%

elég érdekes.


az én párom is beteg. megkérdeztem, hogy menjek-e. mondta hogy most inkább ne, mert túl sokat nem tudnék tenni. megpróbál annyit aludni, amennyit bír és ahhoz én nem kellek. és nem szeretne megfertőzni.


és kedves kérdező, neked is inkább aludnod kellene, hogy minél hamarabb meggyógyuljál.


ha én ilyen szarul vagyok, akkor olvasok vagy bámulom a tv-t és mindkettőbe belealszom.


és azon sem csodálkoznék, ha azért lennél beteg, mert nem akarsz egyedül lenni.

2009. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:

Sajnálom azt a pár hozzászólót, aki nem tud olvasni. Épp fekszem, a mellkasomon itt a laptop.

Én örülök, ha valaki itt van velem. Tegnap óta nem fertőztem meg, akkor nem ma fogom.

2009. nov. 7. 16:20
 37/84 anonim ***** válasza:
79%
16.06 Egy kicsit el vagy szállva magadtól Neked abban mutatkozik meg egy párkapcsolatnak a tartóssága, hogy fogják-e a vödröt vagy sem? Jézusom. Ennél sokkal nagyobb dolgokban mutatkozik meg, hogy szeret-e a párod vagy sem. Ha te ennyiben méred a méltósságod, akkor gratulálok. Ahogy a soraid olvastam Neked elég is ennyi.
2009. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
97%

Ha már vőlegény-menyasszony vagytok legyen benned annyi őszinteség iránta, hogy ezt vele beszéled meg, és nem az interneten keseregsz. 37 éves férfi vagyok, és voltam már hasonló szituációban. Az én párom akkor egyszerűen megkért, mondjam le a programomat, mert szüksége van rám. Természetesen megtettem, mert nagyon ritkán kért ilyesmire, és mert tényleg éreztem a szavaiból, hogy otthon a helyem.


Akik pedig a pasik ilyenek mondattal dobálóznak, nos nekik kívánom, hogy találkozzanak egyszer férfival is, ne csak pasival :)

2009. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ha tudnék aludni, aludnék. de nem tudok. És akkor is jól esne, ha itt lenne.
2009. nov. 7. 16:24
 40/84 A kérdező kommentje:

Kedves 37 éves férfi! Elhiheted, hogy már megkértem. Azt mondta, hogy nem mondhatja le. Csak nem értem, miért nem.

Kb. fél óra múlva jön, még próbálok beszélni vele.


Apukám is ápolta anyukámat amikor beteg volt (mikor még jegyben jártak!)

2009. nov. 7. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!