Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudom milyen emberek vannak,milyenek ezek a kapcsolatok,de ha én beteg vagyok a férjem elzavarni sem lehetne mellölem,és fordítva sem én sem hagynám magára betegen,pláne nem szórakozás buli miatt.Mondjuk mi amúgy is nagyon ritkán járunk el egymás nélkül,és nem azért mert ne engednénk egymást,hanem mert együtt is jól érezzük magunkat,együtt megyünk ha szórakozni támad kedvünk.

Szerintem nem vagy önző,a párod az.Biztosan csalódtál most a vőlegényedben,és szerintem jogosan.Én nem veszekednék vele,egyszerűen levonnám a tanulságot,ennyit jelentek neki.100x is meggondolnám a házasságot egy ilyen emberrel.

De amint látod vannak akik 20 évet is képesek ilyen felületes silány kapcsolatban leélni,amiben igazából nem jelentenek egymásnak semmit.

2009. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
80%

16:22 nem tudom te észrevetted e már, hogy nem a vödörfogásról van szó elég régen, hanem általában véve a törődésről.

Egyáltalán nem vagyok elszállva, vannak elvárásaim, egyesekkel ellentétben, akik azt gondolják, hogy ha nem tesznek meg mindent úgy ahogy egy pasi akarja, akkor attól fosnak, hogy elhagyják őket és a tolerancia szó alá burkolózva élik tovább puhapö.cs, nyúlbéla életüket, félvén attól nehogy egyedül maradjanak, mert 40 évesen már nehezebb párt találni. Miért lenne az önzőség, hogy valakinek jólesik, ha beteg, szeretné ha valaki, aki történetesen a vőlegénye, ott lenne mellette, néznék a TV-t, esetleg csinálna neki egy teát, ahelyett, hogy sörözget. Arra van még ezer alkalom. Van aki igényli, ha náthás is, hogy ott legyenek mellette. Ott van kolleganőm, ő is negyvenes, szegénykém, annyira tud félni bizonyos egészséügi rutin ambuláns ( infúzió, vérvétel, anyajegy lemetszés) beavatkozásoktól, mindig megkér hogy menjek vele, a férje, gyerekei apja, meg sosem kíséri el, pedig jólesne neki a lelki támogatás és nem csak tőlem, ugyanis nem a férje vagyok. csak ő is sajnos úgy élete le az életét, hogy a pasi minek legyen ott....pedig ezt szeretné. Ha nektek ez a boldogság...

2009. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
88%

ha ilyenkor nincs veled,akkor szerinted terhestornára,ultrahangra vagy hasonlokra elfog járni?vagy szüléskor ottlenni...? (pedig ezek munanapon lesznek,melobol kell eljönni ilyen miatt,nem csak haverokat lemondani)


ha már ennyi sem kérhető,hogy ha beteg vagy,legyen veled,akkor mégis mi várható...

2009. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
80%
Baj, bizony baj, ha nem te vagy neki az első. Főleg baj, hogy betegen nem te vagy neki az első és legfontosabb. Ha ezt máőr vőlegény korában igy csinálja, csak rosszabbra számithatsz. Akibe ennyi jóérzés és szeretet nincs, arról én önként és dalolva lemondanék. Te tudod mennyit birsz, meddig reménykedsz abban, hogy megváltozik.
2009. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
21%
Képzeld észrevettem hogy a törődésről van szó. Ne akard azért megmondani hogy ki milyen kapcsolatban éli le az életét, 5 mondatból. Az én férjem sem menne el itthonról, de mondtam neki Én hogy elmehet, de nem ment. Milyen jogon kritizálod itt a másik kapcsolatát? 30 éves házasságokat hogy ki milyenben élte le az életét? Honnan tudhatnád, hogy Gipsz Jakab hozzászólónak milyen a házassága és mondasz róla véleményt? Nem mindenki csinál gy ilyen kis ügyből ekkora lelki dilemmát. Istenem.
2009. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
51%
ha nem lenne vőlegényed, akkor mit csinálnál?
2009. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
73%
én személy szerint semmiképp nem szeretném, ha a barátom, amikor beteg vagyok ott nézze végig a szenvedésemet, de ha te ezt igényled és ő mégis megtagadja tőled...hát elgondolkoztató! az a gáz a dologban, hogy valószínűleg komolyabb dolgokban se számíthatsz majd rá!
2009. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
57%

képzeld, te meg azt nem vetted észre, hogy a kérdező, annak ellenére, hogy kérte, is otthon hagyja a VŐLEGÉNYE és itt a bibi.

Olyan jogon kritizálom, amilyen jogon te önzőnek és unatkozónak tartod a kérdezőt, engem meg elszálltnak. CSak kettőnk közt a differencia az, hogy én nem hagyok mindent másra, hanem elvárásaim is vannak, és ezért tőlem is lehet elvárni, nem csak adok, adok adok, aztán elvesztem önmagam. És milyen duma már egy 40 éves nőtől, hogy undorodna tőle a párja, ezt úgy gondolod, hogy normális. Meg az is hogy valaki belibben, és leírja hú 30 év, és akkor mindenki hasra esik és neki ad igazat.

Olvasd végig a kérdező kommentjeit, aztán a válaszokat és akkor nem mókuskerékben szaladgálva leszel ugyanott leragadva.

2009. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elképzelni, hogy bulizni menjek, mikor a párom beteg.

Egyébként is csak olyan helyre megyek, ahol mindketten jól érezzük magunkat.

Első a feleségem, második a feleségem, harmadik a feleségem…

Utána jöhet más.

Ezt negyedik évtizede gyakoroljuk mindketten, egyformán.

2009. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:

Mindenképpen elgondolkodtató ez az egész. Máskor ha beteg voltam, általában hétköznapra esett, akkor mindig velem volt. Ha véletlenül mégsem ért rá, ott voltak a szüleim. Most viszont nincsenek itt ők sem. Ők jóhiszeműen azt hittek, a vőlegényem itt lesz velem, ezért mertek elmenni. Tévedtek ők is, én is.

Tényleg hatalmasat csalódtam benne, de még nincs minden veszve.

2009. nov. 7. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!