Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
88%
Most nem azért, a sok ember, aki itt írkálja a barátnős dolgot: elméletileg nem a barátnőd az, akivel le fogod élni az egész életedet, hanem a vőlegényed. Ez nem rémlik? Szerintem meg bunkóság, ha a pár egyik tagja nagyon rosszul van, a másik meg elmegy szórakozni. Akik azt írták, hogy túlreagálod, vagy férfiak, vagy iszonyat papucs nők, akiket már százszor megaláztak, és olyan sötétek érzelmi szempontból, mint az éjszaka. Majd ha ő beteg lesz, te is menj el vásárolgatni például, figyeld meg, hogy mekkora hisztit fog levágni. A negyvenes nőről meg no comment, el tudom képzelni, milyen típus...
2009. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
54%
20,52 Te beteg vagy esküszöm. Mi fene közve van itt ahhoz hogy a nő irányít ő viseli a papucsot? Komolyan mondom
2009. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már jobban vagyok, csak fekszem egész nap. (Nem értem, miért olyan hihetetlen egyeseknek, hogy beteg vagyok. Azért mert ide irkálok? Ehh, mert fekve nem lehet írni, ugye? Nem fogok senkinek magyarázkodni. )

Tegnap negyed11kor felért a vőlegényem, persze egyszer sem hívott fel. A szomszéd néni főzött nekem teát, meg hozott át meleg levest. Megkértem, olyan 8 körül, hogy már menjen haza, mert pihenni szeretnék.

A vőlegényem most sincs velem, azt mondta dolga van. "Jó érzés" egyedül lenni.

2009. nov. 8. 11:50
 64/84 anonim ***** válasza:
0%

A komment megírásának időpontja: ma 11:50


ha órákon keresztül képes vagy a netten lógni, nem lehetsz annyira beteg, hogy egy levest vagy egy teát ne tudnál összedobni.


én azért nem hívnálak, mert félnék hogy felébresztelek. a párom is beteg és abba maradtunk, h ő hív, nehogy felébresszem.

2009. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:

Hogy itt egyesek nem értik meg, hogy azért mert valaki beteg fekve is netezhet. Ezen vagytok kiakadva. Egyszerűen ettől nem tudtok elszakadni. Már írni se tudjon, járni se, beszélni se. Okosak.

Én szeretem ha beteg vagyok és törődnek velem. Nagy baj ez? és a kérdező megkérte párját, hogy figy, szarul vagyok nem maradnál velem itthon? a pasi meg inkább haverozik és azt mondja a csajnak, hogy NEM. Ez nem bunkóság egy vőlegénytől?

Aki szerint meg seprűvel állok a kezemben ( : D ), már nem mondok neki semmit, mert nem is arra válaszol..egyszerűen nem érti miről beszélek, és azt sem tudja már ő miről beszél. Szerintem hagyjuk.

Majd leírhatnád kérdező, hogy hogyan alakult az estéd?

2009. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
Nem hatra készült haza, hanem hatkor ment el.
2009. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Remélem jobban vagy!Sajnálom,hogy így betegen el kellet türnöd ezt a sok ostobaságot amit ide írkáltak!Nem vagy önző,én úgy gondolom,hogy te sokat adsz magadbol,és ilyenkor az ember elvárja,hogy legalább csak a töredékét kapja vissza annak amit adott!Elmesélem az én történetem:1 hónapos terhes voltam amikor a férjem balesetet szenvedett,ágyhoz volt kötve.Ápoltam ,fürdettem,etettem, kivittem alolla a sz..t is!Közben még két kicsi gyereket is rendeznem kellett!Fél évbe tellet hogy felépüljön!Eljött a szülés időpontja,az én férjem sehol,pedig mondtam neki,hogy fájdalmaim vannak.Hajnal fél 3 kor szoltam az egyik ismerősünknek,hogy vigyen be a korházba,mert a férjem nincs itthon,és én nem tudom hogy hol van!Ő vitt be,reggel fél 7 re megszületett a baba.Mikor kérdőre vontam a férjem,hogy hol volt,azt mondta a haverjainál,de nem hittem neki, ugyanis megtudtam,hogy egy másik nővel volt! Azóta már elváltam tőlle, és boldog párkapcsolatban élek!Neked csak annyit tudok tanácsolni,ha egy férfi magátol nem jön rá,hogy ilyenkor mi a kötelesége,akkor engedd el a kezét!
2009. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:

Az a férfi aki tényleg szeret téged, és aki komolyan veszi a kapcsolatot veled, az nem ment volna el haverozni, ha te megmondtad neki hogy rosszul vagy és szükséged van a segítségére. Ez biztos. Lehet hogy a vőlegényed nem felelőteln alak, de az biztos, hogy nem szeret téged eléggé. Beszéld meg vele, hogy tényleg akarja-e a jegyességet. Ha bizonytalan, akkor nem árt szünetet tartani, hogy eldöntsétek ténylegesen mit akartok. Ezért kár haragudni rá, viszont jobb most rájönni mi a helyzet, mint belemenni egy halálra ítélt házasságba.

30/N

2009. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
Ha nagyon beteg vagyok, akkor a férjem otthon marad. Olyan is volt már, hogy annyira beteg voltam (hányás-hasmenés), hogy dolgozni sem ment be. Más kérdés, hogy én tudom, mikor vagyok ennyire beteg, és ha nem vagyok, akkor én küldöm el. Mármint, hogy nyugodtan menjen, mert attól még nem fogok mondjuk kevésbé köhögni, hogy ő ott van. Ha lábra tudok állni, akkor miért őrizgetne. Pedig megtenné. Volt már olyan is, hogy nem ment el a barátaival,mert beteg voltam. Mondtam neki, hogy feküdni azért még tudok egyedül, erre ő azt mondta, hogy nem lenne semmi értelme, mert úgysem tudná jólérezni magát úgy,hogy tudja, én itthon szenvedek. És szerintem ez a lényeg. De általában én nem kérem meg, hogy maradjon. Ő szokta megkérdezni, hogy maradjon-e velem.
2009. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:

Csak egy rövid hozzászólásom lenne, meert ahogy látom, erősen elszabadultak itt az indulatok.

Amikor én igazán BETEG vagyok, akkor a párom ott tipródik az ágy mellett, és már nem tudom hogyan hajtsam el, mert zavar a nyüzsgése. Amikor csak NYAFOGOK, akkor minden percben elvárom tőle, hogy mellettem legyen, teát főzzön, stb.

Szóval kedves kérdező, inkább pihenj, regenerálódj és ne itt hisztizz, hogy nem foglalkozik veled senki. Elképzelhető, hogy a párod is azért ment el sörözni, mert nem is vagy te annyira beteg, mint amennyire azt itt előadod.

Persze lehet, hogy tévedek, és akkor igen, a párod egy szemét hímsoviniszta... nem akarom itt a bizarabbnál bizarabb szidalmazási tirádákat megismételni, abból kaptál jópár oldalnyit.

Itt javarészt nők irogatnak, és a legtöbbjük mögéd fog állni. Én mégsem teszem. Gyógyulj meg és beszéljetek egymással! Mert ez a kislányos duzzogás nem egy gyűrűs menyasszonyhoz illik (mint ahogy írta is valaki, ha ehhez elég felnőtt voltál, a problémák tisztázásához is legyél az)!

2009. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!