Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ti mi a francnak ültök ott mikor a pasijaitok betegek?

Attól jobban lesznek? vagy ők nem tudnak teát felrakni? vagy nekik nem forr fel a víz a gázon?

na ezt nevezik elkényeztetésnek. Ő neki mindent, magatoknak semmit. Gratula.

2009. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:
Nincs neki megtiltva, hogy találkozzon a barátaival, de ez akkor is bunkóság, szerintem, hogy amíg én beteg vagyok, ő bulizik.
2009. nov. 7. 15:51
 23/84 anonim ***** válasza:
63%
Áruld már el nekem, ha ennyire rosszul vagy, hogyan tudsz unatkozni?Ennyi állítólagos hányás meg minden mellett nem igaz, hogy még van időd ilyennel foglalkozni, szerintem neked inkább az a bajod, hogy a haverjaival van, és nem az hogy beteg vagy. Ahhoz elég felnőtt voltál, hogy elfogadd a gyűrűt akkor ahhoz is legyél az hogy egy nap egyedül legyél, nem fog tudni mindig veled lenni amikor éppen beteg leszel,akkor mi lesz?Lesznek fontosabb dolgai is.Te magad is leírod hogy havi max 2* megy el akkor hagyd már meg neki ezt a 2 napot
2009. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként te szereted, ha ilyen lerobbant állapotban lát téged, szerintem csak undorodna töled, amikor hánysz neki...?

(40 éves nö)



nah ettől off mára...

párkapcsolat könyörgöm...amiben benne van,hogy nem smikben ébredek,utánam is jönnek ki szagok a wcből,és ha beteg vagyok,akkor alul-fölül jön ki minden...

ha én képes vagyok ápolgatni,babusgatni napi 24 órát egy sima megfázás miatt,akkor forditva is legyen már elvárható...

(hála a jóégnek,vagy inkább párom anyjának,én párom fejében meg sem fordul,hogy akárcsak kis lázzal is egyedül hagyjon,főleg ha még szülők sincsenek)


beteg,nyűgös,és gyenge a kérdező,jóhogy szarul esik neki,velem probálna ilyet,én nem csak a monitor előtt hüppögnék,hogy de miért,lehet ráboritanám a forróteám,ha enynire se képes....


kérdező:egyszerüen mondd meg neki,hogy szarul és egyedül vagy,fogja a hátsóját,és üljön melletted ha szeret...


felháborodtam

22/L

2009. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem csak ma van lehetősége bulizni ebben a hónapban vagy fél hónapban.
2009. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 A kérdező kommentje:

Nincs már bennem semmi, amit kihányhatnék. És jelenleg is fekszem.

És eddig sem volt bajom, hogy a haverjaival megy el.

2009. nov. 7. 15:59
 27/84 A kérdező kommentje:
Persze, bármikor elmehetne velük bulizni. Nem én szabom meg neki, hogy csak 2x menjen el bulizni. Neki ennyire van szüksége, és csak ennyiszer megy el. Nincs pórázon tartva.
2009. nov. 7. 16:01
 28/84 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen sok hülyét nm láttam egy rakáson, akik még a kérdezőt cseszegeti, miért nem hagyja párját. Mikor énis benyalok egy ilyen vírust, énsem egész nap fekszem, már amennyire tudok. Nehogy már gond legyen hogy a gépnél ül.

Ennyi empátia nincs bennetek, egyből a rosszat, a fondorlatosságot, meg az alattomosságot és a hazugságot keresitek mindenben. Szar lehet nektek, hogy e körül forog a világ. Képzelem milyen fasza kis párkapcsolataitok lehetnek, már ha van egyáltalán.

A kérdező beteg, ha unatkozásról és egyébről szólna a dolog úgy tette volna fel a kérdést. Amúgy azt sem értem, hogy mi a francért divat egy párnak külön bulizni x idő után. Elötte jó eljárni együtt, utána már kifejezetten egymás se-ggébe bújásnak számít?mert akkor nálatok nincs rendben valami.

engem a pasim vigyen bulizni magával, és ha ez egyensúlyban van, akkor lehet olyanról is beszélni, hogy énis a csajokkal, ő is a haverokkal. Főleg 20 éves korban, mint a kérdező.

És elég nagy otrombaság betegen a barátodat, barátnődet otthon hagyni.

Ti nők, akik erre válaszoltatok, meg sem meritek ezt tenni, és simán lealázkodtok, hogy veletek nyugodtan megtehetik. Na kapjatok észbe. Uramisten, és ebből jönnek a ártír kérdések, hogy én mindent megteszek páromért, ő meg nem veszi figyelembe. Hát ezért kedveseim, mert mindent megengedtek nekik. Legalább mást ne cseszegessetek azért mert nem ilyen elkúrt életet él.

2009. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
37%

n is fel vagyoik háborodva!Ha én beteg vagyok,és hányok akkor senkit nem szeretek a közelembe látni,csak feküdni akarok.A 40 éves nőnek adok igazat!Elegem van abból,hogy a nőtársaim állandóan a pasikat szapulják.Nincs olyan,hogy minden pasi kényelmes,felelőtlen stb! A nők elvárják,hogy a párjuk körülugrálja őket,lesse a kívánságukat,mert ha nem,akkor szidják.Ezért van a sok tönkrement párkapcsolat!Tolerancia is kellene,hogy legyen.Nem halálos beteg a kérdező,csak unatkozik.Ha olyan beteg lenne,hogy nem tud egyedül maradni,akkor most feküdne az ágyában,és nem írogatna ide!

Ilyenkor szégyenlem,hogy nő vagyok.30 éves házasság után mondom ezt.Én sem ugráltam körül a beteg páromat,de tőle sem vártam ezt el.

2009. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék beteg, én is mennék barátnőzni.
2009. nov. 7. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!