Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? 3 hetes...

Mi tévő legyek? 3 hetes terhes vagyok, a férjem közölte velem hogy el akar válni tőlem, Mondjam meg neki hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mert régebben ő is akart gyereket.. de azt meg nem akarom hogy a baba miatt maradjon velem.. Egyedül nem tudnám felnevelni a picit, vetesem el? 24 N
2009. nov. 12. 17:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg rosszul. De ő tudja. Az ő élete, az ő lelkiismerete, az ő meggyilkolt gyermeke.
2009. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg csinálj egy alapítványi számlaszámot a gyermeke részére és a kezdőtőkét gyorsan utald is át! Akkor lehet, hogy meggondolja magát és akkor neked sem kell tudatlanul ítélkezned ismeretlenek felett!
2009. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
27%
Ebben van valami. Az apa nem gondolná megmenteni a gyermekét?
2009. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg az abortusz sem ingyen van, tudtommal.

Én szólnék az apának, hogy legalább a költségeket fizesse!

Az böki a csőrömet, hogy még férjként kavar egy másik nővel, de azért dugogatja feleségét is védekezés nélkül hülye felelőtlenül. Bakker, akkor legalább fizessen! S egye a rákfene őt is a lelkiismeretével együtt!

2009. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel egyetértek, mindenképp tudnia kell róla így is!
2009. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%

Felelőtlen nő és még van pofája a férjét vegzálni?

Miért nem beszélte meg az áldozattal?

Miből gondolta, hogy stabil egzisztencia (érzelmi és anyagi biztonság) nélkül a világra hoz egy gyereket és majd eltartatja magát?

Hiába házasság, ha nem beszéltek erről akkor bizony zsarolás szaga van a dolognak!

2013. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!