Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tiszta tányérból...

Baj, ha tiszta tányérból akarok enni? Vagy túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
Feleségemmel mániája, hogy jó még az a tányér, csak kenyeret ettünk róla. Csak este étkezünk otthon, általában hideget, és tényleg előfordul, hogy morzsa van rajta, de az esetek többségében felvágottról maradt zsiradék, egy kis ketchup, vagy bundikenyértől kicsit olajos, stb. Én nagyon nem szeretem ezt és szinte minden este ezen vitatkozunk, miért kell már megint újjat elővenni? Én látom rosszúl, tényleg akkora probléma, hogy tiszta tányérról szeretek enni?
2013. nov. 28. 12:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
16%
Már bocsánat a kérdésért de: ha egy nő nem tud mosogatni, (vagy nem akar,) és még mosogatógépet is kap, akkor hogy van képe ahhoz, hogy koszos tányérból etesse a férjét? Egy normális nő nem hogy ilyet nem tenne, hanem még örülne hogy minden kényelmet megkap. Az a férfi nem érdemel meg annyit, hogy tiszta tányérból ehessen???
2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
én sem értem mit vársz a kérdéstől... ha tiszta tányér kell fogod aztán elmosod a tiéd a párodét meg otthagyod kész
2013. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

"Az nem baj, de az hogy férfi létedre ,bundikenyérnek hívod a bundàs kenyeret, na az k@ gáz."

Kedves 33-as, számomra a gáz nem itt kezdődik, tudod két kisgyermek mellett ragad az emberre olyan jelző, becenév bizonyos tárgyakra, amleyek egy idő után fel sem tünnek, hanem természetesek lesznek. Ebből gondolom , hogy neked még nincs gyermeked, de majd fogod még te is mondani, hogy "ki kér fincsi apaféle bundikenyeret?

Sajnos valóban több probléma is akad, amelyek részletezése igencsak hosszadalmas lenne.

2013. nov. 28. 22:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!