Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tiszta tányérból...

Baj, ha tiszta tányérból akarok enni? Vagy túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
Feleségemmel mániája, hogy jó még az a tányér, csak kenyeret ettünk róla. Csak este étkezünk otthon, általában hideget, és tényleg előfordul, hogy morzsa van rajta, de az esetek többségében felvágottról maradt zsiradék, egy kis ketchup, vagy bundikenyértől kicsit olajos, stb. Én nagyon nem szeretem ezt és szinte minden este ezen vitatkozunk, miért kell már megint újjat elővenni? Én látom rosszúl, tényleg akkora probléma, hogy tiszta tányérról szeretek enni?
2013. nov. 28. 12:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha ezért képes valaki veszekedni, ott más baj van. Legalábbis ha én szeretek valaki, ilyen hülyeségeken nem veszek vele össze.
2013. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
43%
Igényes vagy, és látod ezért akar itt a többség megkövezni... pedig nem teszed rosszul hogy elvárod amit elvársz, hiszen ha te mosogatás után le tudod tenni a tiszta tányért a feleséged elé az asztalra, tegye már meg ezt ő is fordítva...
2013. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
80%
Az nem baj, de az hogy férfi létedre ,bundikenyérnek hívod a bundàs kenyeret, na az k@ gáz.
2013. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
39%
Hadd veszekedjen. Majd megbékül. Te meg nyugodtan mosd el magadnak a tányért.
2013. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
Ez legyen a legnagyobb problémád. Nekem meg sose legyen ilyen házasságom, ahol egy koszos tányéron összeveszünk.
2013. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak a kérdezőnek, hanem a kérdező feleségének is alkalmazkodni kéne.


Kérdező, mosogasd el a tányért, ha a spórolással van a baja, közöld, hogy napi tíz forintot rászánsz erre a fizetésedből, és heló.


Egyébként meg próbáld tudatosítani benne, hogy nem akarsz hülyeségeken veszekedni, de nyilván feladni se fogod teljesen az álláspontod, szóval kénytelenek lesztek kompromisszumot kötni, vagy máshol eszel.


Amíg nem ébreszted rá arra, mekkora ostobaság ezen vitatkozni, ehhez mániákusan ragaszkodni, nem fog változtatni.

2013. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
40%
Vállald, hogy kifizeted a vízszámlát :D
2013. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
17%
A rendes, tiszta nők meg parlagon hevernek....vegyél elő tiszta tányért és fürdesd meg az asszonyt. Áhhhhh...
2013. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
87%
Mindig ilyen volt a feleséged? VAgy azóta lett ilyen hogy gyereketek lett és talán több így a kiadásotok?
2013. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
39%
Ha elmosogatsz magad után a nejed se fog veled veszekedni.
2013. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!