Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elviselni egy...

Miért nem tudja elviselni egy férfi, ha a nője beteg?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, h nem halálos betegségről van szó (nem rák), csak egy szimpla influenzáról, vagy egy 3 napos hasmenésről.

Amikor beteg leszek,abban a pillanatban a vőlegényem durva és agresszív lesz velem. Ma van 7. napja, hogy köhögök és azt kérdezte rámförmedve, szinte undorodó arccal: "Mi van, még mindig beteg vagy?"

És ezt minden alkalommal eljátssza, megjegyzem nem vagyok beteges alkat, 1 évben 2 influenzám van max.

De barátnőim is uezt mesélik, hogy ha betegek, akkor a férfi inkább lelép, de nem bírják elviselni a látványt. (ott sem halálos kórról van szó).



2013. dec. 6. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

De mi az,hogy nem megfelelő pasi?

Közhely, de a szerelemnek, házasságnak, együttélésnek ugye az lenne alapja,hogy jóban-ROSSZBAN!

Na már most,ha valaki engem nem visel el a rosszban, ha beteg vagyok, akkor az nem szeret.

De lehet,hogy talál egy olyan érzelmileg sivár balf...t helyettem, akinek megfelel, ha betegen a párja még bele is rúg egyet!

2013. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint egy kis ápolgatás csicskaságnak számít,megkérdezném,hogy normális-e?

De mivel minden ember más,hát ez van.

Segíteni a nálunk gyengébbnek,a betegnek sosem szégyen,mert nekik szükségük van rá,és nem csak testileg de lelkileg is jól esik a tudat,hogy van a Földön valaki,aki törődik velünk és nem lép le az első influenza után azért,mert ő undorodik a betegektől.

Olyan ember nekem sem kellene,akinek csak akkor vagyok jó,ha szexelni kéne meg főzni rá,de rám se bagózik ha valami bajom van.Egy beteg emberrel ilyen modorban beszélni,mint ahogy a párod ezt veled teszi,az nem normális.Gondolkozz el azon,hogy van-e egyáltalán értelme folytatni?Mi lenne,ha a gyermekét hordanád,és az első reggeli rosszullét miatt lekiabálná a fejedet?

2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyunk egyformák. Aki tutujgatásra vágyik egy megfázásnál, az válasszon tutujgatós pasit. Aki nem szereti, az meg válasszon olyat, amelyik nem tutujgat. Nekem szerencsére olyan pasim van, aki tutujgatna, ha kéne, de ha nincs rá szükségem, akkor nem ugrál körül. :)
2013. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
50%
Az én férjem is ilyen,amikor egész éjjel hánytam, minden hányáskor megkérdezte már megint hánysz?mondtam be kénne mennem az ügyeletre azt mondta minek ugyse csinálnak semmit, éjjel aposom vitt be felhivtam ö meg aludt nyugodtan, aztán ráébredt tényleg szarul vagyok és kitakaritott foglalkozott a gyerekekkel,ellátta öket,csinált kaját nekem stb, anyám szerint nem birják nézni amikor a nö beteg tehetetlen mert félnek hogy ö nekik kell mindent csinálni a nö helyett, a mostoha apám is ilyen egy vacak teát se vitt anyámnak. Ez van,van ilyen férfitipus, egyépként elmosogat kiporsxivoz stb.
2014. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!