Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elviselni egy...

Miért nem tudja elviselni egy férfi, ha a nője beteg?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, h nem halálos betegségről van szó (nem rák), csak egy szimpla influenzáról, vagy egy 3 napos hasmenésről.

Amikor beteg leszek,abban a pillanatban a vőlegényem durva és agresszív lesz velem. Ma van 7. napja, hogy köhögök és azt kérdezte rámförmedve, szinte undorodó arccal: "Mi van, még mindig beteg vagy?"

És ezt minden alkalommal eljátssza, megjegyzem nem vagyok beteges alkat, 1 évben 2 influenzám van max.

De barátnőim is uezt mesélik, hogy ha betegek, akkor a férfi inkább lelép, de nem bírják elviselni a látványt. (ott sem halálos kórról van szó).



2013. dec. 6. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
18%
Én fordított esetben sem várom el, hogy ápolgasson, sőt. Magamtól is undorodom, ha beteg vagyok, nem szeretem ha hozzámérnek, de azt sem ha kiszolgálnak. Aki annyira rosszul van, hogy egy teát nem bír magának megfőzni, az menjen kórházba.
2013. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
84%

Nem arról van szó, hogy nem tud. Hanem ott vagy a TÁRSA, aki ne csak akkor legyen a társa, mikor minden jó, hanem a rosszban is.

Mondjuk neked én sem adnék egy szem aszpirint sem...

2013. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö ha komolyabb betegség lenne, akkor lelépne? vagy ha mondjuk törött lábbal kellene hónapokig "ápolnia" segiteni öltözni, fürödni stb?
2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
22%

Lehet rám köpködni, de az igenis cselédség, ha ki tudna menni teát csinálni magának, de inkább fetreng és hisztizik hogy ő beteg, és engem ugráltat. Közben meg annyi a baja hogy folyik az orra. Ne legyünk már társ meg mittudomén milyen címszó alatt olyanok mint a gyerekek, felnőtt ember el tudja látni magát akkor is ha beteg, és nem az a normális, hogy hanyatt döglik és rinyál hogy ápolgasd. Mint mondottam, de látom nem fogta fel senki, ha TÉNYLEG beteg és rá van szorulva, akkor nyilván nem hagyom magára, mert akkor SZÜKSÉGE van rá. Ilyen esetben nekem is segít a párom, mert a társ lényege ez, nem pedig az, hogy az egyik teátrálisan nyavalyog, a másik meg rohangáljon csupa olyat megcsinálni helyette, amire egyébként tökéletesen képes lenne. De biztos a ti turbékolós kapcsolatotok erősebb és példaértékűbb, mint az enyém, akkor is ha két ember tökéletes egyetértésén alapul, és mindketten tartjuk magunkat annyira felnőttnek, hogy ne sírjunk a másik sajnálatára apellálva két tüsszentés után. :)

Az meg amikor a gyerek beteg teljesen más téma. A gyerek egészségesen sem tud gondoskodni magáról jó ideig, aki őt hagyja ott a saját taknyában, az nem ember hanem féreg.

2013. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked csak az fáj, hogy érted ezt senki sem tenné meg! Vajon miért? :D

Ki sír, ha tüsszent? Et hol olvastad? Bemásolnád?

Ez csak szimpla gondoskodás, mintha látnád, hogy elesik a kedves párod és odamész felsegíted, végül is fel tudna kelni egyedül, de emberség is van. Már akiben ugye :P

2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
29%

44-es vagyok megint.

Ettől függetlenül aki bántja a másikat csak azért mert tüsszög, szörcsög, stb, az szimplán gyökér. Úgyhogy kérdező, a pasid ettől paraszt, nem attól hogy nem ugrál körbe.

2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
32%
45-ös, te annyira ostoba vagy, hogy az fáj. Szövegértésed nulla, a folyamatos erősködésed pedig, hogy az a bajom hogy ENGEM nem ápolnak, szánalmas. :D Bele sem fér a borsónyi agyadba, hogy nem mindenki olyan mint te, de még azt sem éred fel ésszel, hogy nem konkrét, itt elhangzott esetre reagáltam, hanem az ÉN, saját általános tapasztalataimra. Bántja a kis hippi lelkedet, hogy felnőtt, önálló emberek között nem a pincsikutyás ajnározás megy? De mit magyarázok, akinek van agya az felérte ésszel amit írtam, akinek nincs azt meg lehet szeretni azért hogy tüchtig kis házicseléd lesz amint a pasikája kettőt tüsszent, ezért is lehet szeretni valakit. :)
2013. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
30%

"Nem arról van szó, hogy nem tud. Hanem ott vagy a TÁRSA, aki ne csak akkor legyen a társa, mikor minden jó, hanem a rosszban is."


Szóval a "rosszban is társ"-nál a nátha kimeríti a rossz fogalmát? Akkor neked még nem volt rossz. Nem is kívánom, nem süllyedek le a szintedre, miszerint az aszpirint is sajnálod tőlem.


Én nem szeretek kiszolgáltatott lenni, nem fekszem egész nap az ágyban, nem játszom el a halálomat. Ezáltal nem is kell körülugrálnia senkinek, pedig lenne aki megtenné. De hát nem vagyunk egyformák, van aki szereti a megaláztatást, valaki nem. :)

2013. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
53%
48-as, a kis észlény összemosott ám minket, az aszpirinos mindkettőnknek szól! :D
2013. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
97%

pincsikutya? max te anyukám :)


Képzeld ápoltam már a párom műtét után, és nem voltam pincsikutya. De mivel majd beszart a fájdalomtól, végül is le tudott volna menni a lépcsőn a konyhába, de felvittem neki az ennivalót! ÉN A CSELÉD! :D

2013. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!