Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elviselni egy...

Miért nem tudja elviselni egy férfi, ha a nője beteg?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, h nem halálos betegségről van szó (nem rák), csak egy szimpla influenzáról, vagy egy 3 napos hasmenésről.

Amikor beteg leszek,abban a pillanatban a vőlegényem durva és agresszív lesz velem. Ma van 7. napja, hogy köhögök és azt kérdezte rámförmedve, szinte undorodó arccal: "Mi van, még mindig beteg vagy?"

És ezt minden alkalommal eljátssza, megjegyzem nem vagyok beteges alkat, 1 évben 2 influenzám van max.

De barátnőim is uezt mesélik, hogy ha betegek, akkor a férfi inkább lelép, de nem bírják elviselni a látványt. (ott sem halálos kórról van szó).



2013. dec. 6. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
30%

23-as és 29-es megértette a kérdést.


Igen, vannak ilyen férfiak, akik bár nem rossz emberek, de a betegség "kezelésével" hadilábon állnak. Nem viselik jól, sem a saját, sem a szeretteik betegségét.

2013. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
74%
Én jól viselem, ha a barátnőm beteg. Ő már annál kevésbé.
2013. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lázas beteg voltam, az én párom egész éjjel borogatott, cserélte a vizet, a kendőket, mert én meg se tudtam moccani olyan kómás és lázas voltam, teát főzőcskézett, elkísért orvoshoz, jobban aggódott mint én. Mi az, hogy a "FÉRFI inkább lelép", és otthagy mint eb a szarát? (már bocs) Ha beteg vagy, már nem is kellesz neki? No comment.
2013. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
84%

Sok férfi nem bírja ha valakije beteg vagy nehéz helyzetben van, mert férfiként arra tanították, hogy az ő dolga támogatni a gyengébbet, és hacsak nem orvos, ilyen esetben tehetetlenül áll a kérdés előtt. Persze a durva, agresszív stílusra ez egyáltalán nem magyarázat.

Nekem is volt olyan párom aki nem tudta kezelni a helyzetet, de így akkor sem viselkedett. A mostani párom pedig épp az ellentéte, teát csinál nekem, körbeugrál.

2013. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
22%
34-es is megértette a kérdést. :-)
2013. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
53%
Oszinten, en nokent nem viselem jol, ha beteg ember van korulottem, de azert aggressziv nem leszek. En teat, gyogyszert, zsepit adok neki, de nem babusgatom, mert egyreszt nem akarom elkapni, masreszt nem szeretnem ha elhagyna magat. Szoval ilyenkor en is kicsit "hideg" vagyok, de amit a parod csinal, az nekem is tulzas. Mielott szakitanal, probald megbeszelni vele, hatha lesz valtozas.
2013. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
91%
Van hogy amikor beteg vagyok, meg akar csókolni, és elhúzom a fejem, hogy "ne, mert elkapod", és az a reakció, hogy "kit érdekel?", és megcsókol. 33-as voltam. ;)
2013. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz később, ha kisbabát fogsz várni? Ki tudja hogy fogod viselni a terhességet, és ha ne adj Isten panaszkodnál, h itt fáj, ott fáj akkor is undorral nézne rád? Erre vágyik egy nő? Hát nem:)

Nem tisztel a vőlegényed, csak akkor kellesz neki, ha semmi bajod nincs. Szomorú dolog, én a helyedben elgondolkoznék a hogyan továbbon.

2013. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
13%
Én is utálom ha valaki beteg körülöttem. Ápolni csak akkor vagyok hajlandó, ha magától tényleg képtelen ellátni magát, mert annyira beteg, de egy nátha miatt nem fogok senkihez teával meg zsepivel rohangálni tízpercenként, és nem fogok helyette mindent megcsinálni. Én minden betegséget kihordok lábon, mert tény hogy a pasik 80%-át nem érdekli az sem ha már felfordul a nő, kaja legyen meg ajnározás, mert ha nincs körbeugrálva akkor jön a hiszti. Ha nagyon beteg vagyok és nem tudok felkelni sem, akkor is csak a minimális segítséget várom el, azt amit én is megadok, mert magatehetetlenül, 40 fokos lázzal nem fogok senkit otthagyni, de engem se hagyjanak. De ami itt sokaknak alap, hogy a beteg pasim mellett aludjak, csókolgassam meg cselédként körbeugráljam egy enyhe nátha miatt, na az felejtős.
2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Te utolsó! Milyen cselédek azok akik főznek egy teát egy betegnek? Meg elmennek neki gyógyszerért?!

Fáj, hogy téged le se szarnak, ha beteg vagy!

Ez nem cselédség, hanem szeretet, gondoskodás! És alap!


Jó dolog ha gondoskodnak rólad, vagy te valakiről. Egyszer talán megtapasztalod...

2013. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!