Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt a helyzetet...

Hogyan lehetne azt a helyzetet megoldani, hogy ő tanul én pedig dolgozom, mégis együtt szeretnénk lenni? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Mindketten elég érettek vagyunk és komolyan gondolkodunk.Én már 6éve dolgozom és saját lakásom is van(persze hitellel).Egyedül élek a válásom után,de megismerkedtem egy velem egyidős férfival aki egyetemre jár.Eljutottunk arra a szintre korban és gondolkodásban és a kapcsolatunk is érett rá,hogy összeköltözzünk.Így viszont lehetetlen még jó pár évig :S viszont nekem nem elég ennyi,de elengedni sem tudom
2013. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Én biztos nem költözök senki szülei nyakára...Önálló vagyok és ezért dolgoztam.És adtam már ki lakást is,több a gond mint a haszon :( Részben igazatok van és racionálisan tudom,hogy nem passzolunk egymáshoz és arra törekszünk legyen egy közös nevező...az aranyközépút...Ő hajlandó lenne erre és szeretné is,csak a megvalósítás várat magára.Eddig nem volt akiért....nem volt hajtóerő és cél...Most van,csak nem tudjuk hogyan kezdjük el.Oké átmegy levelezőre és utána milyen melót találjon????Amúgy gazdaságira jár...
2013. dec. 13. 15:01
 32/32 anonim ***** válasza:
64%

Melót mi keressünk neki?

Ha annyira akarna veled élni, akkor már rég keresne melót és intézné, hogy levelezőre menjen - bár ezeket nélküled is meg kéne lépnie.

2013. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!