Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt a helyzetet...

Hogyan lehetne azt a helyzetet megoldani, hogy ő tanul én pedig dolgozom, mégis együtt szeretnénk lenni? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Mindketten elég érettek vagyunk és komolyan gondolkodunk.Én már 6éve dolgozom és saját lakásom is van(persze hitellel).Egyedül élek a válásom után,de megismerkedtem egy velem egyidős férfival aki egyetemre jár.Eljutottunk arra a szintre korban és gondolkodásban és a kapcsolatunk is érett rá,hogy összeköltözzünk.Így viszont lehetetlen még jó pár évig :S viszont nekem nem elég ennyi,de elengedni sem tudom
2013. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

Írta, hogy azért jár, mert csak minimálbéres melót talál. Nos szerinted hány pályakezdő friss diplomás gürizik annyiért? Sok! Mert nincs tapasztalata, és most neki ezzel sem lesz!

Még évekig tanul! És kb. ott lesz 30 évesen, null tapasztalattal. És hova fog kellene sok pénzért? Sehova. Mindenkinek el kell kezdenie valahol, ennyi évesen lehet levelezőn csinálni a sulit és mellette tanulni, így tanul is és pénz is van. Nem egy 18 évesről van szó, hanem egy 27 évesről!

egy normális 27 éves arra törekszik, hogy önálló legyen, és nem a szüleivel tartatja el magát, amíg tanulgat (am. jó lenne tudni, mit is???)

2013. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene megelégedni a minimálbéres állással ha viheti többre?

Minden minimálbéres többre vágyik azért 60 ezres fizetés nem egy állom, azzal sem lehet jövőt építeni. Abból ugyan úgy nem tudna még egy szobát bérelni sem.

2013. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mindenki tanuljon és senki se dolgozzon.


Szerinted most majd mennyit fog kapni, ha az adott szakmában semmi tapasztalata? Am. 27 éves korára már bedolgozhatta volna magát valahova és nem ennyit keresne, de ha eddig sem sikerült senki, ezután sem fog.

Am. a 60e is több,mint a 0, és van a levelezős lehetőség.

De jobb otthon lakni, kérni a zsebpénzt és lebzselni

2013. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki tanulna aki minimálbéres ha megtehetné, vagy ha lenne egy érettségije, hogy felvegyék egyetemre.

Igen aki megteheti az tanuljon,minimálbére nem lehet jövőt építeni, az csak vegetálásra elég.

Az, hogy később kezd munkába magasabb végzettséggel semmit sem jelent. Ma még 40 évesen is váltanak szakmát emberek.

2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

Ugye erre a kérdésre is azt mondtad, hogy csak lazsál a nő?



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Aki még 30 évesen sem tudja mit kezdjen magával, az nekem nem felnőtt.

Lehet a srác valami büfészakra jár, mert azt ugye nem tudjuk

Erről a nőről meg ki beszél? Minek kevered ide?

2013. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mert ugyan az a történet, és ott mivel nő tanul mindenki természetesnek veszi.
2013. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én azt sem veszem annak, mert nem tartatnám el magam valakivel, mert most jött egy ötlet, hogy mégis mást akarok tanulni.
2013. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ezt a helyzetet a pasinak kell megoldania. A megoldásából látod azt hogy milyen ember.

Az a bajom a dologgal, hogy tegyük fel te most akárhogy is eltartanád, de mi a garancia arra hogy ha végez lesz munkája? Utána is te tartanád el? Igazából neked kell ismerni a férfit, hogy milyen ember, miért most tanul, hogy bírja ha eltartják stb...Egyébként nem hülyeség az hogy járjon levelezőre, a minimálbér akkor is több mint a semmi.

Vagy te költözz hozzá, a lakásodat meg add ki, abból fizesd a hitelt.

Amúgy az a gondom, hogy itt vagy te 27 évesen már saját lakással, munkával, és itt van ő 27 évesen a nagy semmivel.Nem biztos hogy passzoltok. De neked kell érezni hogy ő milyen, lehúzós, vagy tényleg komoly céljai vannak.

2013. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Vagy te költözz hozzá, a lakásodat meg add ki, abból fizesd a hitelt.


- Pasija szüleihez 27 évesen?

- Kiadja a lakást, majd jól lelakják, nem fizetek a számlákat és ő fog vele szopni.

2013. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!